Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
RE: PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013)
Źle, źle i jeszcze raz źle. W zasadzie czy jak zobaczyliśmy wyjściowy skład to ktoś łudził się, że będzie to wyglądało inaczej? Ja na pewno nie. Jedyną szansę upatrywałem w tym, że wyjdziemy z trójką w środku i w zasadzie zaczęło to jakoś funkcjonować dopiero kiedy na boisku pojawił się Clev. Szkoda, że tak późno, ale wobec mizerii pozostałych zawodników i tak niewiele by zrobił. Fellaini z Carrickiem za bardzo statycznie. Jak już napisałem w innym temacie - wiedziałem, że zatęsknię za Clevem, ale nie myślałem, że nastąpi to tak szybko. Chłopak wszedł i tchnął w nas życie.

W zasadzie jest sporo powodów do zmartwień. Od początku widzimy, że gra skrzydłami nam nie idzie, a Moyes uparcie preferuje ten styl gry. Mamy Kagawe, mamy Naniego, którzy IMO mogą dać tej drużynie nową jakość, ale i tak wolimy stawiać na innych. To musi budzić niepokój. Do tego przydałoby się odświeżyć defensywę.

Jest sporo pytań, mało odpowiedzi, ale jeszcze nie wszystko stracone. Moyes ma czas, żeby udowodnić, że zasługuje na ta robotę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2013 21:44 przez michal85.)
22-09-2013 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013) - michal85 - 22-09-2013 21:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości