Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-3 Liverpool FC (16.03.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (16.03.2014, 14:30)
Props dla kibiców LFC. Baner - "David Moyes is a football genius" był perfekcyjny. Z początku liczyłem, że to fani United taki jebli.

Zachowaj kurwa pan resztki honoru i podaj się do dymisji. Ja nawet kurwa nie wiem jak to wszystko oceniać. Ja pierdole, ile my stworzyliśmy okazji? Jedną Rooneya w pierwszej połowie?! Co to kurwa za cyrk na kołkach w obronie? Toć tam kurwa nikt nie wie co ma robić, nikt nikomu z partnerów ufa i w sumie to się nie dziwię. Nie mogę się doczekać dnia, aż zostanie wyjebany z tego klubu. Uczyć się trenerki to on może w Podbeskidziu, a nie w United!

Nie rozumiem, jak kurwa można się tak bać posadzić RVP na ławce? Co on Ci kurwa zrobi? Rodzinę zabije, czy co gorsza zwolni Cie z tego klubu? A już wisienką na torcie był ten akt desperacji w końcówce meczu... Siedziałem i lałem się przez łzy. Rio nie wszedł zaraz po czerwonej Vidicia, aby zachować równowagę w zespole, tylko gdy dostaliśmy trzecią bramkę, bo Moyes się obsrał, że zaraz będzie 6:0 i... BRONIŁ WYNIKU!

Nie wiem kurwa naprawdę, czy się śmiać czy płakać. Jeszcze jak pomyślę, że lada moment ten Olympiakos i City, to najchętniej zapadłbym się pod ziemię i wyszedł stamtąd, jak Moyes pożegna się z tym klubem...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-03-2014 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (16.03.2014, 14:30) - RedLucas - 16-03-2014 16:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości