Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 0-3 Manchester United (8.03.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #8
RE: PL: West Bromwich Albion 0-3 Manchester United (8.03.2014)
Dziwi mnie, że tak mało optymizmu w tym temacie po wczorajszym meczu, bo ja jestem stosunkowo happy. Fajnie, że znowu próbujemy tego grania środkiem boiska, widać w końcu zalążek nowoczesnego grania. To już drugi taki mecz, wcześniej podobnie graliśmy z Crystal Palace. Jasne, póki co przez większość meczu wygląda to mocno nieudolnie, bardzo mało wychodzi całych, płynnych akcji.

Ale widać sporo takich pojedynczych prób grania na jeden kontakt. Dużo więcej ruchu i wymienności jest, a wczoraj szczególnie w końcówce udało się parę całych, płynnych akcji skleić. Ja widzę zalążek dobrego grania i z tego jestem bardzo zadowolony. Bardzo jestem ciekawy, jak to będzie się dalej rozwijać.

To co mówicie, kolejne super zawody Fellainiego. To już prawie jest ten Belg z Evertonu. Ten, którego na początku uważałem za gościa, który może wiele dać temu zespołowi w środku pola. Może nie kreatywności, ale wielkiej siły, dobrego obioru, dużej aktywności i wszechstronności. Taki Belg może być niezwykle cenny dla tej drużyny.

Także jestem usatysfakcjonowany, bo w końcu dostrzegłem to światełko w tunelu, pierwszy raz w tym sezonie świeci ono tak mocno, czas pokaże, czy nie zgaśnie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-03-2014 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: West Bromwich Albion 0-3 Manchester United (8.03.2014) - RedLucas - 09-03-2014 14:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości