Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #34
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014)
Z tego co widziałem we wszystkich meczach jakie oglądałem to w 98% w sytuacji gdy był gwizdek sędziego i strzał / szarża napastnika to bramkarz grał dalej i próbował wybronić strzał czy powstrzymać napastnika rzucając mu się pod nogi, więc Neuer po prostu nie wybroniłby tego strzału moim zdaniem tym bardziej, że ruch do piłki zrobił...W ogóle to nie wiem jakim cudem sędzia odgwizdał w tej sytuacji za wysoko uniesioną nogę?! Przecież Welbz nie podniósł nogi wyżej niż biodro, a to Martinez (jak ktoś napisał wcześniej) za bardzo obniżył głowę. Ciągle się dziwię i zastanawiam jak Welbz mógł nie strzelić w tak dogodnej sytuacji, jaką stworzył mu Roo, przecież aż prosiło się żeby mijać bramkarza do swojej prawej, tam było tyle miejsca że głowa mała...
Ogólnie to cały zespół zagrał wyśmienity mecz patrząc na standardy z tego sezonu.
Martwią mnie dwie rzeczy, a mianowicie:
1. Dlaczego Moyes nie wpuścił Naniego tylko Younga? Przecież było widać, że obrońcy Bayernu mają problemy z szybkimi i z dobra techniką zawodnikami. Nani mógłby stworzyć jakieś zagrożenie tym bardziej że z dystansu też nie boi się uderzyć. Może Moyes bał się że Nani straci piłkę, nie wróci się i stracimy bramkę? Kto wie...
2. Boję się myśleć co będzie jak wróci do zdrowia na rewanż Persil. Wtedy pewnie Welbz z Kagawą będą grzać ławkę, a Kagawa to zapewne nawet nie wejdzie na boisko. Tym bardziej, że widać pewną minimalną zmianę sposobu grania gdy niema RvP i to na plus. Welbz to taki zawodnik że musi grać regularnie, wychodzi mu to na dobre jak i klubowi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 10:39 przez El Polako.)
02-04-2014 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: CL: Manchester United 1-1 Bayern Monachium (1.04.2014) - El Polako - 02-04-2014 10:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości