Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #17
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
De Gea; Jones-Ferdinand-Vidic-Buttner; Fellaini-Carrick-Rooney; Nani-Hernandez-Welbeck

Może i skład nieco szalony, ale przecież nie mamy nic do stracenia. Szkoda, że Evans nie jest zdrowy bo Vidic to najsłabszy punkt tego zespołu. Rooney w środku pola, wiem że to szalone, ale na Bayern potrzeba będzie dużo biegania, ryglowania i walki a kto najlepiej nadaje się do takiego piłkarskiego MMA jak nie Roo? Jeśli Rafael zdrowy, to Jones wskakuje do środka pola za Kudłacza, więcej MMA! Jedyna szansa United to wybić Bayernowi grę w piłkę z głowy, zrobić z meczu kopaninę i walkę rodem z siedleckiej ligi okręgowej. W takiej taktyce można się nawet zastanowić nad Valencią(nie wierzę, że to piszę) w miejsce Naniego, jeśli Antka by się odpowiednio nastroiło żeby faktycznie biegał, wracał się i kopał no nogach.

W takim planie oczywiście sporo zależy od sędziego, ale jeśli trafi się jakiś w miarę liberalny gwizdkowy to taka taktyka może dać sukces.
Wiem, że to analogia nieco z dupy ale ja grałem kiedyś w półamatorsko i zremisowaliśmy ze znacznie wyżej notowanym rywalem właśnie w taki sposób.

Zróbmy im... PIEKŁO!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-04-2014 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45) - Under - 01-04-2014 00:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości