Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Cardiff City (28.01.2014)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4
RE: PL: Manchester United - Cardiff City (28.01.2014; 20:45)
Mam podobne odczucia jak Silvan. Też nie mogę się doczekać meczu. Smile Jest kilka przyczyn takiego stanu rzeczy:
- po pierwsze dawno nie graliśmy (przynajmniej mi się już tęskniło)
- po drugie na Old Trafford wraca nasz wspaniały były zawodnik i trener-wierzę, że czeka go niesamowicie ciepłe przyjęcie ze strony kibiców United Smile
- po trzecie, zapewne doczekamy się występu naszego nowego zawodnika. Aczkolwiek mam wrażenie, że spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych a pojawi się dopiero w drugiej połowie.

Sytuacja kadrowa troszeczkę się poprawiła jeśli chodzi o formacje ofensywne, ale za to pojawiły się ubytki w obronie: Vidic zawieszony, Ferdinand z kontuzją, także w obronie zobaczymy pewnie Evrę, Evansa, Jonesa (Smallinga) i Rafaela. W pomocy ostatnio wypadł Carrick, a Nani i Young chyba jeszcze nie są sprawni i tutaj zapewne pojawi się Cleverley, Fletcher, na lewej Januzaj, prawej Valencia (Welbeck) a z przodu Wayne i najbardziej wysunięty Robin. Mimo iż ta dwójka dopiero wraca to wydaje mi się, że Moyes od razu na nich postawi.

No cóż, liczę przede wszystkim na skuteczną grę i pewne 3 punkty. Nie ma mowy o jakiejkolwiek stracie punktów.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-01-2014 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Cardiff City (28.01.2014; 20:45) - Lukas - 28-01-2014 18:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości