Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #46
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
Ja bym chciał wyjaśnić jedną rzecz, jaką zdają się chyba nie rozumieć tacy ludzie, jak Hubson i robak, którzy zdają się nam mówić, że wszyscy my robimy kozła ofiarnego z Moyesa i sądzimy, że to on jeden, jedyny jest powodem takiej, a nie innej gry United.

Nie wiem, może się mylę, więc jakby co mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że inni chcący zwolnienia Moyesa, myślą podobnie. A więc, Moyes NIE JEST jedynym złem w tym klubie. Tylko właśnie o nim mówi się najwięcej, ponieważ to on IMO jest największym "złem" z tych, które w klubie mamy. Ale to oczywiście nie jest problem jedyny. Problemem też jest prawdopodobnie sztab, który na pewno mu nie pomaga, a chuj wie czy nie przeszkadza. Niemniej tych ludzi, wybrał Moyes, więc to też kamyczek do jego ogródka.

Problemem również jest część zawodników. Część jest do wyjebania, a część nie daje zespołowi to co może i powinna. Można gdybać, czy to przez Moyesa, czy to jakiś ich problem. To już nieważne, na pewno bez winy nie są. Ale tak jak mówię, na chwilę obecną największym problemem wydaje się Moyes, a gaszenie pożaru trzeba zaczynać od miejsca, gdzie najmocniej się pali.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 20:32 przez RedLucas.)
27-02-2014 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #47
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
RedLucas napisał(a):Niemniej tych ludzi, wybrał Moyes, więc to też kamyczek do jego ogródka.

Nie tyle kamyczek, co jeden z największych błędów Moyesa. Wielbłąd.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-02-2014 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #48
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
No ale tego z perspektywy tv nie mamy szans ocenić, tj. jaki wpływ na wyniki ma sztab dobrany przez Moyesa. Bo taki Giggs w podwójnej roli to też jest problem i kto wie, czy nie wpływa źle na szatnię.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-02-2014 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #49
RE: CL: Olympiakos Pireus 2-0 Manchester United (25.02.2014)
Ten filmik w głównej mierze pokazywał że Kagawa był dobrze ustawiony ale koledzy mu nie podawali. Mi bardziej chodziło że jak miał piłkę to nic konstruktywnego nie zrobił,a tego się od niego oczekuje. Po drugie gra na boisku to nie fifa, nie z każdej pozycji da się podać akurat tam gdzie jest wolna przestrzeń i stoi wolny zawodnik, bo parę takich przykładów było, aczkolwiek w większości sytuacji aż prosiło się aby zagrać to wolnego kolegi.
Mamy takiego a nie innego reżysera i takich a nie innych aktorów, więc chodź nie wiem jakby się wszyscy starali nie zrobią z tico FerrariBig Grin
03-03-2014 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości