Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 2-0 Manchester United (20.04.2014)
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4
RE: PL: Everton 0-2 Manchester United (20.04.2014)
allfanmu napisał(a):Życzę Evertonowi zrzucenia Arsenalu z 4go miejsca.

Kij z tym Arsenalem, Liverpool prawdopodobnie w ten weekend zapewnił sobie mistrza po tym jak Chelsea dała dupy z ostatnim zespołem w tabeli!

Co do meczu to kolejny raz mogliśmy zobaczyć gównianie grające United w tym sezonie. Po meczach z Bayernem liczyłem na dobry mecz z dobrym wynikiem. Gdy zobaczyłem skład też byłem dobrze nastawiony na wynik. Mecz powinien zakończyć się wyższym wynikiem dla tofików, dobrze że w kilku sytuacjach nie mogli trafić dobrze w piłkę + ręka Chrisa i kolejny rzut karny. My stworzyliśmy jedyną groźną akcję chyba w 82 min gdy Roo spierdolił idealne podanie Chichy...
W trakcie spotkania, patrząc na grę Roo zacząłem się zastanawiać (a chwilę później komentatorzy z C+ również zaczęli o tym gadać) czy nie lepiej by było dla całej drużyny gdyby Roo został cofnięty do formacji pomocników jak defensywny pomocnik. Chłop ma płuca do biegania, dobry odbiór i siłę. Potrafi rozegrać piłkę na małej przestrzeni i posłać długą piłkę, a co najważniejsze lubi to robić. Zauważyłem że odkąd Roo otrzymał kupę hajsu w nowym kontrakcie znacznie obniżył się jego poziom jakościowy jako napastnik. W polu karnym podejmuje kiepskie wybory a i tak jako tren najbardziej wysunięty cofa się bardzo głęboko po piłkę i ją rozgrywa, wtedy nikogo nie ma na szpicy. Jednocześnie chce grać tylko w ataku i kreować grę z głębi pola. Nie daje nam tego czegoś w ataku co dawał jeszcze przed kontraktem gdy trafiał seryjnie...
22-04-2014 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Everton 0-2 Manchester United (20.04.2014) - El Polako - 22-04-2014 08:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości