Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #16
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
Lukas napisał(a):Czy piłkarze pokażą jaja i wreszcie ujrzymy troszkę wyraźniejsze światełko w tunelu?



Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-03-2014 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
To co robią kibice United na stadionach całej Anglii jest wielkie. Dostają po twarzy raz po raz, a i tak wspierają Moyesa. Pełne uznanie, wielki szacun. Ja pomimo tego, że należę do cierpliwych nie potrafię dłużej czekać aż coś się zmieni. Już od dobrych tygodni nie potrafię. Liczyłem sie z porażką, ale to była kompromitacja, blamaż. Zero walki, zero wiary w zwycięstwo, zero jakiegokolwiek pomysłu na grę. Nasze akcje były chaotyczne, na tle Liverpoolu wyglądaliśmy jak zbieranina zawodników, którzy pierwszy raz ze sobą grają. Rooney? Żenada. Van Persie? Nie lepiej? Mata? Powtórka z Kagawy się szykuje, ale tego również się spodziewałem. To nie zawodnik stworzony do takiego systemu. Można by wymieniać i wymieniać.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-03-2014 10:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #18
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
Ma może ktoś jakiś skrót z niedzielnego meczu? Chciałbym zobaczyć jak radzili sobie nasi grajkowie szczególnie RVP, chodź po wcześniejszych komentarz wnioskuję że zagrali ciulowo.
17-03-2014 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #19
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
michal85 napisał(a):Rooney? Żenada

Proszę Cię, uczepiłeś się go jak...Jedyny zawodnik, który coś ciągnął z przodu, JEDYNY. I jeszcze jedno, bo przecież z tydzień temu napisałeś, że on nie ciągnie zespołu, że nie można tego wymagać od Cleva skoro taki Rooney tego nie robi. To pytam się co robił Wayne na początku sezonu? No właśnie ciągnął ten zespół, z gównianym menago na ławce. Teraz po prostu ta gra jest tak tragiczna, że tutaj Messi z Ronaldo by nie pomogli.
Z tym, że walki nie było to też się do końca nie zgodzę. Była, do momentu w którym straciliśmy Vidicia, wtedy rzeczywiście zespół kompletnie siadł.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
17-03-2014 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
Od tych potencjalnie najlepszych, od tych pod których ustawiany jest zespół, wymagam dobrej, bardzo dobrej i wyśmienitej gry. Jako jedyny coś robił? Ja nie zauważyłem tego cosia, bo naprawdę trudno jest mi wyłapać cokolwiek pozytywnego po takim występie całej drużyny. Ja wymagam od tego, żeby on się wyróżniał. To samo od Van Persiego, a obaj zaprezentowali się w moim odczuciu koszmarnie. Brak szybkości, nędzna gra na jeden kontakt, zero jakichkolwiek dwójkowych akcji.

Przeżyję Roo grającego jeszcze kilka lat dla United, ale niech gra na szpicy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-03-2014 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #21
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (16.03.2014, 14:30)
(16-03-2014 11:41)Kwas napisał(a):  W takim razie powiedz mi, kogo ma wpychać zamiast nich ? Beznadziejnego Janga, czy Valencie ? Nie rozumiem tego. Mając takich ludzi, ma za zadanie ich odpowiednio poustawiać i scalić, aby cała ofensywa hulała aż miło. Ok, to na razie nie wychodzi, ale to są najlepsze, jedyne w miarę logiczne opcje.

Ale czym w tym momencie na dobrą sprawę różni się RvP od Valencii czy Younga? Żaden z nich nie daje drużynie tego czego się od niego oczekuje. Może więc warto zamiast upartego stawiania na Robina pokombinować, przesunąć Roo na szpicę i dać szansę Kagawie. Albo ustawić środek Carrick- Fellaini- Clev, a z przodu Kagawa- Roo- Mata.

Co do meczu to lepiej zostawić to bez komentarza. Sam nie wiem czy trzymać kciuki za to żeby jeszcze wyciągnąć z tego sezonu co się da i mieć chociaż cień nadziei przed nadchodzącym, czy lepiej przerżnąć z Olympiakosem i City licząc, że wtedy uwolnimy się od Moyesa.
18-03-2014 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #22
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
Sirius napisał(a):Sam nie wiem czy trzymać kciuki za to żeby jeszcze wyciągnąć z tego sezonu co się da (...), czy lepiej przerżnąć z Olympiakosem i City licząc, że wtedy uwolnimy się od Moyesa.

Ja z bólem serca wybrałbym drugą opcję, ale problem w tym, że czarna seria wcale nie daje gwarancji, że Moyes zostanie zwolniony. Przynajmniej ja jakoś w to nie wierzę.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
18-03-2014 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomtom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #23
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
A ja myślę że jak przegramy z Olimpiakosem i City w takim stylu jak z Liverpoolem to chyba najwięksi orędownicy dawania szans Moyesowi zmiękną.
Cytat:Albo ustawić środek Carrick- Fellaini- Clev, a z przodu Kagawa- Roo- Mata.
Coś takiego właśnie mi się marzy.
18-03-2014 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #24
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
Z Olimpiakosem Mata nie będzie mógł zagrać przecież.
Olimpiakos ma fajny kurs na wygraną u buka bodajże 6.2 na wygraną lecz prawo serii mówi że teraz United wygrają z Olimpiakosem jednak widząc grę do tej pory małe są na to szanse...
18-03-2014 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomtom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #25
RE: PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
To temat o meczu z Liverpoolem więc potraktowałem wpis Siriusa jak propozycję na mecze w PL. Poza tym nie dzieląc meczy na rozgrywki, to przy takim składzie jaki mamy wariant 4-3-3 byłby chyba nawet lepszy do wypróbowania niż 4-2-3-1. W meczu z Olimpiakosem Matę mógłby zastąpić Januzaj i też można byłoby spróbować. Ale aż tak odważny to Moyes nie jest Big Grin
18-03-2014 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości