Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 0-3 Manchester United (8.03.2014)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #5
RE: PL: West Bromwich Albion 0-3 Manchester United (8.03.2014)
Nic dziwnego, skoro Chris zapomniał już jak to jest grać na stoperze, a Phil wracał po kontuzji. Owszem, popełniali błędy, ale podobało mi się, że Smalling stale asekurował niepewnego Jonesa i był dosłownie wszędzie. Nie ma co się bawić dalej w ogrywanie Rio i Vidy, skoro mamy trzech młodych środkowych obrońców, którzy grając regularnie zapewnią wysoki poziom.

Bardzo podobał mi się Fellaini, czyścił wszystko. Mam nadzieję, że Moyes w końcu skuma jedno. Skoro mamy w kadrze CM-ów którzy lepiej radzą sobie z bronieniem niż z kreacją to nie ma najmniejszego sensu wystawiać na flankach naszych słynnych bocznych defensywnych pomocników, a postawić na takich piłkarzy jak Kagawa, Mata, Januzaj, może nawet Nani i dać im pełną swobodę działań. Afro i Carrick niech ogarniają tyły, nadają się do tego, to im pasuje.

Gra drgnęła po zejściu RvP, moim zdaniem chłopak powinien spokojnie usiąść na ławce, bo Welbeck daje nam nie tylko gole, ale i szybkość. Zawsze lepiej puścić prostopadłą Danny'emu niż Robinowi, bo Anglik jest o wiele szybszy, a przy tym ewidentnie okrzepł. 10 goli w Premier League, więcej niż tacy Negredo, Adebayor którzy mają pewny plac. Serce rośnie gdy się patrzy na tego chłopaka. Poza tym mam wrażenie, że Roo woli grać z nim niż z pazernym na piłki i gole Holendrem.

A, dałbym też szansę Kagawie zamiast Januzaja, bo Adnan chyba troszkę zapomniał, że jeszcze nie jest Ronaldo i za dużo kombinuje samemu. Na koniec oceny:

de Gea - 6

Rafael - 8 - Po faulu na nim zdobyliśmy gola na 1-0, asystował na 2-0. Prawa flanka w końcu żyła.
Smalling - 7,5
Jones - 7 - Ocena podwyższona za brameczkę
Evra - 6 - Za często zostawiał puste sektory

Mata - 7 - Aktywny
Carrick - 6,5
Fellaini - 7,5
Januzaj - 6

Rooney - 8 - Jednak póki na boisku był RvP jego nota oscylowała wokół 5-6

van Persie - 6,5

Welbeck - 7
Kagawa - 6
Vidic - 6

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
08-03-2014 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: West Bromwich Albion 0-3 Manchester United (8.03.2014) - Szymcio - 08-03-2014 18:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości