Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #103
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
mufc.pl napisał(a):"W osobie Cristiano Ronaldo mieliśmy piłkarza, który mógł wygrać ten mecz. Cały czas stanowił zagrożenie i myślę, że przy lepszym wsparciu, mogliśmy pokusić się o wygraną" - mówił Ferguson. - "Jestem trochę rozczarowany współpracą pomiędzy obroną i atakiem, zazwyczaj gramy więcej piłką."

"Nie byliśmy wystarczająco szybcy w środkowych partiach boiska, a na tym poziomie każda strata piłki wiąże się koniecznością cofnięcia do obrony. Ponadto, jak się okazało, do większej aktywności w grze defensywnej zobligowało nas wystawienie na nienaturalnych pozycjach Wayne'a Rooneya i Park Ji-Sunga. Będziemy analizować cały ten mecz w najbliższych dniach."
Ja również podzielam zdanie Fergusona. Ronaldo stanowił największe zagrożenie, ale właśnie zabrakło wsparcia ze strony pomocników, tudzież obrońców np Evry. Ale wynikało to głównie z defensywnego ustawienia naszej drużyny (Rooney z przodu nic praktycznie nie pokazał), no i Patrice miał mnóstwo pracy zarówno Messim jak i Zambrotcie. Na Old Trafford na pewno zobaczymy inny zespół Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-04-2008 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - Lukas - 25-04-2008 08:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości