Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 0-0 Manchester United (12.02.2014)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #27
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (12.02.2014, 20:45)
30 sekund do końca, zamiast pocisnąć powalczyć o zwycięstwo to wycofanie piłki do obrońców... Gdzie się podział ten charakter Manchesteru United który walczy do końca?
Jestem zszokowany czystym kontem w tym meczu, przy tak słabej dyspozycji Vidica. Rafael od jakiegoś czasu zapomniał chyba jak się dośrodkowuje i robi to na poziomie Bebe z legendarnego meczu. Na minus też Valencia, zupełnie bezproduktywny(jak zawsze, kiedy zostanie wypierdolony z tego klubu?), Rooney to zasłużył dzisiejszym meczem na karę finansową niż na podwyżkę. Van Persie też przesłaby, miał setkę to trafił prosto w Szczęsnego.

Nie wiem ile trzeba będzie oglądać w United takich rzadkich parodystów jak Cleverley czy Valencia. Przecież to są gracze którzy nie załapali by się do składu w żadnym poważnym klubie w Anglii z którymi(podobno) rywalizujemy o LM(Arsenal, Chelsea, City, Liverpool, Tottenham).

Jestem w stanie zrozumieć kiepskie wyniki. Ale to nie ciągłe porażki(remisy to porażki) a sposób gry doprowadza mnie do szału.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
12-02-2014 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Arsenal FC - Manchester United (12.02.2014, 20:45) - Under - 12-02-2014 22:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości