Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 2-0 Manchester United (20.04.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1
PL: Everton 2-0 Manchester United (20.04.2014)
[Obrazek: Everton231.jpg]

Everton 0-2 Manchester United (20.04.2014)

Everton vs Manchester United
Barclays Premier League
20.04.2014; 17:10
Goodison Park, Liverpool

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2015 23:25 przez Intel.)
20-04-2014 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2
RE: PL: Everton 0-2 Manchester United (20.04.2014)
Wbrew całkiem nieźle wyglądającemu składowi zagraliśmy cienko. Poza utrzymywaniem się przy piłce, kilkoma klepkami na małej przestrzeni (jednak tylko na początku meczu, no, uogólniając w pierwszej połowie, bo potem zaczęliśmy coraz bardziej rwać grę) nie było pazura na ostatnich metrach. Brakowało strzałów, a po bramkach Everton się rozpędził. Zawodnicy tacy jak Coleman, Mirallas czy nawet Barry objeżdżali naszych raz za razem.

Szkoda, bo teraz to ucieka nawet Liga Europy. Już naprawdę myślałem, że wszystko zmierza w lepszym kierunku. Ostatnie 4 spotkania gramy z takimi zespołami (może poza Southampton), że zachowajmy resztki godności (?) w sezonie. Życzę Evertonowi zrzucenia Arsenalu z 4go miejsca.
20-04-2014 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3
RE: PL: Everton 0-2 Manchester United (20.04.2014)
Niech ten sezon się już skończy...
Wakacje to będzie ciekawy czas. Oczekuję wyjebania połowy składu i kupna prawdziwych piłkarzy a nie bandy gamoni.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-04-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4
RE: PL: Everton 0-2 Manchester United (20.04.2014)
allfanmu napisał(a):Życzę Evertonowi zrzucenia Arsenalu z 4go miejsca.

Kij z tym Arsenalem, Liverpool prawdopodobnie w ten weekend zapewnił sobie mistrza po tym jak Chelsea dała dupy z ostatnim zespołem w tabeli!

Co do meczu to kolejny raz mogliśmy zobaczyć gównianie grające United w tym sezonie. Po meczach z Bayernem liczyłem na dobry mecz z dobrym wynikiem. Gdy zobaczyłem skład też byłem dobrze nastawiony na wynik. Mecz powinien zakończyć się wyższym wynikiem dla tofików, dobrze że w kilku sytuacjach nie mogli trafić dobrze w piłkę + ręka Chrisa i kolejny rzut karny. My stworzyliśmy jedyną groźną akcję chyba w 82 min gdy Roo spierdolił idealne podanie Chichy...
W trakcie spotkania, patrząc na grę Roo zacząłem się zastanawiać (a chwilę później komentatorzy z C+ również zaczęli o tym gadać) czy nie lepiej by było dla całej drużyny gdyby Roo został cofnięty do formacji pomocników jak defensywny pomocnik. Chłop ma płuca do biegania, dobry odbiór i siłę. Potrafi rozegrać piłkę na małej przestrzeni i posłać długą piłkę, a co najważniejsze lubi to robić. Zauważyłem że odkąd Roo otrzymał kupę hajsu w nowym kontrakcie znacznie obniżył się jego poziom jakościowy jako napastnik. W polu karnym podejmuje kiepskie wybory a i tak jako tren najbardziej wysunięty cofa się bardzo głęboko po piłkę i ją rozgrywa, wtedy nikogo nie ma na szpicy. Jednocześnie chce grać tylko w ataku i kreować grę z głębi pola. Nie daje nam tego czegoś w ataku co dawał jeszcze przed kontraktem gdy trafiał seryjnie...
22-04-2014 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości