Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 07/08
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #76
Re: Liga Mistrzów 07/08
Barca była by najgorszym z możliwych przeciwników. Wolałbym, żeby katalończycy sami gdzieś odpadli, bo takie spotkania z wielkich meczach w LM nie zawsze nam wychodzą. Chelsea też jakoś mi się nie widzi. Zdecydowanie najtrudniejszy rywal angielski. Z Arsenalem mamy przewagę psychologiczną, więc niech oni się martwią. W tych meczach może być różnie.
Liverpoolu jeszcze w ćwierćfinałach nie ma, chyba lepiej byłoby z nimi niż z Interem. Z Romą grać potrafimy co udowodniła nawet ta edycja rozgrywek. Schalke oraz Fenerbahce to wymarzone dla mnie ekipy, z którymi nie powinno być większych problemów.


Fan United od 1992 roku
07-03-2008 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Liga Mistrzów 07/08
sebos_krk napisał(a):Zdecydowanie najtrudniejszy rywal angielski.

Składam oczywiście, ale zobacz to Chelsea nie wygrywa meczy za Granta tych trudnych, z Villa 4-4, Liverpool 0-0. Everton chyba była porażka bądź remis ( Zajebista bramka Cahila Wink ), finał CC, mecz ze słabym Pireusem na wyjeździe, drużyna bez jaj podobnie jak trener, z takim podejściem mają góra 3 miejsce w tym sezonie podobnie za rok jestem tego pewny jeśli Grant zachowa posadę.

sebos_krk napisał(a):Z Romą grać potrafimy co udowodniła nawet ta edycja rozgrywek.

W pierwszy meczu na OT mógł paść każdy wynik, było sporo szczęścia, wyjazd to tylko nasze rezerwy z kapitanem Waaza Tongue
Ale o tyle jest dobrze grając z Romą że przy kolejnych żółtych kartkach będą u nich kolejne zawieszenia i to graczy kluczowych z pojedynku w Madrycie.

Byle nie Barca, poza Turkami i Schalke reszta meczy będzie dość wyrównana, ale na Angielskiej ziemi.
07-03-2008 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Liga Mistrzów 07/08
sebos_krk napisał(a):Z Arsenalem mamy przewagę psychologiczną, więc niech oni się martwią. W tych meczach może być różnie.

A ja właśnie obawiam z tego powodu obawiam się Arsenalu. Po pierwsze Kanonierzy będą chcieli nam się zrewanżować za porażkę w FA Cup, po drugie drugiego takiego meczu już nie będzie, zaś po trzecie Arsene Wenger na pewno widzi, że wobec kontuzji kilku czołowych graczy, jego drużyna nie będzie w stanie tryumfować na dwóch frontach i zapewne postawi na LM, gdzie liczy się także dyspozycja dnia i łut szczęścia.

sebos_krk napisał(a):Schalke oraz Fenerbahce to wymarzone dla mnie ekipy, z którymi nie powinno być większych problemów.

Schalke może tak, ale jechać do Turcji? Jednak, ja za to podziękuję. Ale znając życie i przebieg 'losowań' to właśnie te dwie drużyny utworzą jedną z par LM.

sebos_krk napisał(a):Barca była by najgorszym z możliwych przeciwników. Wolałbym, żeby katalończycy sami gdzieś odpadli, bo takie spotkania z wielkich meczach w LM nie zawsze nam wychodzą.

A ja właśnie chciałbym, aby United zagrało z Katalończykami, przecież drużyna chcąca wygrać LM, nie ma prawa liczyć na potknięcia najmocniejszych rywali już ćwierćfinale. Spotkania te byłyby dla wielu przedwczesnym finałem, bo United i Barca to dwie najładniej grające ekipy w Europie, lecz wole ten pojedynek już teraz, ponieważ kibiców czekałby aż dwie piłkarskie uczty, no jedynie lepszym momentem na ten pojedynek byłby półfinał. Mam więc nadzieję, ze zagramy z Barcą, bo aby wygrać LM trzeba być najlepszym, a jak spadać to z wysokiego konia.
07-03-2008 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Liga Mistrzów 07/08
MU_fan napisał(a):[Wenger] zapewne postawi na LM, gdzie liczy się także dyspozycja dnia i łut szczęścia.
Na to raczej nie licz. Dopóki Arsenal będzie liderem, dopóki będzie liczył się jeszcze w walce o mistrzostwo, Wenger nie będzie odpuszczał krajowego podwórka i raczej potraktuje PL i LM na równi.

Ja najbardziej chciałbym spotkać się z Barceloną. Raz, że nie lubię tego zespołu i chciałbym żebyśmy im skopali tyłki, dwa, że taki mecz na pewno by pokazali w ukochanej TVP a trzy to trzeba pokonać w końcu jakąś wielką, europejską markę.
Przestrzegałbym również przed lekceważeniem Romy Wink

Ogólnie na tym etapie LM brakuje mi Interu (raczej nie dadzą rady Liverpoolowi), Juventusu i Bayernu Monachium 8-)

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
07-03-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Liga Mistrzów 07/08
Prezydent napisał(a):Na to raczej nie licz. Dopóki Arsenal będzie liderem, dopóki będzie liczył się jeszcze w walce o mistrzostwo, Wenger nie będzie odpuszczał krajowego podwórka i raczej potraktuje PL i LM na równi.

Ale Arsenal nie ma na tyle mocnej kadry, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę obecne kontuzje, aby wygrać LM i PL. Może źle się wyraziłem, że pisząc, że Arsenal odpuści sobie ligę, ale uważam, że ma większe szanse na tryumf w LM i dwumecz z Arsenalem na pewno nie należałby do łatwych.
07-03-2008 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dEVJE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Liga Mistrzów 07/08
A ja chcę by United wylosowało Barcę. Czekałoby na nas wspaniałe widowisko. By wygrać Ligę Mistrzów musimy wygrywać z najlepszymi, nie ma tak, ze przez całą drogę do finału będziemy losować teamy typu Schalke, czy Fener. Z drugiej strony to jeszcze wczesna faza rozgrywek, więc wylosowując słabszy zespół Manchester nie będzie narazony na większy stres. A walka z największymi gigantami nadejdzie w półfinale i finale.
Ostatecznie jednak chciałbym wylosować Barcę. ^^
08-03-2008 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Liga Mistrzów 07/08
dEVJE napisał(a):Z drugiej strony to jeszcze wczesna faza rozgrywek, więc wylosowując słabszy zespół Manchester nie będzie narazony na większy stres.
Dla piłkarzy United coś takiego jak stres nie istnieje, oczywiście to żart bo jeśli nie ma stresu to piłkarze są zbyt pewni, i dochodzi do katastrofy.

Ja jednak chciałbym wylosować Schalke lub Fenerbahce Wink
08-03-2008 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #83
Re: Liga Mistrzów 07/08
Miko napisał(a):Dla piłkarzy United coś takiego jak stres nie istnieje, oczywiście to żart bo jeśli nie ma stresu to piłkarze są zbyt pewni, i dochodzi do katastrofy.
Czasami w tych najważniejszych spotkaniach stres jest za duży i wszyscy grają kaszanę. Jak choćby w tamtym sezonie na San Siro. Najważniejsze spotkanie, a oni po prostu się spalili.


Fan United od 1992 roku
08-03-2008 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Liga Mistrzów 07/08
sebos_krk napisał(a):Czasami w tych najważniejszych spotkaniach stres jest za duży i wszyscy grają kaszanę. Jak choćby w tamtym sezonie na San Siro. Najważniejsze spotkanie, a oni po prostu się spalili.

Z pewnością na porażkę miała wpływ słaba gra Ronaldo, ten mecz mu po prostu nie wyszedł. I jeszcze te kontuzje, teraz na szczęście mamy szeroką ławkę rezerwowych Wink
Teraz Milan musi walczyć o el. do CL, a już są plotki na temat przejścia do nich Didiera Drogby.
08-03-2008 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Liga Mistrzów 07/08
Miko napisał(a):Z pewnością na porażkę miała wpływ słaba gra Ronaldo, ten mecz mu po prostu nie wyszedł.

Nie tylko ten mecz zresztą, w ogóle w zeszłorocznej edycji LM grał kiepsko, zwłaszcza w obu meczach z Milanem.
10-03-2008 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Liga Mistrzów 07/08
Pogromca napisał(a):To nie tak. Podczas gdy piłkarze Milanu mieli na przygotowanie się do tego spotkania i odpoczynek tydzień, my mieliśmy zaledwie 2 dni. A Premiership odpuścić sobie było nie można, przecież walczyliśmy o upragnione Mistrzostwo Anglii po "latach". Terminarz tak na prawdę ma wielki wpływ na postawę drużyn.

No i tu w 100% popieram. Jakieś to zryte jest, że w Serie A gra tylko Kaka, a wszyscy nastawieni na Ligę Mistrzów. W dodatku przez to mam w szkole co jakiś czas atak (prawie jak)fanów Milanu, choćby ostatnio po występie Kuszczaka... Dobrze, że jacyś porządni kibice zauważają to, iż Manchester Utd walczy nie tylko o popularność w Europie. Tym bardziej cieszy, jeśli doceniają to fanatycy Arsenalu, Chelsea bądź Liverpoolu. Naszego terminarza oceniać nie będę, w końcu FA tak uwielbia United, że na pewno kilka meczy na korzyść ustawiła :roll:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-03-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Liga Mistrzów 07/08
Ostatnim ćwierćfinalistą został FC Liverpool po zwycięstwie 0-1 na stadionie San Siro z Inetrem. Teraz czekać już tylko na losowanie. Chciałbym druzynę z poza Anglii, najchętniej Barce albo Schalke ;D

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
11-03-2008 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Liga Mistrzów 07/08
Są duże szanse, że wylosujemy angielską drużynę Wink Ja osobiście chciałbym Schalke. Teraz widzimy, która liga jest najsilniejsza w Europie ! Tylko AS Roma z włoskich klubów w 1/4 :?
11-03-2008 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #89
Re: Liga Mistrzów 07/08
no i mamy 4 drużynę z Anglii Smile to chyba jednoznacznie pokazuje jaka liga jest najsilniejsza Big Grin Inter starał się, ale znowu później musiał grać w 10- to są ofermy. A bramka Torresa bardzo ładna muszę przyznać. Ten transfer opłacił im się jak najbardziej- jedna z niewielu rzeczy jakie udają się Liverpoolowi

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-03-2008 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #90
Re: Liga Mistrzów 07/08
Lukas napisał(a):Ten transfer opłacił im się jak najbardziej- jedna z niewielu rzeczy jakie udają się Liverpoolowi
A miał grać u nas... Wyrasta na największą gwiazdę zespołu.
Miko napisał(a):Teraz widzimy, która liga jest najsilniejsza w Europie !
My to już od dawna wiemy Smile
Lukas napisał(a):Inter starał się, ale znowu później musiał grać w 10- to są ofermy.
Inter sam sobie winien, bo miał okazję na strzelenie bramek to nie potrafili tego wykorzystać.
pablo napisał(a):po zwycięstwie 0-1
Nie da się wygrać 0-1 :twisted: Raczej wygrać 1-0 na wyjeździe.


Fan United od 1992 roku
12-03-2008 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości