Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
RE: PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013)
No i dostaliśmy porządną lekcję od City.
Od początku spotkania prezentowali się lepiej. Byli szybsi, agresywniejsi, dokładniejsi no i piekielnie skuteczni. My natomiast za wolno, bez pomysłu, polotu, wszystko czytelne, prawie, że na stojąco. Naprawdę żenująca pierwsza połowa (dosłownie 1 strzał w kierunku bramki Harta !). W obronie bida. Dawno nas tak nikt nie dymał. Tym razem środek pola Carrick- Fellaini delikatnie mówiąc nie zdominował boiska. Tutaj akurat zawalił Moyes, którego skusiła wizja dwóch napastników zamiast dodatkowego gracza w środku. W czasie przerwy byłem jednak nastawiony na to, że przeciwstawimy się City i uda nam się uciułać chociaż punkt, niestety gospodarze szybko dołożyli kolejne trafienia... Young niestety po raz kolejny słabo, dlaczego nie gra Nani? Fajnie rozruszał towarzystwo Cleverley, ale i to było za mało. Widać, że Welbeck był trochę poza rytmem meczowym, a druga sprawa to chyba za często używa zbyt skomplikowanych rozwiązań (były chyba ze dwie sytuacje, w których powinien uderzyć od razu a zamiast tego, jakieś odegrania piętką).
Jeszcze jedno: można mieć za złe Roo to wszystko co jest związane z jego zachowaniem itp. ale trzeba mu oddać, że dzisiaj był najlepszy na boisku. Zapierdzielał, starał się, podawał i strzelał. Generalnie miałem wrażenie, że tylko jemu się chce i tylko on włożył serce w ten mecz.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-09-2013 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013) - Lukas - 22-09-2013 19:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości