Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #226
RE: United w sezonie 2014/2015
Trudno było o to, bo wtedy akurat RvP zagrał chyba swój mecz sezonu Smile (miał jeden taki zajebisty jeszcze chyba na OT, ale pamięć mi szwankuje, co ze 100 piłek przyjął na klatę tyłem do bramki Big Grin a może to było własnie z Soton na wyjeździe...).

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
09-02-2015 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #227
RE: United w sezonie 2014/2015
To że Persil był wtedy świetny i wygrał nam mecz nie ma żadnego związku z faktem, że Rooney był wtedy beznadziejnie słaby. Zaliczył wprawdzie asystę ze SFG, ale nie dał żadnych powodów do tego, aby wierzyć, że z nim w ataku gra United wniesie się na wyższy poziom.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-02-2015 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #228
RE: United w sezonie 2014/2015
Gorzej od Falcao nie da się grać a przynajmniej Rooney nie dublował by się z van Persiem bo by się cofał co jest dla niego juz naturalne. Za to za tego chudego tygryska bez pazurów wszedłby ktoś kto POTRAFI grać w środku, więc tak czy siak zmiana in plus.
09-02-2015 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #229
RE: United w sezonie 2014/2015
Rooney powinien grać w ataku albo chociaż za napastnikami a nie w pomocy. Tak czy siak MU cześciej wygrywa z Rooneyem niż bez MU Wayne`a potrzebuje
09-02-2015 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #230
RE: United w sezonie 2014/2015
michal85 napisał(a):i lepszy od swojego partnera w ataku z pewnością nie był.

michal85 napisał(a):To że Persil był wtedy świetny i wygrał nam mecz nie ma żadnego związku

Chciałem tylko sprostować, bo "nie lepszy od swojego partnera", który wtedy akurat zagrał świetnie to nie musi koniecznie oznaczać "beznadziejnie słabego meczu". Ale rzeczywiście mi teraz przypomniałeś, grał słabo, ocene za mecz uratował sobie u mnie tą genialną asystą.

Jeśli chodzi o resztę to samcro i Hubson świetnie to podsumowali. Trzeba wywalić Falcao na ławkę, a dać za niego Herrerę lub Fellainiego (póki co daje mi prztyczka w nos). Rooney obowiązkowo w ataku.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
09-02-2015 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #231
RE: United w sezonie 2014/2015
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Chciałem tylko sprostować, bo "nie lepszy od swojego partnera", który wtedy akurat zagrał świetnie to nie musi koniecznie oznaczać "beznadziejnie słabego meczu". Ale rzeczywiście mi teraz przypomniałeś, grał słabo, ocene za mecz uratował sobie u mnie tą genialną asystą.
Naprawdę uważasz, że ta asysta była genialna? :o



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2015 01:27 przez Foster.)
10-02-2015 01:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #232
RE: United w sezonie 2014/2015
(09-02-2015 15:39)Hubson napisał(a):  Gorzej od Falcao nie da się grać a przynajmniej Rooney nie dublował by się z van Persiem bo by się cofał co jest dla niego juz naturalne. Za to za tego chudego tygryska bez pazurów wszedłby ktoś kto POTRAFI grać w środku, więc tak czy siak zmiana in plus.
Nie kupuję gadek "gorzej od grajka x grać się nie da". Współpraca RvP z Roo od dawien dawna nie wyglądała chociażby dobrze, więc szczerze wątpię, żeby nagle wszystko się zmieniło. Prawdą jest, że przesunięcie Roo do ataku być może zrobi miejsce dla Herrery (jak to będzie Fellaini to w sumie na jedno wyjdzie) i to jakiś plus by niewątpliwie był, ale wątpię, żeby aż taki, aby wycisnąć z tej drużyny dużo więcej.

Co bym najchętniej zobaczył w chwili obecnej? Przede wszystkim grę jednym napastnikiem. W obecnej konfiguracji żaden duet nie wypala (sprawdziłbym jeszcze zestawienie Roo-Wilson, ale nie wierzę, że do tego dojdzie), a w moim mniemaniu z Roo najwięcej da się wycisnąć jak ten gra sam i jest trzymany jak najdalej od rozgrywania.

A i jeszcze jedno - szkoda, że nie ściągneliśmy z wypożyczenia Naniego.

PS Taka luźna propozycja

DDG
Rafa...Jones...Rojo...Shaw
Valencia Blind Di Maria
Herrera Mata
Rooney

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2015 08:12 przez michal85.)
10-02-2015 08:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #233
RE: United w sezonie 2014/2015
Foster napisał(a):Naprawdę uważasz, że ta asysta była genialna? :o

Świetna, fantastyczna. "Genialność" to na tym forum określenie dla najlepszych, w takich razie masz rację, genialna nie była.

michal85 napisał(a):A i jeszcze jedno - szkoda, że nie ściągneliśmy z wypożyczenia Naniego.

Miałem dosyć Naniego za jego grę w kratkę, za jego słabe występy pod wodzą Moyesa, ale...już się za nim stęskniłem. Szybkość, dobra wrzutka, drybling, technika - myślę, że gorzej od di Marii by nie grał Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-02-2015 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #234
RE: United w sezonie 2014/2015
A gdzie Nani by grał? W środku pola jak Adnan? Czy męczyłby się na wingbacku? Ze wszelkimi umiejętnościami jakie ten chłopak posiada (o ich wykorzystaniu nie mówię) to naprawdę szkoda by było, żeby siedział na ławce.
10-02-2015 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #235
RE: United w sezonie 2014/2015
Ruuuuuuuuuud napisał(a):
Foster napisał(a):Naprawdę uważasz, że ta asysta była genialna? :o
Świetna, fantastyczna. "Genialność" to na tym forum określenie dla najlepszych, w takich razie masz rację, genialna nie była.
Szczerze? To ani ona świetna, fantastyczna czy genialna... świetna to np. była asysta Scholesa w meczu z AC Milan. To było po prostu dobre dośrodkowanie ze stojącej piłki. I tak w tej sytuacji trzeba oddać RvP, że gdyby nie jego spryt i technika to nic by z tego nie było. Pewnie wyjdzie na to, że się czepiam, ale jak w przeszłości Wayne miewał świetne asysty, tak w tej nie widzę nic nadzwyczajnego.

Co do Naniego. To przy założeniu, że go ściągnęliśmy z wypożyczenia zakładamy też że wracamy do gry skrzydłami. Tylko wtedy taki ruch miałby jakikolwiek sens.

Tak patrząc na nasze sezon i nasze transfery, to w chwili obecnej żałuję że zamiast Di Marii nie trafił do nas Sanchez. Być może to się jeszcze zmieni (na co bardzo liczę) ale z Alexisem i bez Falcao mogłoby to wyglądać bardzo fajnie:
DDG
Valencia - Jones - Rojo - Shaw
Herrera - Blind - Fellaini
Sanchez - Rooney/RvP - Januzaj/Nani

W koleje lato kupiłoby się jakiegoś Pogbę w miejsce Fellainiego (Belg na ławkę) oraz jakiegoś skrzydłowego (np. kapitalnego w PSV w tym sezonie Depaya) i by to wszystko mogło fajnie działać. No ale..

P.S. Luźna propozycja Michała bardzo fajna, z tymże Valencia na RB, a w jego miejsce Fellaini w środku.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2015 12:51 przez Foster.)
10-02-2015 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #236
RE: United w sezonie 2014/2015
Foster napisał(a):Tak patrząc na nasze sezon i nasze transfery, to w chwili obecnej żałuję że zamiast Di Marii nie trafił do nas Sanchez. Być może to się jeszcze zmieni (na co bardzo liczę) ale z Alexisem i bez Falcao mogłoby to wyglądać bardzo fajnie:
DDG
Valencia - Jones - Rojo - Shaw
Herrera - Blind - Fellaini
Sanchez - Rooney/RvP - Januzaj/Nani
Wszystko git, ale tak byśmy nie zagrali, bo Roo i RVP musieliby jednocześnie być na boisku, a nie któryś z nich na ławce Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-02-2015 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #237
RE: United w sezonie 2014/2015
Foster napisał(a):Co do Naniego. To przy założeniu, że go ściągnęliśmy z wypożyczenia zakładamy też że wracamy do gry skrzydłami. Tylko wtedy taki ruch miałby jakikolwiek sens.

Otóż to. Ja cały czas chce powrotu gry skrzydłami. Mało tego, myślę, że nasza gra nie będzie wyglądać tak jak powinna dopóki do takiej gry nie wrócimy. Nie ma się co oglądać na "nowoczesny futbol" skoro za Fergusona tłukliśmy ciągle 4-4-2, a gablota z trofeami cały czas się powiększała.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-02-2015 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #238
RE: United w sezonie 2014/2015
Ale do tego trzeba mieć skrzydłowych. Od przegranego finału na Wembley wiele tych trofeów nie zdobyliśmy(w 12/13 mieliśmy farta, że City i Chelsea grały bez trenerów w kryzysie). Ja nie rozumiem po co kupiliśmy i Herrerę i Di Marię jeszcze zostawiając Matę. Brak sensu i logiki.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
10-02-2015 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #239
RE: United w sezonie 2014/2015
Mam poważne wątpliwości, czy to co teraz gramy można nazwać nowoczesnym futbolem.

Podobnie jak Michał również chciałbym zobaczyć jak byśmy się prezentowali z jednym napastnikiem, nawet niekoniecznie musiałby to być Rooney, a choćby Falcao, który moim zdaniem dużo lepiej odnajdywałby się na boisku pełniąc rolę jedynego napastnika.
Tylko wszystko fajnie, ale skoro od iluś miesięcy gramy z 3 napastnikami na boisku, to aż boję się pomyśleć, ile czasu upłynie zanim rozwiązanie z jednym napastnikiem mogłoby zostać wdrożone. Na razie to jest chyba tylko w sferze naszych marzeń. Sad

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-02-2015 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #240
RE: United w sezonie 2014/2015
Dodatkowy głos w związku z długimi piłkami:
http://zachodnydotablicy.blox.pl/2015/02...cjach.html
11-02-2015 01:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości