Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Przepraszam bardzo, ale co to za pomysł wyjść na czołową drużynę w lidze ustawieniem, które stosujemy pierwszy raz? Na takie zagrania sobie można pozwolić w meczu ze słabszą drużyną, a nie w meczu gdzie gramy z przeciwnikiem o klasę lepszym obecnie.

A jak jeszcze czytam wypowiedź, w której Moyes wypowiada się, że City to standardy do których powinniśmy dążyć to mi się już odechciewa wszystkiego...



Mój Blog: Pod presją czasu
27-03-2014 07:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #32
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
(26-03-2014 22:35)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  
RedLucas napisał(a):Nie wiem, mi tam ogólnie się wydaje, że Moyesy robi postępy. Zdarza się coś czego nie było, czyli, że zauważam, jakieś zagrania taktyczne, które można pochwalić. Personalnie te składy niby też są przynajmniej solidnie dobierane. Sądzę, że zaczyna to zmierzać we właściwym kierunku. Ale poczekajmy.

Nie, to nie może być prawda. Ty tak na serio?

Serio. Tak na świeżo, to ta zagrywka z wyjściem w środku trzema pomocnikami na plus. Ile przecież było meczów z czołówką i dopiero Moyes na to wpadł, ale jednak wpadł. Dalej, przesunięcie Cleva też taktycznie uzasadnione. Do tego jeszcze w którymś z ostatnich meczów pamiętam, że Moyes zauważył, że była dziura w środku, wprowadził jakiegoś DMa (nie pamiętam jakiego) i przesunął Roo na lewą stronę, żeby wspierał Evrę, bo lewą stroną też nam wjeżdżali.

Tak jak mówię, przez pół roku nie było jak dostrzec tego typu myków taktycznych, ostatnio parę zauważyłem, więc to chyba nazywa się progres, czy nie? Inna sprawa, że na początku sezonu tak sobie zawiesił poprzeczkę, że nietrudno zrobić coś, co będzie progresem Big Grin

(26-03-2014 22:35)Foster napisał(a):  A jak jeszcze czytam wypowiedź, w której Moyes wypowiada się, że City to standardy do których powinniśmy dążyć to mi się już odechciewa wszystkiego...

Mam identycznie... Jak można tak srać do własnego gniazda i samemu sobie cisnąć? Ale to jeszcze nic, przed meczem była jeszcze jakaś wypowiedź, że Moyes zazdrości City pomocników. Wie chłop, jak dodać skrzydeł naszym grajkom...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-03-2014 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #33
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Oczywisćie, że na plus, ale Ty zdajesz sobie sprawę, Redziu, jakie to jest żałosne co napisałeś? Chłop przychodzi do największego klubu w Anglii, mistrza tego kraju, a Ty po prawie całym sezonie piszesz, że to zaczyna zmierzać w dobrym kierunku, bo Moyes pierwszy raz zaskoczył składem, ustawieniem. Oczywiscie nic to nie pomogło, dostaliśmy jak zwykle po dupie, a i gra wcale lepiej nie wyglądała. Jak ktoś to czyta z zewnątrz to pęka ze śmiechu. Moyes przyszedł się uczyć menadżerki do United.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-03-2014 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #34
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
RedLucas napisał(a):Dalej, przesunięcie Cleva też taktycznie uzasadnione.

Nie wiem czy nikt tego nie zauważył, ale Moyes powiedział po meczu (chyba w tym samym wywiadzie co "aspirował" do City), że zdjął Cleverleya w przerwie Z POWODU KONTUZJI. To nie była żadna zagrywka taktyczna Tongue stwierdził tylko, że i tak szukał możliwości JAKIEJŚ zmiany, ale została ona wymuszona.

RedLucas napisał(a):Inna sprawa, że na początku sezonu tak sobie zawiesił poprzeczkę, że nietrudno zrobić coś, co będzie progresem

Otóż to. Cieszę się, że to napisałeś bo zaczynałeś mnie martwić Tongue Takie i niekiedy lepsze "zagrywki" taktyczne wymóżdżyłby każdy przeciętny kibic przed telewizorem. Dla tego na razie nie użyłbym słowa "progres". Używając jego własnej terminologii, Moyes na razie ASPIRUJE do poziomu godnego dla trenera Manchesteru United.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2014 13:32 przez Silvan.)
27-03-2014 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #35
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Ja nie przeczę, że Moyes nadal jest żałosny i wypierdoliłbym go z tego klubu natychmiast. Nie mówię też, że postęp jest jakiś ogromny. Nie mówię także, że są to wyrafinowane zagrywki taktyczne na które sam bym nie wpadł. Ja po prostu przestałem wierzyć że sie go pozbędziemy w najbliższym czasie i zauważam to że być może gość coś się zaczyna uczyć. Inna sprawa że potrzebował ponad pół roku żeby ZACZĄĆ się uczyć.

Silvan, z Clevem mi chodziło o to ze po pierwszej bramce został przesunięty trochę w prawo a nie że został zmieniony w przerwie Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-03-2014 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #36
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Ja to się zastanawiam i liczę na poważną odpowiedź: jak to możliwe, że on się nie spierdolił z ligi z Evertonem :O

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-03-2014 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #37
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Bo to dobry trener a Everton to solidna drużyna?Big Grin
27-03-2014 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #38
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Paradoksalnie to jest właśnie odpowiedź. Bo pasowali do siebie. Dobry trener z niezłą drużyną. Gdzie oczekiwania są inne, budżety, treningi, charaktery piłkarzy etc.
27-03-2014 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #39
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Po prostu United jest za słabe dla MoyesaSad
27-03-2014 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości