Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 07/08
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #46
Re: Liga Mistrzów 07/08
Luki napisał(a):Świetne Big Grin Eksperci TVP są naprawdę świetni. Zawsze w przerwie meczu czekam na analizę wybranych akcji (szczególnie cenię tutaj analizy Jacka Gmocha) - pękam ze śmiechu. Przy tym sprzęcie do rysowania wyglądają tak nieporadnie, że można boki zrywać Big Grin
To w ogóle jest kompromitacja tej telewizji. Te ich analizy taktyczne. Ale i tak Gmoch nie jest tak dokładny jak to robił bodajże w Polsacie na Mundialu 2002. Wtedy tak analizował taktykę danej drużyny, że nie rozumieli tego ani moi kumple piłkarze, ani znajomi trenerzy, ani ja co od święta raczej spotkań nie oglądam <świr> .Więc nie wyobrażam sobie jak mógł to zrozumieć zwykły niedzielny kibic, który ogląda dwa mecze w miesiącu i zna ledwie kilka najlepszych europejskich klubów.

Ja myślę, że pan Jacek się nie potrzebnie bawi w takie jaja. Trener to naprawdę pierwszorzędny, cieszący się szacunkiem- szczególnie w Grecji, a tu te rysowania tylko męczą ludzi.
Engel niech sobie robi co chce, bo tak zakłamanej osoby w polskiej piłce jeszcze nie spotkałem.


Fan United od 1992 roku
26-02-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Liga Mistrzów 07/08
sebos_krk napisał(a):Ja myślę, że pan Jacek się nie potrzebnie bawi w takie jaja. Trener to naprawdę pierwszorzędny, cieszący się szacunkiem- szczególnie w Grecji, a tu te rysowania tylko męczą ludzi.
Gorzej, rysowanie nie męczy, lecz bawi. Nie wiem, czy on nie zauważa komizmu tych jego analiz, czy co, bo zajmuje się w tym już długi czas, chyba od Mundialu 2002. Nowa (młoda) generacja fanów zapamięta go tylko jako komicznego "eksperta", który maluje po ekranie jak w paintcie i gada od rzeczy. A szkoda...
No ale niejako sam się prosi. Może zrezygnować z "ekspertowania" i by nie było problemu.
26-02-2008 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Liga Mistrzów 07/08
Wiadomo, który mecz pokaże TVP ?
Moim zdaniem powinien być to mecz Realu z AS Romą, dlaczego nie L'poolu z Interem ? Odpowiedź prosta: L'pool zagra tak aby nie stracić bramki, będą to jak zwykle piłkarskie szachy w wykonaniu podopiecznych Rafy więc nic ciekawego.

PS:Na szczęście ja zazwyczaj podczas tego rysowania idę do łazienki by wziąć prysznic 8-)
26-02-2008 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #49
Re: Liga Mistrzów 07/08
Pewnie znowu Celtic :twisted:

Na szczęście mnie to nie dotyczy. Knajpa, piwko i wszystkie mecze na 9 telebimach. Czego chcieć więcej? Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-02-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #50
Re: Liga Mistrzów 07/08
Miko napisał(a):dlaczego nie L'poolu z Interem ? Odpowiedź prosta: L'pool zagra tak aby nie stracić bramki, będą to jak zwykle piłkarskie szachy w wykonaniu podopiecznych Rafy więc nic ciekawego.
Nie dlatego Smile Liverpool z Interem zagra tydzień później, bo Milan będzie grał z Arsenalem na San Siro.

fidain napisał(a):Pewnie znowu Celtic :twisted:
Celtic gra we wtorek. TVP pokazuje mecze środowe Wink

Już wiadomo oficjalnie. Real - Roma pokaże TVP, więc najlepszy mecz z możliwych Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-02-2008 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Liga Mistrzów 07/08
Bardzo jestem ciekawy kto wyjdzie zwycięsko w dwumeczu Milan - Arsenal ? Stawiam na Mediolańczyków, ponieważ u siebie grają znakomicie, a Arsenal zaprzepaścił już swoją szansę na Emirates Stadium...
04-03-2008 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #52
Re: Liga Mistrzów 07/08
Też stawiam na Milan. Zagrają w praktycznie najsilniejszym składzie. Zabraknie chyba tylko Jankulovskiego. Arsenal też zmaga się z kontuzjami. Sądzę, że to będzie powtórka sprzed sezonu, gdzie Milan w rewanżu wygrał z nami 3:0.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-03-2008 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Liga Mistrzów 07/08
Chciałbym aby wygrał Arsenal Londyn jednak Milan gra u siebie tym bardziej są murowanym faworytem według mnie Wink Ciekawe ile FCB strzeli bramek w meczu z Celtami ?
04-03-2008 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Liga Mistrzów 07/08
Niech Arsenal przegra, niech ich wisząca na ostatnim włosku pewność siebie się załamie.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
04-03-2008 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Liga Mistrzów 07/08
Kula napisał(a):Niech Arsenal przegra, niech ich wisząca na ostatnim włosku pewność siebie się załamie.

Chyba się nie udało. :| 0:2? Nie przypuszczałabym w najśmielszych snach, zdziwili mnie, skubańcy.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
04-03-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #56
Re: Liga Mistrzów 07/08
No zapewne mała sensacja. Druga bramka to już typowa kontra w doliczonym czasie gry, gdy cała drużyna milanu była na połowie rywala próbując odrobić straty.


Fan United od 1992 roku
04-03-2008 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #57
Re: Liga Mistrzów 07/08
sebos_krk napisał(a):No zapewne mała sensacja. Druga bramka to już typowa kontra w doliczonym czasie gry, gdy cała drużyna milanu była na połowie rywala próbując odrobić straty.

Wygrana Arsenalu ma pewne zalety i wady.. Zaletą jest to, że jednak będą mieli więcej meczów do rozegrania, a więc będą bardziej zmęczeni. Gdyby im tylko została liga byłoby nieciekawie...

Z drugiej strony taka wygrana może dać im kopa ... a to już nie jest gut.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
04-03-2008 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Liga Mistrzów 07/08
radzio napisał(a):Wygrana Arsenalu ma pewne zalety i wady.. Zaletą jest to, że jednak będą mieli więcej meczów do rozegrania, a więc będą bardziej zmęczeni. Gdyby im tylko została liga byłoby nieciekawie...

Z drugiej strony taka wygrana może dać im kopa ... a to już nie jest gut.

I tak źle i tak niedobrze ale teraz przynajmniej będą chcieli już powalczyć o końcowe zwycięstwo w CL Wink

Porażka oznaczałaby , że "Kanonierzy" rzucą się do walki o mistrzostwo Anglii, a tak mają jeszcze CL... ale te "młode wilczki" jeszcze mogą przygasnąć.
04-03-2008 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Liga Mistrzów 07/08
Dla mnie przegrana Milanu na San Siro była ogromną niespodzianką :shock: , nigdy nie myślałem że mogą przegrać na własnym stadionie i to z angielskim klubem ( nigdy nie przegrali z ang. zespołem na San Siro ).

Barcelona - Celtic -- Tutaj wiadomo że gospodarze wygrają, mieli bardzo dobrą zaliczkę przed meczem na Camp Nou, więc u siebie wygrali tylko 1-0, co im zdecydowanie wystarczyło.

Sevilla - Fenerbahce -->Świetny mecz, wynik taki sam jak w meczu na stadionie Turków ( 3-2 ). Musiała być dogrywka aby wyłonić zwycięzce z tego pojedynku. Na początku bramkarz gości puszczał szmaty ale w karnych pokazał klasę światową. Brawo Fenerbahce!
05-03-2008 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Liga Mistrzów 07/08
Stefan1555 napisał(a):Na początku bramkarz gości puszczał szmaty
Dla mnie to on był bez szans przy tych strzałach Tongue To co że oba praktycznie w niego ale z jaką siłąi precyzją. Całe spotkanie bardzo dobre, chyba najlepsze z wczorajszych, BTW jestem zadowolony z awansu Fenerbahce.

Pytanko: Czy teraz w piątek jest już losowanie ćwierćfinałowych par?

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
05-03-2008 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości