Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #28
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014, 20:45)
Zacznę od tego, że nie bronię Moyesa bo też mam serdecznie dość tego co się dzieje. Nie bronię go, ale też nie obwiniam i nie posądzam jako całego winowajcę. Po prostu uważam, że to mega niesprawiedliwe sprowadzać wszystko do jednego człowieka... Co do meczu z Southamptonem to odwołałem się do dwóch meczów z poprzedniego sezonu. Manicni nie potrafił odmienić City gdy Ci przegrywali, jego stałe zmiany to Kolarov za Clichego albo Milner za któregoś z graczy będących na boku boiska...

Ogólnie Mancini był do dupy nie tylko w tym meczu ale przez cały sezon. Przykład rywalizacji z Southampton miał pokazać analogię, że City takiego meczu nie wygrywało a United potrafiło wygrać i to była nasza siła przez ostatnie długie lata. To było to coś co dawał nam Fergie, czego nie ma Mancini i czego niestety nie ma Moyes.

Zawodników też nie obwiniam, bo to nie ich wina, że Fergie potrafił ich wyciągnąć na lepszy poziom a Moyes nie. Problem w tym czy ktokolwiek kto by zastąpił Fergusona potrafił by to zrobić?

Jak nadal twierdzisz, że Ci nie odpowiedziałem na pytanie to bez skończ bo nie chce mi się odpisywać... Napiszę to raz jeszcze, żeby nie było wątpliwości. Nie bronię Moyesa, po prostu chciałbym zrozumieć, dlaczego jest taka kupa bo wytłumaczenie, że przez Moyesa jest z dupy, bez sensu i pójściem na łatwiznę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 18:30 przez Hubson.)
26-02-2014 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014, 20:45) - Hubson - 26-02-2014 18:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości