Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #38
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
No to jeszcze odejście Albiego Morgana musiało mieć wielki wpływ Wink

Dla mnie sprawa jest jasna. Kadrowo jesteśmy silniejsi niż w zeszłym sezonie (Fellaini, Januzaj, Mata), a wyniki mamy dużo, dużo gorsze. Na dodatek niemal wszyscy zawodnicy grają gorzej niż w latach poprzednich. Ok, można wierzyć w jakąś zmowę przeciwko Moyesowi, można wierzyć - tak jak Under - że to banda nieudaczników i tylko Fergie potrafił z nich coś wycisnąć, ale ja tego nie kupuje. Zatrudnienie MOyesa od początku wydawało się mocno ryzykowne i obawy się potwierdzają. Facet, który nic nie wygrał, który ma fatalny bilans z top4, który preferuje futbol daleki od nowoczesnego, nie powinien niestety obejmować posady United. To dobry manager, ale bycie dobrym nie wystarczy, aby być na dłużej managerem United.

Oczywiście, istnieje możliwość, że jeśli by wyjebał pół składu, a na transfery ponad 100 mln, to by doprowadził nas do top4. Tyle tylko, że taka droga zupełnie mi się nie podoba.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 07:58 przez michal85.)
27-02-2014 07:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014) - michal85 - 27-02-2014 07:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości