Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-2 Bayer Leverkusen (17.09.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
CL: Manchester United 4-2 Bayer Leverkusen (17.09.2013)
[Obrazek: 53nupx.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: zk2upu.png]

Manchester United vs Bayer Leverkusen
UEFA Champions League
17.09.2013; 20:45
Old Trafford, Manchester



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2013 07:24 przez sebos_krk.)
14-09-2013 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Kudłaty w podstawie z Carrickiem, Kagawa przed nimi, na szpicy RvP, skrzydła Nani - Young. Roznieśmy ich w europejskim stylu Big Grin A jak ptasia grypa Kagawy nie pozwoli mu zagrać, to wystawmy Welbecka w to miejsce. Aha - chciałbym Januzaja jeszcze na chwilkę zobaczyć, ciekawe, jak będzie wyglądał w CL na tle Bayeru.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
15-09-2013 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)

DDG
Fabio - Smalling/Jones - Evans - Evra
Carrick - Cleverley/Fellaini
Zaha/Nani - Kagawa - Welbeck/Nani
Chicharito


Na prawym skrzydle musimy mieć kogoś szybkiego, by wykorzystać bardzo słabego Boenisha. W sumie nawet Antek z formą z poprzedniego sezonu powinien sobie poradzić. Chciałbym ujrzeć Zahę od początku, jednak jest to bardzo wątpliwe. Mam nadzieję, że Shinji wykuruje się do wtorku i w końcu otrzyma szansę na swojej pozycji. Bardzo bym chciał zobaczyć Chicharito od początku - on nie zasługuje na tak długie przesiadywanie na ławce rezerwowych.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2013 22:05 przez Foster.)
15-09-2013 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Nie sadze by Chicha mial zagrac od poczatku w koncu po cos Van Persie byl zdejmowany przed koncowym gwizdkiem. Ciekawi mnie czy Moyes bedzie probowal grac bardziej ofensywnie i wiecej pilka w CL tak jak to robil Fergie.

Adnana raczej nie zobaczymy bo bedzie gral w u19 a 3 mecze w LM sprawiwja ze nie moze grac w wersji dla mlodych talentow.

Ten mecz powinien byc szansa dla Kagawy i Zahy. Chociaz i tak w pierwszym skladzie wyjdziemy pewnie Robinem Waynem Welbzem i Nanim. Oby dostali jakies minuty.

Evans must be bo Rio robi dziwne rzeczy ostatnio a pamietamy jak Irlandczyk jest dobry i w defensywie i w rozegraniu.

Ciekawe czy oszczedzimy Michaela na City skoro jst Fellaini
15-09-2013 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #5
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Pierwszy mecz Moyesa w lidze mistrzów. Nie spodziewałbym się szaleństw z jego strony. Postawi na najsilniejszą jedenastkę jaką będzie miał do dyspozycji. Mecz z City jest dopiero w niedzielę, więc raczej nikt nie będzie oszczędzany chyba, że wynik będzie pozytywny to niektórzy mogą dostać kilkanaście/dziesiąt minut do spędzenia na boisku mniej.
15-09-2013 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Kolejny mecz z serii - jak teraz nie zagra Kagawa, to kiedy? Po raz kolejny dołożyłbym do swoich próśb Chichę i Naniego. Ofc żaden z nich pewnie nie zagra od pierwszej minuty. I choć zaczyna to wszystko irytować to staram się być cierpliwym i rozliczać pana Moyesa z wyników.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2013 13:07 przez RedLucas.)
15-09-2013 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #7
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Przede wszystkim, mam nadzieję, że wreszcie Moyes zacznie uskuteczniać rotację, a czy wtedy trafi ze składem to już inna sprawa. W tym meczu spodziewam się innego zestawienia środkowych obrońców, bo od początku sezonu stawiamy tylko na Rio i Vidicia, więc najwyższy czas dać chociaż Ferdkowi odpocząć. Wystawienie Kagawy przeciwko niemieckiemu zespołowi wydaje się być sensowne. Ciekawi mnie za to czy w tym meczu do środka wróci Cleverley?. Fellaini mógłby znów zacząć z ławki, tym razem zmieniając Carrasa około 60 min. Do składu wróci pewnie Welbeck, który odpoczywał, ale wolałbym go na lewej stronie zamiast Younga, a nie w ataku. Z przodu spodziewam się RvP, skoro Moyes zdjął go przed końcem meczu ligowego, ale chciałbym w końcu zobaczyć Chicharito w podstawie. Jakość napastników w United jest nieprzeciętna, więc Moyes powinien spróbować zmienić wyjściowy skład. Zresztą na razie Robin jest w gazie i dobrej kondycji, ale jego nominalnym zmiennikiem wydaje się być Hernandez i choćby z tego powodu dobrze by było sprawdzić jak chłopak daje sobie radę. Poza tym po Bayerze przyjdzie czas na dwa trudne mecze (City i Liverpool) w krótkim odstępie czasu, w których Moyes będzie bardzo potrzebował Robina.

-------------------DDG------------------
--Fabio--Vidic------Evans------Evra--
---------Carrick - Cleverley----------
---Nani--------Kagawa-----Welbeck--
---------------Chicharito---------------

ewentualne zmiany w trakcie:
Nani ---- > Valencia
Fellaini ---> Carrick
Rooney ---> Kagawa

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-09-2013 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Cepilek napisał(a):Ciekawe czy oszczedzimy Michaela na City skoro jst Fellaini
Carrick odpoczywał podczas przerwy na spotkania międzynarodowe. Michael moim zdaniem powinien wyjść w pierwszym składzie, bo on potrzebuje minut by jak najszybciej złapać swój wysoki poziom. Na początku sezonu musi grać jak najwięcej, bo wszyscy już dobrze wiemy, że Anglik wolno wchodzi w sezon.
Fellaini może znów wejść w drugiej połowie, a z City już powinien zagrać od początku. Jeśli jednak Belg wyjdzie w pierwszym składzie to z przodu potrzebuje koniecznie kreatywnych i szybkich zawodników takich jak Nani, Kagawa, Welbeck czy Zaha, a nie Rooneya, Antka czy nie daj Boże Younga...



Mój Blog: Pod presją czasu
15-09-2013 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #9
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Silvan napisał(a):Do składu wróci pewnie Welbeck, który odpoczywał
Danny prawdopodobnie nie zagra w spotkaniu z Bayerem, dzisiaj nie brał udziału w treningu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
16-09-2013 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #10
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Mógłby w końcu Zaha zacząć coś kopać. W sumie Kagawa chyba najbardziej jest pożądanym przez nas graczem, którego chciało by się zobaczyć. Mecz gramy u siebie, Bayer w przynajmniej w moim mniemaniu nie jest przesadnie mocny i uważam, że wystawianie najmocniejszej jedenastki nie jest niezbędne.
16-09-2013 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Pierwszy mecz w LM przed nami.
Plan jest prosty- zdobyć 3 punkty. Fajnie byłoby też zobaczyć trochę lepszej gry aniżeli chociażby w ostatnim meczu z Crystal Palace. Ciekaw jestem na jaką 11 postawi Moyes. Jak na razie Szkot nie jest zbyt skory to rotowania składem, ale w tej chwili będzie to konieczne by utrzymać świeżość i dobre nastroje w zespole. Dlatego liczę, że swoją szansę dostanie dzisiaj chociażby Hernandez, Kagawa, Evans czy Nani/Zaha.
Nie wiem czego się spodziewać po Bayerze, bo nie oglądam Bundesligi.

Niech to będzie dobry start United i Moyesa w Lidze Mistrzów.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-09-2013 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #12
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Skrobnij ktos pare slow po meczu plz bo niestety nie moge ogladac, a widze ze wynik ciekawy :-)

...tap tap tap...
17-09-2013 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #13
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Fajny meczyk, trochę się działo. Cieszy siła ofensywy, martwią błędy w obronie.
Najlepszy na boisku Rooney, za nim Valencia, który widać, że łapie wiatr w żagle. Zaraz ktoś powie, no ale miał Boenisha przed sobą... dobrze, ale w zeszłym sezonie i ze słabymi obrońcami miał problem.
Wydaje mi się, że dzisiaj niepotrzebnie wyszliśmy tak defensywnym środkiem, no ale to był pierwszy mecz DM w Lidze Mistrzów, więc też chciał iść w miarę pewnie i nie ma się w sumie co dziwić.

Najważniejsze że zaczęliśmy LM od zwycięstwa Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
17-09-2013 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #14
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
Jest ok, drugi gol dla Bayeru IMO błąd de Gei, którzy niepewnie wyszedł do dośrodkowania z rożnego, a 1szy gol dla Szwabów to czysty fuks po strzale znikąd i rykoszecie.

Fellaini bardzo fajnie, rzuciły mi się w oczy tylko dwa mocno niecelnie podania - można chyba jednak zwalić to na tremę debiutu w LM. Rooney - już raz pisałem, że bardzo schudł, i w tym meczu było to widać. Wchodził w drybling, wyprzedzał z łatwością przeciwników, powinien zaliczyć hat tricka - MotM. Martwi mnie ostatnio skuteczność RvP, a mianowicie to, że strzela gole z przewrotek, a kiedy trzeba po prostu dostawić nogę/strzelić leciutko obok bramkarza, to noga Robina zawodzi. Ale jest początek sezonu, więc na razie wybaczam. W grze Valencii też coś się ruszyło, i dobrze.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-09-2013 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #15
RE: CL: Manchester United - Bayer Leverkusen (17.09.2013; 20:45)
A jak Kagawa, bo to mnie najbardziej ciekawi. On i Fellaini?

...tap tap tap...
17-09-2013 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości