Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Stoke City (26.10.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
RE: PL: Manchester United 3-2 Stoke City (26.10.2013)
Undermine napisał(a):Prawda jest taka, że w lecie należy wypierdolić całą trójkę, Nani Young i Valencia bo mimo, że zdarzają się im czasem przebłyski to nie pamiętam kiedy któryś z nich dał powody do zadowolenia.
Pitolenie o szopenie... Nani od początku sezonu gra dobrze. Wczoraj zagrał źle to fakt, ale należy zauważyć że praktycznie wszyscy zagrali źle. Takie mecze się zdarzały i będą zdarzać. My akurat nie widzimy wielkiej różnicy bo od początku wyglądamy niefajnie.
Co do kolejnej dwójki to jestem w stanie się zgodzić. Antka choć lubię i cenię, to jeśli chcemy coś osiągnąć w Europie to potrzebujemy więcej kreatywności i nieprzewidywalności. Chodź jako alternatywa Valencia może zostać.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-10-2013 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #17
RE: PL: Manchester United 3-2 Stoke City (26.10.2013)
chyba na prawej obronie alternatywa. Tongue
27-10-2013 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #18
RE: PL: Manchester United 3-2 Stoke City (26.10.2013)
Krix napisał(a):RvP gdzieś ponoć wspominał coś o innych, staromodnych* metodach Moyesa w temacie m. in. kondycyjnym. Może jest trochę zajechany po okresie przygotowawczym?

O RvP:

The Independent napisał(a):The striker is taking injections in both of his small toes and there is an associated groin problem. “I’ve felt better,” he said. “The last couple of weeks it’s been quite tough for me. I’ve been sore in a couple of places and I want to play through that.”

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
28-10-2013 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #19
RE: PL: Manchester United 3-2 Stoke City (26.10.2013)
Meczu nie oglądałem bo nie transmitowali na canale +, ale po wypowiedziach wnioskuje że było tak jak od początku czyli padaka. Oglądając skróty z I połowy byłem przerażony, gdyby nie De Gea byłoby pozamiatane. Jak w ciągu 4 miesięcy można przeistoczyć się z wielkiej europejskiej drużyny, w drużynę która ma takie problemy z ogórkami?Kiedyś wszyscy bali się przyjeżdżać na OT żeby nie dostać srogiego lania, a teraz byle drużyna wpada do naszej piaskownicy i stawia nam ciężkie warunki?! Z taką grą, szczególnie u siebie będziemy walczyć o elminacje do LE. Jeśli dalej będziemy tak grać to aż boje się pomyśleć co będzie się działo jak wpadniemy do Londynu na mecz z Arsenalem... Czas płynie szybko, ale zmiana sposobu gry na lepszy idzie bardzo bardzo powoli.
28-10-2013 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości