Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #34
RE: PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013)
Lasq napisał(a):Edit: Co do rotacji jeszcze. Wszyscy wymagają od Moyesa rotacji, ale pamiętajmy, że dobrze zastosowana rotacja to nie taki prosty kawałek chleba, a życie to nie FM. Akurat SAF był mistrzem stosowania rotacji, nie wiem czy przez te 27 lat był drugi trener na świecie, który chociaż zbliżyłby się to tak skutecznego rotowania składem. Natomiast przykładów jak stosować rotację błędnie mamy całą masę, z naszym ulubionym Benitezem na czele. Moyes rotować się nie miał gdzie nauczyć, to jest chyba oczywiste. Więc osobiście wolę żeby grał stałym składem, niż stosował rotację błędnie, bo wtedy rzeczywiście może być katastrofa. Mam tylko nadzieję, że SAF szepnie mu parę słów jeśli chodzi o stosowanie tego elementu i pod jego czujnym okiem Moyes sam stanie się w niej mistrzem. Bo jednak jest to bardzo ważny element w drużynach, które mają aspiracje walki na kilku frontach. Jednak nie liczyłbym na przesadną rotacje w tym sezonie.
Łukasz, ale nikt (a bynajmniej nie ja) nie oczekuje od Moyes'a, że będzie wymieniał co któryś mecz 6-7 zawodników, tak jak to robił Ferguson. Chodzi o zwykłą wymianę słabych ogniw. Young i Ferdinand od początku grają źle i grają dalej, a tymczasem na ławce siedzi Nani - skrzydłowy z największymi możliwościami w drużynie i Evans - najlepiej i najrówniej grający obrońca w zeszłym sezonie.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
23-09-2013 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City 4-1 Manchester United (22.09.2013) - Foster - 23-09-2013 12:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości