Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 07/08
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Liga Mistrzów 07/08
Może to pójść i w stronę United, Arsenal ma jeden cel, wygrać Premiership, za to United zamierza wygrać The Treble, będzie ciekawie.
Wcale bym Milanu nie przekreślał, oleją 2 mecze w lidze, przebadają się zawodnicy w Milan - Lab, zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, faworyta nie sposób wskazać, Milan to ekipa turniejowa, niczym Niemcy....
31-01-2008 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Liga Mistrzów 07/08
Ja mimo wszystko stawiam na Milan, ponieważ oni znakomicie grają w LM. Potrafią totalnie odpuścić sobie mecz w Serie A na koszt właśnie LM. Chcą chyba przegonić Real.
Aha i chciałbym abyśmy trafili na Milan tylko w finale (jak oczywiście dojdziemy) bo normalnie pałam chęcią zemsty :twisted: :twisted:
31-01-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #18
Re: Liga Mistrzów 07/08
Mi się wydaje, że w bezpośredniej konfrontacji stare wygi z Milanu będą wiedzieć gdzie ugryźć młodzików z Arsenalu i skończy się jak zawsze. Tak jak Czaplak powiedział ekipa Rossonerich to zespół, który w fazie pucharowej turnieju potrafi rozstrzygać dwu-mecz na swoją korzyść. Po jednym słabszym spotkaniu, stać ich na wzniesienie na wyżyny w rewanżu i ogranie każdego zespołu.


Fan United od 1992 roku
31-01-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Liga Mistrzów 07/08
Dawno się nie zdarzyło by jakiś klub wygrał LM dwa razy z rzędu i myślę że Milan tego nie uczyni w tym roku Big Grin Ostatnio wygrywała hiszpańska i włoska dlatego teraz kolej na angielską drużynę Smile

"We Are The Pride of All Europe"
31-01-2008 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manu8 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Liga Mistrzów 07/08
wygrać Premiership to na pewno główny cel, pokazać innym drużynom że liczy się tylko Manchester United na wyspach, choć było by czymś pięknym wygrać LM w 50 rocznice, w nowej formule wygraliśmy tylko w 99r. wg mnie to jest mało jak na tak wielki klub :/
06-02-2008 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Liga Mistrzów 07/08
Mało? Spójrz na inne trofea zdobywane przez zespół. W dzisiejszych czasach, gdy gra się co 3 dni, niemal niemożliwością wydaje się wygrywanie potrójnych koron. Piłkarze to nie roboty. Mamy jednak w tym roku na tyle silną kadrę, że ja na pewno do końca będę wierzył w powtórzenie The Treble. Sytuacja skomplikowana. Na dwóch płaszczyznach walczymy z Arsenalem, czeka nas jeszcze Lyon, który zawsze wydaje się groźny. Jeśli jednak mamy po 9 latach skład, który może powtórzyć ten sukces, trzeba zrobić wszystko, aby się udało.

Walcząc na tylu frontach można jednak ponieść jedną wielką porażkę, jak Bayer Leverkusen w sezonie 2001/02. Byli do ostatniej kolejki liderem Bundesligi, grali w finale Pucharu Niemiec i Ligi Mistrzów. Nie wygrali nic. Zasadnicza różnica polega na tym, że ten zespół nie dorównuje United w żadnym aspekcie.
06-02-2008 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #22
Re: Liga Mistrzów 07/08
A nasza kochana TVP za tydzień pokaże mecz Celtic - Barcelona. Dla mnie tragedia. Czekałem na LM od dłuższego czasu, a tu puszczają jeden z najgorszych możliwych meczów, wiadomo ze względu na Boruca. Więc niestety nie obejrzymy United w TVP w 1/8 finału nawet w rewanżu, bo zagramy we Wtorek. W rewanżach w środę najciekawiej zapowiadają się mecze Liverpoolu z Interem oraz Romy z Realem. Ja osobiście chętniej obejrzałbym ten drugi.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-02-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #23
Re: Liga Mistrzów 07/08
Już tyle razy publiczna udowodniła jak bardzo zależy im na sporcie, że nie ma się co tym przejmować. Dla mnie to oni mogą żadnego spotkania nie pokazywać.


Fan United od 1992 roku
13-02-2008 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Liga Mistrzów 07/08
Man United - Lyon
Arsenal - Milan
Liverpool - Inter

Czy to nie jest klasa światowa? Szkoda, że władze TVP są takimi patriotami i muszą pokazać nam Boruca. Ja tam i tak się cieszę, że trochę będzie można w szkole o meczu porozmawiać!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
13-02-2008 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Liga Mistrzów 07/08
Przecież w polsce nie ma ani kibiców United, ani Arsenalu, ani LFC, ani Milanu, ani Interu nie wiem tylko jak z Lyonem. Za to wszyscy kibicujemy Celticowi...

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
14-02-2008 04:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Liga Mistrzów 07/08
Ale beznadzieja :evil: tyle HITÓW, a oni jak zwykle pokazują najgorszy szajs...
No cóż przynajmniej zobaczymy jak Barca rozwala Celtów.
14-02-2008 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Liga Mistrzów 07/08
Jak mnie ten Korzeniowski wkurza...
Jeszcze brakuje byśmy w fazie grupowej oglądali Szachtar vs Celtic...
14-02-2008 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daro72 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Liga Mistrzów 07/08
Korzeniowski jak wielu ma w dupie kibiców raz że tylko w środy puszczają mecze to jak zwykle najgorszy z możliwych

// staraj się pisać bardziej rzeczowe posty - radzio
19-02-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Liga Mistrzów 07/08
Bo TVP1 zarabia kilka razy więcej na m jak miłość. Potencjalni odbiorcy meczy piłkarskich LM, to w 95% mężczyzni 20-55 lat, dobrze wykształceni i zarabiający. Większość ma już Canal+ żeby oglądać rozgrywki ligowe.
Część z nich ma już n-tv lub ogląda mecze w knajpach. Najlepsza klientela już dawno odpłynęła od TVP1, a reszta jak tylko poprawi swój status materialny też odpłynie. Po prostu TVP 1 nie jest skierowana do takich ludzi, od rana do wieczora lecą prawie same gnioty dla samotnych gospodyń, emerytów i rencistów. To dlatego na TVP1 nie ma dużo reklam samochodów, za to o proszkach do prania są całe bloki. Liga mistrzów jako taka nie współgra z linią programową TVP. Idę o zakład, że jeśli kiedykolwiek zniesie się abonament TV ( a rudy obiecywał Smile ) to taka LM wyleci pierwsza z programu.

To tak jakby na Romantice zaczęli puszczać zawody w pływaniu synchronicznym.

I wszystko fajnie bo tak działa rynek, tylko szkoda że wciąż różne misie przekonują nas jak ważne jest żeby płacić abonament.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
19-02-2008 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Liga Mistrzów 07/08
Kiedyś była sielanka, piłkarski wtorek i środa z Ligą Mistrzów
Nie ma co promują tego Boruca aż się niedobrze robi... bo przecież ile można ciągle oglądać występy naszego bramkarza w barwach Celtiku.
paolo napisał(a):Arsenal - Milan
Ten mecz bym najchętniej oglądnął.
19-02-2008 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości