Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #46
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
Ja bym chciał wyjaśnić jedną rzecz, jaką zdają się chyba nie rozumieć tacy ludzie, jak Hubson i robak, którzy zdają się nam mówić, że wszyscy my robimy kozła ofiarnego z Moyesa i sądzimy, że to on jeden, jedyny jest powodem takiej, a nie innej gry United.

Nie wiem, może się mylę, więc jakby co mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że inni chcący zwolnienia Moyesa, myślą podobnie. A więc, Moyes NIE JEST jedynym złem w tym klubie. Tylko właśnie o nim mówi się najwięcej, ponieważ to on IMO jest największym "złem" z tych, które w klubie mamy. Ale to oczywiście nie jest problem jedyny. Problemem też jest prawdopodobnie sztab, który na pewno mu nie pomaga, a chuj wie czy nie przeszkadza. Niemniej tych ludzi, wybrał Moyes, więc to też kamyczek do jego ogródka.

Problemem również jest część zawodników. Część jest do wyjebania, a część nie daje zespołowi to co może i powinna. Można gdybać, czy to przez Moyesa, czy to jakiś ich problem. To już nieważne, na pewno bez winy nie są. Ale tak jak mówię, na chwilę obecną największym problemem wydaje się Moyes, a gaszenie pożaru trzeba zaczynać od miejsca, gdzie najmocniej się pali.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 20:32 przez RedLucas.)
27-02-2014 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014) - RedLucas - 27-02-2014 20:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości