Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hokej na lodzie
Sylvinha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Hokej na lodzie
Jakoś tak cicho o tej wspaniałej dyscyplinie sportu, a tymczasem jutro nasze chłopaki zagrają z Austrią
mecz, zwycięzca którego awansuje do elity światowego hokeja. Nie grają na tym turnieju wspaniałego hokeja,
ale nie gramy w najlepszym zestawieniu, mamy najmłodszą drużynę turnieju i w sobotę o 20,30 na Polsacie Sport można będzie obejrzeć mecz Austria - Polska.
18-04-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Hokej
Już dzisiaj Polska zagra z gospodarzami turnieju - reprezentacją Austrii o awans do elity. Musimy wygrać w regulaminowym czasie gry bo wygrana w dogrywce lub w karnych da nam "tylko" 1 punkt. Faworyci turnieju - reprezentacja Kazachstanu zagra o 3 miejsce z Wielką Brytanią.

Polsat Sport
20.25
Austria - POLSKA

Pele good, Maradona better, George Best
19-04-2008 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Hokej
Przy wyniku 3-1 przełączyłem kanał na inny. Nie ma co tyle kar to normalne, że skończy się stratą bramek. Polacy grają wolniej od Austriaków i podania są niecelne. Austriacy mają szybkich zawodników typu: Vanek i od razu widać to na lodzie. Kolejny rok bez awansu...
19-04-2008 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
Re: Hokej
Cytat:Hokeiści Detroit Red Wings zdobyli Puchar Stanleya. W szóstym meczu wielkiego finału "Czerwone Skrzydła" pokonały na wyjeździe Pittsburgh Penguins 3:2.

Rywalizację do czterech zwycięstw zespół z Detroit wygrał 4-2.

To 11. triumf Red Wings w rozgrywkach NHL.

Niesamowicie ciekawa seria finałowa.
W meczu nr 5 ekipa Red Wings miała puchar na wyciągnięcie ręki, ale pingwiny strzeliły wyrównująca bramkę na 35 sekund przed końcem spotkania, doprowadzając tym samym do dogrywki. Dopiero w trzeciej dogrywce padła decydująca bramka dla ekipy z Pittsburgha. Nieprawdopodobne rzeczy wyprawiał w bramce goalie druzyny z miasta stali- Marc Andre Fleury broniąc 55 strzałów w tym aż 24 w dogrywce. Dzięki niemu Pingwiny odrobiły stratę w serii na 2-3.

Decydująca bramka 6 spotkania, dzięki której Detroit Red Wings zdobyli puchar Stanleya padła po wepchnięciu krążka do bramki... tyłkiem przez bramkarza Penguins. W samej końcówce pingwiny zdołały zmniejszyć straty, a mogły nawet wyrównać, bo na 1,4 sekundy przed końcem krążek był o włos od przekroczenia linii bramkowej czerwonych skrzydeł. Nieprawdopodobna dramaturgia. Skrót meczu tutaj: http://www.nhl.tv

W finałach jednak rutyna i doświadczenie Red Wings triumfowały nad młodością i polotem Sidneya Crosbiego i kolegów. Ale na pewno cieszy powrót na szczyt Pingwinów z Pittsburgha, drużyny, która zawsze miała licznych fanów w Polsce.


Fan United od 1992 roku
05-06-2008 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Hokej na lodzie
A może więcej zainteresowania polska ligą hokeja na lodzie?? wiadome, że to nie NHL, ale myślę, że nasza liga też jest warta zainteresowania, ja np. kibicuje czasem Cracovi

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
20-01-2009 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Hokej na lodzie
Dzisiaj o 19.55 pierwszy mecz Polaków w MŚ dywizji I które odbywają sie w Toruniu. Zagramy z Holandią. Nasi pozostali rywale to Rumunia, Włochy, Ukraina oraz Wielka Brytania. O awans do Elity będzie bardzo ciężko ale może uda się sprawić jakąś niespodziankę Wink

Mecze można obejrzeć na PS i PSE

Cytat:PLAN GIER

11.04. - sobota

13:00: Wielka Brytania - Ukraina
16:30: Rumunia - Włochy
20:00: Holandia - Polska

13.04. - poniedziałek

13:00: Włochy - Wielka Brytania
16:30: Ukraina - Holandia
20:00: Polska - Rumunia

14.04 - wtorek

13:00: Włochy - Holandia
16:30: Rumunia - Wielka Brytania
20:00: Ukraina - Polska

16.04.- czwartek

13:00: Wielka Brytania - Holandia
16:30: Ukraina -Rumunia
20:00: Polska - Włochy

17.04. - piątek

13:00: Holandia - Rumunia
16:30: Włochy - Ukraina
20:00: Polska -Wielka Brytania

Pele good, Maradona better, George Best
11-04-2009 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #7
Re: Hokej na lodzie
A już myślałem widząc tutaj nowy post, że ktoś jeszcze prócz mnie interesuje się nhl Smile
[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/kVp2jXyitJs[/flash]


Fan United od 1992 roku
11-04-2009 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sylvinha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Hokej na lodzie
Polacy grają z włocho-amerykanami. Prowadzą 1:0 po pięknej bramce Mikołaja Łopuskiego.
Transmisja na Polsacie Sport.
16-04-2009 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #9
Re: Hokej na lodzie
Cytat:Hokeiści Pittsburgh Penguins po raz trzeci w historii zdobyli Puchar Stanleya. W siódmym, ostatnim meczu play off "Pingwiny" pokonały na wyjeździe obrońców trofeum Detroit Red Wings 2:1 i w finałowej rywalizacji zwyciężyli 4-3.

Drużyna z Pittsburgha wywalczyła już Puchar Stanleya w latach 1991-1992. Przed rokiem finał miał identyczny skład, ale wtedy lepsi okazali się Red Wings.
Czekałem na to wiele lat jako fan Pingwinów. Zainteresowanie tym klubem przyszło jeszcze w czasach, gdy zdobywali ostatnie mistrzostwo. Wtedy ekipa z Pittsburgha z wielką gwiazdą Mario Lemieux, wspomaganym Jaromirem Jagrem była popularna prawie tak jak później Bullsi z Jordanem. Teraz znów mają Puchar Stanleya. Crosby czy Malkin to jest obecnie wielka siła tego sportu, a trzeba przyznać, że składu nie mają jakiegoś specjalnie mocnego.


Fan United od 1992 roku
13-06-2009 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #10
Re: Hokej na lodzie
Co dziwne wszystkie dotychczasowe mecze w tym finale wygrywali gospodarze. W ostatnim decydującym spotkaniu czerwone skrzydła na własnym lodowisku musiały uznać wyższość przyjezdnych , szkoda ale wygrali lepsi Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-06-2009 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #11
Re: Hokej na lodzie
Tymczasem dziś o zakończeniu kariery poinformowała legenda NHL i Colorado Avalanche - Joe Sakic.

Szczerze przyznam, że w ostatnich latach moje zainteresowanie hokejem spadło prawie do zera - głównie przez brak możliwości oglądania meczy na żywo. Ale mimo wszystko ta wiadomość mnie zasmuciła. Odkąd pamiętam jedyną drużyną, której kibicowałem w NHL było Colorado. A zaczęło się od tego, że jakieś 9-10 lat temu WizjaSport retransmitowała mecze NHL, które sobie oglądałem. Wtedy właśnie zespołem z Colorado zafascynowała mnie świetna gra jednego zawodnika - Joe Sakica. I mimo, że dla mnie było to wieki temu to on przecież już wtedy miał bliżej końca niż początku kariery. Dlatego dla mnie jest to (jeśli można tak porównywać w ogóle) legenda prawie taka jak w piłce nożnej Ryan Giggs. I z tego powodu smuci mnie ta informacja mimo, że odpoczynek w wieku 40 lat wybitnie mu się już należał. A jeszcze smutniej się robi kiedy pomyślę, że Giggsy'eego też to za jakiś czas czeka. Stare legendy odchodzą a nowych coś nie widać.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-07-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Hokej na lodzie
http://www.youtube.com/watch?v=Cwb6IK-s ... _embedded#

Pele good, Maradona better, George Best
10-01-2010 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sylvinha Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Hokej na lodzie
W Holandii Cracovia gra w Pucharze Kontynentalnym (Odpowiednik piłkarskiej LM).
Dzisiaj w pierwszym meczu wygrali z mistrzem Estoni 9:1.

Ponieważ nasz telewizja hokej olała całkowicie , bezpośrednie transmisje robione przez fanów można oglądać na portalu :

http://live.malopolskatv.pl:82/
22-10-2010 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Hokej na lodzie
Cytat:W przerwie hokejowego meczu Pucharu Kontynentalnego pomiędzy francuskim Dragons de Rouen a Cracovią jeden z kibiców polskiej drużyny został zaproszony przez spikera, aby zaśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego". Kibol Cracovii zamiast naszego hymnu narodowego zaintonował: "Na nienawiści do tej drużyny tak wychowano nas i bez powodu i bez przyczyny śpiewamy wszyscy na cały świat...". A za nim grupa kilkudziesięciu kibiców krakowskiej drużyny zaczęła krzyczeć: "A Wisła k..., a Wisła k..., a Wisła k..., Wisła to jest k...".

Francuzi, gospodarze spotkania, przekonani, że polscy kibice odśpiewali swój hymn, bili brawo i odpowiedzieli "Marsylianką". Gdy dowiedzieli się o czym naprawdę śpiewali polscy kibice, zdecydowali że już więcej takich zabaw organizować nie będą.


Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-11-2010 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #15
Re: Hokej na lodzie
http://video.nhl.com/videocenter/consol ... &id=114221

:o :o :o :kox:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
14-05-2011 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości