Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (16.03.2014, 14:30)
Kluczowe spotkania przed nami- na początek pojedynek z Liverpoolem.
Nie będzie to mecz tylko o 6 punktów, ale także mecz, który pozwoli nam odpowiedzieć nam na pytanie ile tak naprawdę nasza drużyna jest warta, jak poradzi sobie z odwiecznym wrogiem, który jest w tym sezonie wyjątkowo mocny. Czy Moyes jest w stanie wydobyć z naszych zawodników to co najlepsze, czy potrafi ich przygotować odpowiednio taktycznie i mentalnie. Czy piłkarze pokażą jaja i wreszcie ujrzymy troszkę wyraźniejsze światełko w tunelu? Mam szczerą nadzieję, że tak będzie.
Ostatniego meczu z WBA nie było mi dane oglądać, ale z tego co czytałem, to mecz wniósł nieco optymizmu, po koszmarze z Grecji. Cieszy mnie to, że Moyes zdecydował się zmianę jeśli chodzi o typ zawodników na skrzydłach, względem ostatnich spotkań. Zobaczymy, czy w jutrzejszym meczu pójdzie w podobną stronę... (dla Robina dałbym wolne w jego miejsce wpuścił Welbecka, za nim zagra pewnie Roo, po bokach moze Mata i Kagawa (Januzaj trochę spuścił z tonu), dalej Carrick i Fellaini a w obronie Evra, Rafael, Evans/Vidic, Jones)
A Liverpool w tym sezonie się rozhulał- bramek nastrzelali już jak głupi: Suarez ze Strurridgem robią robotę a w środku pola z tego co czytałem zaczął ogarniać Henderson. Rodgers zgrabnie poukładał ten zespół.
Będzie jutro ciężko, ale fajnie byłoby utrzeć nieco nosa i ostudzić mistrzowskie zapędy.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-03-2014 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (16.03.2014, 14:30) - Lukas - 15-03-2014 21:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości