Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COC: Sunderland AFC 2-1 Manchester United (7.01.2014)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
COC: Sunderland AFC 2-1 Manchester United (7.01.2014)
[Obrazek: sunderland-logo-150x150.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 53nupx.png]

Sunderland AFC vs Manchester United
Capital One Cup
7.01.2014, 20:45
Stadium of Light, Sunderland

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2014 19:04 przez Intel.)
06-01-2014 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: COC: Sunderland AFC - Manchester United (7.01.2014, 20:45)
To mówi wszystko.

https://vine.co/v/h3uh7A0vjY5

Nic dodać, nic ująć.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-01-2014 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3
RE: COC: Sunderland AFC - Manchester United (7.01.2014, 20:45)
Cytat:Only true champions come out and show their worth after defeat- and I expect us to do that.
07-01-2014 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4
RE: COC: Sunderland AFC 2-1 Manchester United (7.01.2014, 20:45)
Myślę, że przyszedł czas by najbliższy trening zespołu zacząć od długiej i poważnej rozmowy. Zawodnicy w takiej formie nie są godni gry w Manchesterze United i nie chodzi o wytykanie winnych. Wszyscy muszą wziąć się w garść, zjednoczyć się pod wodzą trenera i udowodnić, że stać ich na więcej.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
08-01-2014 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5
RE: COC: Sunderland AFC 2-1 Manchester United (7.01.2014, 20:45)
Ja akurat wczoraj to bardziej się śmiałem, niż denerwowałem i załamywałem. Zawsze ten puchar miałem w dupie, jest tak i teraz. Niemniej gówno zagraliśmy niesamowite. Wynik 2:1 nie oddaje poziomu naszej gry. Nie robiliśmy nic, nie mieliśmy piłki, nie potrafiliśmy stworzyć pół okazji podbramkowej. Wyszedł nam jeden rożny i tylko dzięki niemu wynik wygląda, jak wygląda.

Jedyni ludzie, którzy potrafili wczoraj coś zrobić, to Januzaj i Welbeck. Clev zajechany, Evans zajechany, oby uraz nie był poważny, bo nie chce myśleć, co będzie jak jeszcze on wypadnie. Nieźle Rafał, Vida i DDG, przyzwoicie Carrick. Giggs gówno, Valencia gówno.

Oczywiście tradycyjnie, nie było dane nam zobaczyć Zahy, a 90 minut oglądać Antka. No i na szacunek zasługuje fakt, że przy bramce na 1:0, gość który zgrywał do Giggsa nie miał nikogo przydzielonego do krycia.

Brak słów, co to się dzieje. Wydawało się, że coś drgnęło, a teraz to jest kurwa gorzej, niż na początku sezonu. Cóż, czekamy, co nam czas przyniesie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-01-2014 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #6
RE: COC: Sunderland AFC 2-1 Manchester United (7.01.2014, 20:45)
RedLucas napisał(a):a 90 minut oglądać Antka.

Antek został zmieniony chyba z 10 minut przed końcem ;p Wszedł za niego Chicha jak dobrze pamiętam.

Moyes to jest dno, ale zgadzam się z Silvanem. Bo to, że Rio, Vidić, Rafael popełniają kardynalne błędy w obronie to nie jest tylko wina trenera. Wczoraj Clev zaliczał stratę za stratą, nie potrafił przyjąć prostej piłki, zagrać prostego podania. Ja rozumiem, że nasz kołcz go zajechał, ale od zawodnika United wymagam podstaw rzemiosła piłkarskiego nawet w takim wypadku. Nie można takiego dziadostwa usprawiedliwiać zmęczeniem. I to się tyczy prawie każdego zawodnika, który wczoraj biegał po boisku.

Evra jak zwykle w obronie marnie, Valencia za to marnie w ofensywie, Giggs jakieś pojedyncze podania, a tak to fatalnie, Rafael w przodzie wiele nie zdziałał, za to w obronie sporo błędów, Evans kontuzja - dobrze, że Rafael wrócił to w środku będzie grał Smalling, a nie Rio.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-01-2014 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #7
RE: COC: Sunderland AFC 2-1 Manchester United (7.01.2014, 20:45)
RedLucas napisał(a):Evans zajechany, oby uraz nie był poważny
Evansa to jebnął po kryjomu Vidić, jak zobaczył, że Mojsze chce wprowadzić Smallinga. Kapitan wolał poświęcić Jonny'ego niż ryzykować, iż zejdzie ktoś z ataku przy 1:1 Smile

Gdzie jest Groszek?
08-01-2014 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #8
RE: COC: Sunderland AFC 2-1 Manchester United (7.01.2014, 20:45)
Krix napisał(a):
RedLucas napisał(a):Evans zajechany, oby uraz nie był poważny

Evansa to jebnął po kryjomu Vidić, jak zobaczył, że Mojsze chce wprowadzić Smallinga. Kapitan wolał poświęcić Jonny'ego niż ryzykować, iż zejdzie ktoś z ataku przy 1:1

Nasza teoria spiskowa Big Grin

Nie no, to że Puchar w dupie - nie po odpadnięciu z FA Cup. To trochę zmieniło postać rzeczy. A poza tym my również się ubawiliśmy wczoraj nieźle, ale nie zmienia to faktu, że ostatnia drużyna w tabeli wiozła nas jak gnój po polu. W tej grze nie było nic.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Antek został zmieniony chyba z 10 minut przed końcem ;p Wszedł za niego Chicha jak dobrze pamiętam.

85. min. Zdecydowanie za wczesna zmiana. Gdzie jest mózg? :o

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
08-01-2014 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości