Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
Dokładnie, można się nam nie podobać to co się dzieję z klubem, ale nigdy przenigdy nie może nam zabraknąć wiary.
Powiedzmy sobie szczerze, jesteśmy praktycznie bez szans. Tak naprawdę wszystko jest przeciwko nam, jednak nie takie rzeczy się w piłce działy. Przede wszystkim jednak chce widzieć walkę i chce by wszyscy zostawili serce na boisku.

Skład? Szczerze nie mam pojęcia. Wiele zależy od tego kto będzie zdrowy. Jeśli będą obrońcy to jakoś uda nam się zlepić pomoc. Jeśli braknie nam stoperów, to wtedy już może być bardzo duży problem.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-03-2014 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #17
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
De Gea; Jones-Ferdinand-Vidic-Buttner; Fellaini-Carrick-Rooney; Nani-Hernandez-Welbeck

Może i skład nieco szalony, ale przecież nie mamy nic do stracenia. Szkoda, że Evans nie jest zdrowy bo Vidic to najsłabszy punkt tego zespołu. Rooney w środku pola, wiem że to szalone, ale na Bayern potrzeba będzie dużo biegania, ryglowania i walki a kto najlepiej nadaje się do takiego piłkarskiego MMA jak nie Roo? Jeśli Rafael zdrowy, to Jones wskakuje do środka pola za Kudłacza, więcej MMA! Jedyna szansa United to wybić Bayernowi grę w piłkę z głowy, zrobić z meczu kopaninę i walkę rodem z siedleckiej ligi okręgowej. W takiej taktyce można się nawet zastanowić nad Valencią(nie wierzę, że to piszę) w miejsce Naniego, jeśli Antka by się odpowiednio nastroiło żeby faktycznie biegał, wracał się i kopał no nogach.

W takim planie oczywiście sporo zależy od sędziego, ale jeśli trafi się jakiś w miarę liberalny gwizdkowy to taka taktyka może dać sukces.
Wiem, że to analogia nieco z dupy ale ja grałem kiedyś w półamatorsko i zremisowaliśmy ze znacznie wyżej notowanym rywalem właśnie w taki sposób.

Zróbmy im... PIEKŁO!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-04-2014 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #18
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
Ciężko cokolwiek pisać o składzie jeśli nie wiadomo do końca kto jest zdrowy i może dziś zagrać. Wątpię czy Moyes pójdzie w stronę ustawienia, które zaproponował Under. Ja jednak obstawiam Roo na szpicy, a po bokach Welbeck i Valencia. W Jonesa w drugiej linii jakoś nie wierzę, nie przypominam sobie żeby Moyes za często go tam wystawiał, poza tym w związku z problemami z tyłu priorytetem będzie raczej odpowiednie zestawienie obrony i tam bym widział Phila, bo ostatnio w miarę już ogarnia na tej pozycji.

Najbardziej boję się, że powtórzy się scenariusz z meczu z City i Bayern przyciśnie na początku, tak że zanim nasi się zorientują, że już grają to będą dostawać 1-0.
01-04-2014 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
COA Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #19
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
Walczmy ile sił. Presji na nas nie ma żadnej, liczę na niesamowitą mobilizację, koncentrację i walkę od początku do końca, niezależnie od wybranego składu - chłopaki muszą pokazać, co znaczy dla nich gra dla United.
Im bliżej meczu tym bardziej wierzę, nie umiem inaczej podejść do takiego spotkania. GGMU!
01-04-2014 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #20
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
Wszyscy widzą w United tylko mięso armatnie. Dobry powód by zawodnicy, których cały świat skazuje na porażkę wyszli dziś na pełnej mobilizacji i zostawili serducha na murawie Old Trafford, co było to było teraz liczy się tylko ten mecz. Innych racjonalnych argumentów brak... Trzeba zaopatrzyć się w coś mocnego na wieczór bo na trzeźwo nie będę w stanie tego oglądać.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2014 13:39 przez Silvan.)
01-04-2014 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #21
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
No zapewne Moyes na to nie wpadnie. A szkoda. Moim zdaniem jedyna szansa na dobry wynik to wybicie Bawarczykom z głowy takich pojęć jak "gra w piłkę". Kosa kosa kosa, wślizg wślizg wślizg. Czyli Kazek Węgrzyn a nie Kazek Deyna.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-04-2014 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #22
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
Mubinio napisał(a):A ja optymistycznie strzelam w 1:1, a co mi zależy - najwyżej się okaże, że byłem posłańcem dobrej nadziei.

A sam się zacytuję, wybaczcie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-04-2014 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #23
RE: CL: Manchester United - Bayern Monachium (1.04.2014, 20:45)
Pierwszy raz jestem tak dumny z tego zespołu w tym sezonie. Wielkie zawody! Szkoda, że nie udało się tego 1:0 dowieźć.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-04-2014 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Powiem tak, patrząc przez pryzmat obecnego sezonu wynik ten jest dobrym rezultatem. Jednak to jest Manchester United, marka światowa. Nie może być tak, że przez długi okres gry goście zamykają United na własnej połowie, na Old Trafford. Za Fergusona nie mogłem znieść gdy bardzo broniliśmy w meczu z Realem na SB, jednak wiedziałem że w rewanżu będzie inaczej. Teraz wiem, że w rewanżu będzie tak samo, co mnie nie cieszy.

Trzeba jednak oddać zawodnikom co ich. Było widać pasję i ogromną wolę walki. Zawodnicy nie odpuszczali i zostawili serce i masę zdrowia na boisku. Pochwalić należy Moyes'a, który mimo problemów zdrowotnych zawodników zebrał zespół w całość. Na szczególne uznanie zasługuje defensywa, która naprawdę dobrze radziła sobie z ofensywnymi zawodnikami gości. Mimo złej sytuacji personalnej, chłopaki dali radę.

Zawiódł mnie Fellaini i Welbeck. Belg nie wyglądał najlepiej w defensywie, a przy bramce zamiast kryć patrzył co robi Schweinsteiger. Danny mimo, że wyglądał dobrze i ciągle stwarzał zagrożenie to zawiódł w najważniejszym momencie. Mógł zrobić wszystko, dosłownie wszystko. Uderzy mocno, uderzyć lekko, próbować minąć bramkarza, a wybrał najgorszą opcję. Jak się chce lobować to trzeba to robić pewnie, a nie tak jak to zrobił Anglik.

Cóż, w dalszym ciągu mamy szanse na awans i nie jesteśmy na straconej pozycji. Bayern będzie osłabiony - w obronie van Buyten i Boateng czyli nasi szybcy zawodnicy znów będą im sprawiać wiele problemów. Mam ogromną nadzieję, że w rewanżu będziemy mogli liczyć na niektórych z obecnie kontuzjowanych zawodników.

Liczę również na to, że w rewanżu będzie lepszy sędzia. Kilka bardzo dziwnych decyzji, a bramka Welbeck'a była jak najbardziej prawidłowa. To nie Danny miał za wysoko nogę, tylko Martinez zszedł bardzo nisko.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-04-2014 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #25
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Bramki Welbecka by nie było gdyby nie gwizdek, Neuer na pewno by sobie z tym strzałem poradził.
Welbeck udowodnił, że jest dobry do grania z ogórkami w Premier League a nie w poważnym futbolu. Fellaini za to nie powinien do końca sezonu brać pensji za to co dziś wyprawiał.

Rio i Vidic za to jak za dawnych lat!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
01-04-2014 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #26
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
(01-04-2014 23:32)Undermine napisał(a):  Bramki Welbecka by nie było gdyby nie gwizdek, Neuer na pewno by sobie z tym strzałem poradził.
Welbeck udowodnił, że jest dobry do grania z ogórkami w Premier League a nie w poważnym futbolu. Fellaini za to nie powinien do końca sezonu brać pensji za to co dziś wyprawiał.

??? Widzę, że popite wczoraj było.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-04-2014 06:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Under znowu w formie.

Jeśli po wczorajszym występie Welbza twierdzisz, że to zawodnik na drużyny z dołu tabeli, to w zasadzie całą resztę trzeba odesłać do Championship(z twoim pupilem ciągnącym z klubowej kasy 300k na czele).

Welbz był kolejny raz niesamowity. Bramka IMO jak najbardziej słuszna, do tego masa walki. Najgroźniejszy nasz zawodnik w przodzie, który raz po raz starał się nękać rywala. Niewykorzystana sytuacja boli - w przeszłości już niejeden raz w ten sposób zdobywał bramki. Teraz nie wyszło. Oby tylko nie wpłynęło to na jego pewność siebie, bo rośnie nam prawdziwy kocur.

Bardzo dobry mecz na standardy wyznaczone przez tą drużynę. Gratulacje za podjętą walkę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 06:26 przez michal85.)
02-04-2014 06:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #28
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Welbeck zawsze wymiata mimo że on nic wcale nieprzeciętnego w meczu nie zrobił. 24 letni dorosły już ukształtowany typ to juz nie nadzieja. prawdziwe kocury w tym wieku już są na światowym poziomie. Moze oglądasz mecz przez różowe okulary ale zarówno Rooney jak i Valencia rozegrali lepszy mecz od niego.
kogo chcesz do championship odesłać,ten pulilek co zarabia 300 tys to Rooney? Jeśli jego chcesz odesłać do Championship to gratuluję, bez tego pupilka United było by minimum 5 pozycji niżej w tabeli.

Vidić pokazuje co prawdziwy stoper robi. MOTM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 07:51 przez samcro.)
02-04-2014 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #29
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Cała drużyna, jak i każdy z osobna zagrali wczoraj bardzo dobre zawody! Moyes zagrał dokładnie to, co należało zagrać. Bardzo, ale to bardzo uważnie w defensywie i czekanie na pojedyncze szanse z przodu. Z takimi personaliami inaczej nie można było zagrać, gdybyśmy się bardziej otworzyli skończyłoby to się katastrofą. Niemniej, w drugiej części Moyes zdecydował się na odważniejszą grę i mieliśmy więcej okazji na gole.

Co do grajków, to Vidić i Ferdinand MOTM. W takiej formie trzeba ich liczyć, jako jeden organizm. Sezon 07/08 się przypomniał. Do tego Carrick maestro. Dziwię się, że nikt o tym nie wspomina. Rewelacyjnie się ustawiał i był jedynym człowiekiem w środku pola, który z ogromnym spokojem umiał się utrzymać przy piłce i ją dobrze zagrać do przodu. Dalej, nie wierzę w to co teraz napiszę, ale Roo zagrał jak prawdziwy kapitan, co chwile ustawiał chłopaków, sam świetnie też się ustawiał, bardzo dużo zapieprzał i szukał się z Welbeckiem.

No i dwaj, którzy chyba najwięcej po tym meczu wywołują kontrowersji. A więc Fella i Danny. Pierwszy był bardzo wczoraj przynajmniej dobry w destrukcji, jeśli nie bardzo. Owszem, jak miał piłkę, to trochę paniki było widać i mało co produktywnego zrobił do przodu. Ale tym w większym stopniu raczej mieli się zajmować Carrick i Giggs/Kagawa. No i Welbeck. Nie wiem, może Wasze chujowe oceny dla niego biorą się z tej zjebanej setki. Ja też nie mogę mu jej wybaczyć, ale bądźmy obiektywni. Danny był wczoraj naszym najgroźniejszym zawodnikiem z przodu. Wygrywał praktycznie wszystkie walki o długie piłki, świetnie się zastawiał, współpracował z resztą zespołu, dawał odetchnąć naszym szykom obronnym. Dla mnie bez wątpienia były to bardzo dobre zawody Anglika.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-04-2014 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #30
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
(02-04-2014 07:37)samcro napisał(a):  Welbeck zawsze wymiata mimo że on nic wcale nieprzeciętnego w meczu nie zrobił. 24 letni dorosły już ukształtowany typ to juz nie nadzieja. prawdziwe kocury w tym wieku już są na światowym poziomie. Moze oglądasz mecz przez różowe okulary ale zarówno Rooney jak i Valencia rozegrali lepszy mecz od niego.

Najwyżej nie tylko ja oglądam mecz przez różowe okulary - http://www.redcafe.net/threads/motm-vs-b...-h.387806/

Jak widać z zawodników ofernsywnych pojawia się tam tylko Welbz.

Cytat:kogo chcesz do championship odesłać,ten pulilek co zarabia 300 tys to Rooney? Jeśli jego chcesz odesłać do Championship to gratuluję, bez tego pupilka United było by minimum 5 pozycji niżej w tabeli.

A gdzie taką ciekawostkę znowu wyczytałeś? Wróć jeszcze raz do mojego tu i przeczytaj go na spokojnie (nie szukając spiny) od początku do końca.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-04-2014 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości