Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #31
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Jest to o tyle śmieszne, że zaliczył najwięcej kluczowych podań spośród wszystkich środkowych pomocników na placu. W dodatku był o kilka klas lepszy w defensywie niż taki Jack Wilshere. Ogólnie był jednym z najlepszych naszych zawodników, jesli nie najlepszym i podsumowanie SS jest - w jednym zdaniu - do dupy.

Nie rozumiem również tego ostatniego zdania. Jak to dobrze ujął wczoraj Twarowski - czepianie się Cleverleya, to tak jak czepianie się statysty w filmie z gwiazdorską obsadą.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 09:19 przez michal85.)
13-02-2014 09:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #32
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Zwróciłem uwagę na tą wypowiedź, Twarowski to sam często zmienia zdanie. Dobrze pamiętam jak niedawno twierdził, że Cleverley bierze za małą odpowiedzialność za grę United, on za często mówi co mu ślina na język przyniesie. Nie jest dla mnie żadnym autorytetem, a to ciągłe podkolorowywanie wypowiedzi trenerów i zawodników ma na poziomie angielskich brukowców.

Na statystyki nie patrzyłem, ktoś podawał wczoraj i wg. nich Clev miał ledwie jedno kluczowe podanie.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 09:39 przez Silvan.)
13-02-2014 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #33
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Więcej kluczowych podań mieli jedynie Cazorla (4) i Ozil (7). Za ich plecami był właśnie Clev, a potem kilku zawodników mogących się pochwalić jednym KP.

Co do Twarowskiego - nie mówię, że jest dla mnie autorytetem, chociaż fakt faktem lubię go. Wydaje mi się, że porównanie jednak znakomite i w 100% się z nim zgadzam.

Kończąc temat Cleverleya, to myślę, że takie mecze są dla niego. Tzn. kiedy pełni rolę zadaniowca i z takiej właśnie roli powinien być rozliczany. To nie jest zawodnik, który może decydować o obliczu gry United, który w meczach ze słabszymi rywalami indywidualna akcją przesądzi o losach meczu. Tego powinniśmy oczekiwać od innych. Tom jednak jest przydatny w niektórych meczach, co wczoraj pokazał.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 09:54 przez michal85.)
13-02-2014 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #34
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Tak z perspektywy czasu, to myślę, że to świetne otwarcie kariery w Manchesterze United nieco mu zaszkodziło. Postawił sobie poprzeczkę, której nie dość, że nie może przeskoczyć, to ciężko jest mu chwilami do niej doskoczyć. Gdyby nigdy nie grał lepiej, nikt nie miałby żadnych pretensji, ale to jak dla mnie nie jest ten Cleverley z początków w United. Oczywiście, jeśli zagra kilka meczów z rzędu, nabierze rytmu, a co za tym idzie pewności siebie jego gra będzie wyglądać dużo lepiej, ale czy to pozwala mu przeskakiwać wspomnianą poprzeczkę z pierwszych tygodni w dorosłym Manchesterze? Mam wątpliwości Sad

P.S. Czas trudny, więc i oceny indywidualne mogą być trochę wypaczone. Myślę, że zwłaszcza Clevowi łatwiej byłoby funkcjonować w lepszym niż obecne United.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-02-2014 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #35
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Artykuł słaby, ten facet pisze tylko o rzeczach które są popularne by sie nie narażać. A krytyka Toma po wczorajszym meczu na tle calego zespolu jest poprostu slaba.

Roo dobry pilkarz.
13-02-2014 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #36
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
michal85 napisał(a):Więcej kluczowych podań mieli jedynie Cazorla (4) i Ozil (7). Za ich plecami był właśnie Clev

‏@Squawka
Tom Cleverley's Night In Numbers: 79% pass accuracy, 1 chance created, 100% tackle success & 4 interceptions

Pomyliłem "key pass" z "chance created" Tongue

Ja zdaję sobie sprawę, że wczoraj Cleverley nie grał bardzo źle, szczególnie w grze obronnej był bardzo pożyteczny i ogółem był jednym z lepszych na boisku w barwach United. Szkoda, że ogólny poziom jego kolegów był tak niski. Mimo statów, które zwykle ma w miarę, w ofensywie niewiele wynikało z jego gry, tak samo jak za czasów Fergusona za wyjątkiem jego początku w pierwszej drużynie o którym wspomniał Robaldo. W United najbardziej (poza trenerem...) brakuje środkowego pomocnika, który sprawia że drużyna wygląda lepiej, nie takiego, który może wyglądać lepiej dzięki wysokiej formie drużyny.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
13-02-2014 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #37
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Clev Clevem, ale jak Evra zagrał.. Z niesamowitą masochistyczną wręcz fascynacją obserwowałem jego grę. Krycie na radar, gubienie pozycji, powracanie w tempie, że bliżej mu do turysty, który ogląda widoki niż do piłkarza Premier League. Sądzę, że lepiej zagrałby na tej pozycji Kagawa nawet. Serio, nie będzie mi żal kiedy odejdzie. Doceniam to co zrobił dla klubu, ale od kilku sezonów jest coraz gorzej z tym i dwoma poprzednimi sezonami jako kulminacją wszystkiego co złego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 19:38 przez allfanmu.)
13-02-2014 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #38
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Evra Evrą, ale jak Vidić zagrał... Śmiać mi się chciało z "krycia" Giroud przy rzutach rożnych. Niech tylko Jones i Evans wyzdrowieją i Vidić z Ferdinandem powinni grzać ławę/trybuny. Choć paradoksalnie to Rio wydawał mi się dużo pewniejszy w środę.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
14-02-2014 06:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #39
RE: PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Mubinio napisał(a):Choć paradoksalnie to Rio wydawał mi się dużo pewniejszy w środę.

Właśnie też odniosłem takie subiektywne wrażenie, niczym konkretnym raczej nie poparte, że wejście Ferdinanda dodało dużo spokoju i pewności w tyłach.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
14-02-2014 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości