Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COC: Manchester United 4-0 Norwich City (29.10.2013)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
COC: Manchester United 4-0 Norwich City (29.10.2013)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: vmznuh.png]


Manchester United vs Norwich City
Capital One Cup
29.10.2013; 20:45
Old Trafford, Manchester



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2013 07:51 przez sebos_krk.)
25-10-2013 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Mówi się, że w tym meczu powrót zaliczyć ma Darren Fletcher, który trenuje już od jakiegoś czasu. Fajnie będzie zobaczyć Szkota w akcji, choćby na kilka minut Smile

Skład? Przede wszystkim taki, który zapewni nam szybką, kombinacyjną i skuteczną grę.


DDG
Rafael - Jones - Evans - Fabio
Fellaini - Cleverley
Zaha - Kagawa - Januzaj
Welbeck/Chicharito


Warto dać odpocząć i Rooney i Persilowi. Pierwszy ostatnio gra non stop, a drugi zatracił gdzieś swój błysk - co prawda ostatnio strzelił, jednak widać, że to nie jest ten sam Robin co rok temu. Chciałbym w końcu ujrzeć Zahe, bo kiedy jak nie teraz? Takie spotkanie to idealna szansa dla chłopaka by się pokazać.
Mam nadzieję, że wolne dostanie Carrick, który chyba jest lekko podmęczony, a do tego widać, że nie jest w idealnej formie. Chciałbym ujrzeć Fabio, Pat nie musi grać w każdym spotkaniu. Nie ruszałbym środkowych obrońców, niech się chłopaki zgrywają. I przede wszystkim chciałbym ujrzeć Januzaj i Kagawę koło siebie.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-10-2013 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
DevilPage.pl napisał(a):Darren Fletcher od dwóch tygodni trenuje z pierwszym składem Manchesteru United i już wkrótce będzie mógł wrócić do gry. Niewykluczone, że zobaczymy Szkota we wtorkowym spotkaniu Pucharu Ligi z Norwich City.

Oby. Tak bardzo tęskniłem za Darrenem. To mógłby być transfer sezonu. Wink

Zgadzam się z powyższym składem. Też bym chętnie taki zobaczył, ale Moyes na pewno wymyśli coś lepszego. Typu Ferdinand, Buttner, Valencia i/lub Young.

Pierwszy mecz w krajowych pucharach i zobaczymy czy to będzie trzecia twarz United pod wodzą Moyesa.
27-10-2013 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Fletcher jakby wrócił do gry i ogarnięcie sie do dawnego poziomu nie zajęłoby mu długo to by był zbawcą.

De Gea
Rafael-Smalling-Evans-Fabio
Jones-Fellaini
Zaha-Kagawa-Welbeck
Chicarito

Tak bym to widział.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-10-2013 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
allfanmu napisał(a):Pierwszy mecz w krajowych pucharach i zobaczymy czy to będzie trzecia twarz United pod wodzą Moyesa.

Drugi Wink Wiem, że Liverpool jest słaby, ale jednak graliśmy z nimi w COC.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-10-2013 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #6
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Wreszcie dobra okazja by dać szansę zawodnikom, którzy do tej pory grali niewiele albo ogólnie zawodzili. Skład Fostera wygląda zachęcająco. Carrick nie odpoczywał ze Stoke, więc po serii meczów co 3-4 dni powinien odpocząć na tygodniu. Pora dać kolejną szansę Fellainiemu, może wreszcie zacznie się ogarniać. Cleverley jest po kontuzji i ze Stoke zagrał bardzo słabo, więc we wtorek musi szukać formy, bo NAWET JA wiem, że stać go na więcej. Nie mam też nic przeciwko, by van Persie i Rooney nie byli brani pod uwagę w kontekście tego meczu. Od dawna chciałem zobaczyć jak wyglądała by formacja ataku z Kagawa na nominalnej pozycji i Welbeckiem w ataku, może kiedyś będzie mi to dane. Nadszedł też czas, by dać szansę Wilfowi, jeżeli zagra piach to przynajmniej skończą się pretensje do Moyesa, a może będzie to dla niego bodziec, którego potrzebuje i zmobilizuje go to na tyle, że rozwali system? Fajnie byłoby go chociaż raz zobaczyć w meczu o stawkę, bo przeczuwam wypożyczenie w nadchodzącym okienku.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
27-10-2013 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #7
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Ale trzecia twarz United była. Big Grin
27-10-2013 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Drobna poprawka, zapomniałem, że Fellaini nie może grać w COC, bo grał w tych rozgrywkach w barwach Evertonu.

Skoro tak wygląda to sytuacja, to można przesunąć Jonesa do pomocy, a jego miejsce w obronie mógłby zająć Smalling. Ewentualnie można jeszcze zagrać środkiem Anderson - Cleverley.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-10-2013 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #9
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
O, Ando z Clevem. Az mi sie przypomnial mecz z Arsenalem. Z biegiem czasu ten wynik coraz bardziej smieszy. Big Grin

btw: beda do tego streamy w ogole? Gdzies zobaczylem info, ze zadna stacja z UK nie bedzie tego transmitowala. :o
28-10-2013 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Zgadza, jutrzejszy mecz nie będzie transmitowany przez żadną z wyspiarskich stacji. Jednak zapewne jakieś araby będą transmitować, także jakiś stream się znajdzie.

Jeszcze co do składu. Dzisiaj w rezerwach nie grają Fabio, Anderson czy Zaha. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo że wcześniej wymienionych zobaczymy jutro na boisku Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
28-10-2013 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #11
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Poza tym MUTV będzie transmitować. Będzie też łatwiej o streamy z tego źródła.
28-10-2013 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #12
RE: COC: Manchester United - Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Oprócz standardu czyli dobrej postawy Januzaja, Chicharito podobali mi się także Young i Buttner. Może to wina tego, że oglądałem mecz na sporym poziomie zmęczenia i daleko było do świadomego oglądania. 11 minut doliczonego czasu. To się nazywa Fergie time. Dobranoc.
29-10-2013 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #13
RE: COC: Manchester United 4-0 Norwich City (29.10.2013; 20:45)
Young zagrał bardzo słabo, nie wiem ile dośrodkowań mu wyszlo ale zapamnientałem tylko jedno udane z doliczonego czasu gry. To ile zmarnował pił to szkoda gadać, skuteczność dośrodkowań na poziomie okręgówki.
Buttner zagrał nawet dobrze ale i tak należy mu wypomnieć to jak się dał objechać w tej akcji gdzie kontuzji dostał Snodgrass. Lubie gościa ale mimo wszystko jest za słaby na United.

Tak czy siak mecz na wielki plus. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze oglądało mi się gre United Smile (z pół roku temu ?)
Januza to kocur jak się patrzy, ma taką lekkość w grze chyba nawet Ronaldo w jego wieku takiej nie posiadał. Świetne rajdy, przegląd, miło się to wszystko ogląda.
29-10-2013 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
RE: COC: Manchester United 4-0 Norwich City (29.10.2013; 20:45)
A ja bym nie był tak krytyczny oceniając występ Younga. Biorąc pod uwagę, że Anglik ostatnimi czasy grywa bardzo rzadko to był to co najmniej poprawny występ. W niczym nie udowodnił, że zasługuje na miejsce w pierwszej 11stce, ale jako tzw zadaniowiec jest ok. Inna sprawa, że obecne jego zarobki i fakt, że w tej roli gorzej nie wypada Welbz, tylko potwierdzają wątpliwości co do jego przydatności Wink

Jeden z naszych lepszych występów i oby potwierdziło się w kolejnych meczach, że wszystko powoli wraca do normy. Januzaj świetne zawody przede wszystkim w pierwszej części. Zaha przyzwoicie, ale takim występem nie wywalczy sobie raczej miejsca w składzie.

Cytat:Januza to kocur jak się patrzy, ma taką lekkość w grze chyba nawet Ronaldo w jego wieku takiej nie posiadał. Świetne rajdy, przegląd, miło się to wszystko ogląda.
Posiadał, oj posiadał.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-10-2013 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #15
RE: COC: Manchester United 4-0 Norwich City (29.10.2013; 20:45)
michal85 napisał(a):Posiadał, oj posiadał.


no kurcze nie wiem ;p niby podobnie jednak łatwość z jaką Januzaj potrafi znaleźć partnera i mu świetnie dograć to bajka. Ronaldo tego akurat nie posiadał Wink
30-10-2013 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości