Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 07/08
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Liga Mistrzów 07/08
Czym się dziwicie? TVP jest kanałem ścierwo-familijnym i Korzeniowski ma zapewne wyraźny nakaz od władz stacji żeby puszczać takie mecze które najłatwiej trafią do SZEROKIEJ publiki. Dla ludzi którzy lubią obejrzeć dobrą piłkę, fakt że TVP ma prawa do pokazywania LM w ogólnodostępnym paśmie jest po prostu przekleństwem.

Szeroka publika = gospodynie domowe, dzieciaki z podstawówek, gimnazjów i mimo wszystko mała część ludzi znających się na piłce. A w czasach kiedy w domach jest najczęściej jeden telewizor to szybciej zbierze się cała rodzina na oglądaniu etatowego bramkarza Reprezy w LM niż jakiegoś tam kompletnie nieznanego Kaki. Tak czy inaczej, uj w kaczkę TVP.
19-02-2008 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Liga Mistrzów 07/08
Co mnie jeszcze dobija, marny poziom komentatorów, ich wiedza, jedynie z tego TVP pan Trzeciak coś powie na przyzwoitym poziomie, a reszta, bez komentarza.
A rysowanie to już 8-)

Miko napisał(a):Ten mecz bym najchętniej oglądnął.

Leci na jakimś włoskim, chyba Rai.
19-02-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Liga Mistrzów 07/08
No tak jak przychodzi Champions League to Liverpool staje się zupełnie inną drużyną. Już nie mówiąc o tym, że Inter grał prawie cały mecz w dziesiątkę. Ale 2-0 w pierwszym meczu daje ogromną przewagę czerwonym i coś mi się, że kolejne plany Inter na podbicie Europy będzie musiał przełożyć na przyszły rok.
Dzisiejsze wyniki:
AS Roma 2 - 1 Real Madrid
Liverpool 2 - 0 Inter Mediolan
Olympiakos Pireus 0 - 0 Chelsea
Schalke 1 - 0 FC Porto


Fan United od 1992 roku
19-02-2008 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #34
Re: Liga Mistrzów 07/08
sebos_krk napisał(a):No tak jak przychodzi Champions League to Liverpool staje się zupełnie inną drużyną. Już nie mówiąc o tym, że Inter grał prawie cały mecz w dziesiątkę. Ale 2-0 w pierwszym meczu daje ogromną przewagę czerwonym i coś mi się, że kolejne plany Inter na podbicie Europy będzie musiał przełożyć na przyszły rok.
Dzisiejsze wyniki:
AS Roma 2 - 1 Real Madrid
Liverpool 2 - 0 Inter Mediolan
Olympiakos Pireus 0 - 0 Chelsea
Schalke 1 - 0 FC Porto
już jakbym widział ten Twój post gdzieś Tongue
Liverpool zagrał nadzwyczaj dobrze i w sumie na nic nie pozwolił drużynie z Mediolanu. A LFC stał się inną drużyną bo tylko LM im została- wiec aby uratować dupsko Beniteza muszą zajść daleko

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-02-2008 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #35
Re: Liga Mistrzów 07/08
Heh... obejrzałem sobie mecz Chelsea - Olimpiakos. Gdyby nie to, że w knajpie i w towarzystwie to bym zasnął chyba. Przez cały mecz ani jednej groźnej akcji. Chelsea wyraźnie grała na 0-0, nie atakując prawie wcale a Olimpiakos bał się nawet wyprowadzić kontratak. Pewne jest, że CFC chciała od początku rozstrzygnąć dwumecz na swoją korzyść w Londynie. I pewnie im się to uda choć z całego serca życzę dobrze Olimpiakosowi ale z taką postawą jak dziś to mogą co najwyżej liczyć na karne.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-02-2008 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Liga Mistrzów 07/08
Liverpool zagrał dziś w miarę, Inter został pokonany przez sędziego, który wyrzucił z boiska Materazziego za dwa "faule" na Torresie, oba udawane - tego jeszcze nie widziałem, żeby po symulowaniu dwóch fauli, ktoś wyleciał z boska. Inter przyjechał na "remis" obrona + kontry, ale obrona się posypała po czerwieni. Ale w/g mnie to dobrze, jeśli Liverpool przejdzie. W końcu zawsze Mu moze trafić na zwyciezcę tej pary a Inter mimo wszystko jest bardziej niebezpieczny od lfc.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
20-02-2008 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Liga Mistrzów 07/08
Ja oglądałem wszystkie mecze. Olympiakos - CFC zero, beznadziejny mecz, brak jakichkolwiek groźnych sytuacji, strzałów, więc najgorszy mecz wtorku.
Schalke - Porto hmmm tutaj przeważali gospodarze, na samym początku bramkę strzelił Kuranyi, bodajże w 4 minucie, a Portugalczycy nie stworzyli żadnej sytuacji.
Roma pokonała Real :| zdziwiłem się bo Roma niby jeszcze u siebie nie przegrała w LM ale Real to Real ( ostatnio w słabej formie ), no cóż brawo dla Rzymian!!! Choć jak przyjadą do Madrytu to kaput...
Liverpool vs. Inter - Tutaj jak Kula wspomniał, sędzia pokonał Mediolańczyków :/ Marco dostał dwie żółte kartki praktycznie za nic!, bez komentarza...

Czekamy na dzisiejsze mecze, szczególnie na Olympique Lyon - Manchester United
20-02-2008 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Liga Mistrzów 07/08
Co do meczu Celticu z Barcą, to na miejscu Boruca bym się ostro wkurzyła na obronę. To co oni w tym meczu robili, to jakieś nieporozumienie, Barca wchodziła w nich jak w masełko, tylko Boruc ratował im skórę, miał masę świetnych interwencji, jest 2-3, ale mogłoby być spokojnie 2-6. I na dodatek popełniają proste, książkowe wręcz błędy, na które sobie moga pozwolić w ligowym meczu z niegroźnym zespołem, a nie w LM. Ogólnie ciekawe widowisko i wspaniały doping kibiców. Te gwizdy na Barcę... 8-)

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
20-02-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Liga Mistrzów 07/08
Zacznijmy od transmitowanego meczu czyli Celtic - Barca. Mecz był świetny, kolesie z TVP mają szczęście że piłkarze urządzili sobie festiwal strzelecki na stadionie Celtów. Liczyłem że wygra Celtic, bo panowie grali na prawdę dobrze i zasłużyli na co najmniej remis... no ale cóż, "wspaniała" Barcelona i jej "gwiazdy" zdołali wyciągnąć się na 3-2, dzięki Messi'emu i pięknej bramce Henryka.

Arsenal - Milan- Mimo tego że wynik był 0-0 to mecz był bardzo dobry, nie spodziewałem się tego że Londyńczycy będą aż tak przeważać :? na prawdę Milan miał szczęście że nie padł wynik 2-0 3-0 dla Arsenalu. Mediolańczycy nie pokazali NIC, niezasłużony remis.

Fenehrbahce - Sevilla- O tym meczu można powiedzieć tyle, że przeciwnicy w miarę prezentowali równy poziom. Gospodarze zasłużenie wygrali 3-2, bo mieli dużą przewagę, bardzo ciekawy mecz.
21-02-2008 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
diabeł1878 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Liga Mistrzów 07/08
Uważam że Manchester United ma bardzo duże szanse by zdobyć ten puchar gdyz mają znakomitą ekipę i wspaniałego trenera!
Ostatnim razem byli bardzo blisko zdobycia tego trofeum ale lepszy okazał się AC Milan!
United zdobyli ten puchar 2 razy!
Uważam jednak że nigdy nie mieli tak silnego zespołu jak teraz!
Zawsze uważałem United za najlepszy klub na świecie i muszę przyznać że przez 22 lata Ferguson zdziałał nad podziw wiele i bardzo zasłużył na to by w jego gablocie znalazł się po raz drugi ten puchar!
W sezonie 1998/1999 United świętowali zwycięstwo nad Bayernem zabierając im w ostatnich minutach puchar z rąk!
Ta sytuacja pokazała jak nieprzewidywalna jest piłka!
Mam nadzieję że Czerwone Diabłey pokażą na co ich stać i zdobędą ten puchar dla klubu po raz trzeci
GLORY, GLORY MANCHESTER UNITED!
24-02-2008 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Liga Mistrzów 07/08
diabeł1878 napisał(a):Ostatnim razem byli bardzo blisko zdobycia tego trofeum ale lepszy okazał się AC Milan!

United by było bardzo blisko jakby grało w finale z Milanem...

diabeł1878 napisał(a):United zdobyli ten puchar 2 razy!
diabeł1878 napisał(a):i bardzo zasłużył na to by w jego gablocie znalazł się po raz drugi ten puchar!

Raz CL i raz Puchar Europy.


Champions League to czysta loteria, ławka, kasa, gwiazdy ok, ale liczy się równie mocno poprpstu szczęście i błędy sędziego.Szansa jest duża ale najpierw trzeba pokonać OL.
24-02-2008 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Liga Mistrzów 07/08
Czaplak napisał(a):Champions League to czysta loteria, ławka, kasa, gwiazdy ok, ale liczy się równie mocno poprpstu szczęście i błędy sędziego.Szansa jest duża ale najpierw trzeba pokonać OL.

No i trzeba być drużyną turniejową, taką np: jest L'pool albo AC Milan. w 1/8 finału często odpadają najwięksi, można powiedzieć jest to runda prawdy Wink
25-02-2008 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Liga Mistrzów 07/08
One głównie kładą nacisk na Champions League, przykładowo taki Arsenal jak doszedł do finału CL w lidze był na 4 miejscu, o dziwo Liverpool wtedy walczył o 2 miejsce z United.
Milan chce stać się ekipą rozpoznawalną na świecie, głownie poprzez sukcesy międzynarodowe i to im się jak na razie udaje, chyba 6 pucharów już mają ( :?: ), fakt faktem, poziom Serie A to wysokich nie należy więc sobie spokojnie odrabiają pod koniec sezonu wszystkie "niepowodzenia" i mają swe 3-4 miejsce.
Ja tam dziadków z Milanu nie lekceważę, te 4 mecze które zagraliśmy z nimi w przeciągu 3 lat czegoś nas nauczyły, i oby to zaprocentowało teraz.

Ekipa prawdziwie Mistrzowska, absolutny hegemon w Europie to dla mnie taka co zarówno wygrała Mistrzostwo na własnym podwórku jak i wygrała Champions League.

Ostatnio śmiać mi się chciało jak jakiś komentator ( chyba w TVP ) powiedział że jakaś ekipa zdobyła potrójną koronę, uwaga za zdobycie mistrzostwa, pucharu krajowego i pucharu UEFA ( A jak wiadomo, na potrójną koronę składa się CL, jako najwyższa klasa)
25-02-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Liga Mistrzów 07/08
Co do dziadków, ostatnio było ciekawe zestawienie Stec'a cytuję wybrane fragmenty :

Mit dziadków :
Cytat:Podstawowa jedenastka Milanu ze środy miała w sumie 335 lat. Podstawowa jedenastka Interu - 332. Podstawowa jedenastka Romy - 327.
Mit młodości ( szczególnie fajny) Smile :
Cytat:Podstawowa jedenastka Arsenalu miała w sumie 290 lat. Podstawowa jedenastka Manchesteru United - 293 lata. Podstawowa jedenastka Liverpoolu - 301. To znów różnice kosmetyczne, a gdybym skrupulatnie porachował miesiące, mogłyby się okazać jeszcze mniejsze. I teraz uwaga: zmiany dokonane przez trenerów odmłodziły dwie spośród wymienionych drużyn. Kończąca spotkanie jedenastka Arsenalu miała 274 lata, a kończąca spotkanie jedenastka Manchesteru - ledwie 270 lat.

Przejdzie to komuś przez gardło? Zbitka trzech wyrazów: Manchester młodszy od Arsenalu?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
25-02-2008 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Liga Mistrzów 07/08
Kula napisał(a):Podstawowa jedenastka Arsenalu miała w sumie 290 lat. Podstawowa jedenastka Manchesteru United - 293 lata. Podstawowa jedenastka Liverpoolu - 301. To znów różnice kosmetyczne, a gdybym skrupulatnie porachował miesiące, mogłyby się okazać jeszcze mniejsze. I teraz uwaga: zmiany dokonane przez trenerów odmłodziły dwie spośród wymienionych drużyn. Kończąca spotkanie jedenastka Arsenalu miała 274 lata, a kończąca spotkanie jedenastka Manchesteru - ledwie 270 lat.

Przejdzie to komuś przez gardło? Zbitka trzech wyrazów: Manchester młodszy od Arsenalu?

Świetne Big Grin Eksperci TVP są naprawdę świetni. Zawsze w przerwie meczu czekam na analizę wybranych akcji (szczególnie cenię tutaj analizy Jacka Gmocha) - pękam ze śmiechu. Przy tym sprzęcie do rysowania wyglądają tak nieporadnie, że można boki zrywać Big Grin
Tak się zastanawiam czemu nie wezmą do tych całych analiz (skoro już muszą je robić) kogoś kto się zna i na piłce i na sprzęcie i kogoś, kto by to potrafił wytłumaczyć. Przykładowo na canal+ podczas niedzielnego sport+ czasem w studiu jest niejaki Filip Surma (nie jestem pewien czy dobrze pamiętam nazwisko, ale chyba tak Wink ) Kiedy on analizuje grę jakiejś drużyny (analizuje serie A) to rzeczywiście potrafi sensownie wytłumaczyć to, co się dzieje na boisku. Panowie Gmoch, Engel i całą reszta powinni się na nim wzorować, jeśli już chcą się przed nami popisywać umiejętnością rysowania po ekranie Wink
26-02-2008 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości