Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #62
RE: United w sezonie 2014/2015
Myślę, że van Gaal jest na tyle doświadczonym trenerem, że będzie nam powoli rozwiązywał największe problemy. Jednak trochę moje pojęcie przechodzi to, że do tej pory nie sprowadził jeszcze DM'a. Może chciał dać każdemu zawodnikowi szansę i patrząc na Fletchera podczas tournee mógł stwierdzić, że postawi na niego w środku, a skupi się na obrońcach (w kontekście transferów), a w razie czego rzuci do środka Carricka bądź będzie ratował się Jonesem. To takie moje czysto teoretyczne rozważania, bo nie mam pojęcia co on sobie myślał... Niestety zaczął się sezon i skończył się Fletcher, ale na szczęście jest jeszcze PARĘ dni, żeby jakoś temu zaradzić i tutaj bardzo liczę, że klub zrobi wszystko by jeszcze sprowadzić DMa, to dla mnie absolutny priorytet i bez tego czarno widzę walkę o top 4.

Co do RvP + Rooney w ataku znowu fajnie to wyglądało, ale znowu tylko na papierze. Rozpisałem się już o tym w temacie meczowym więc nie ma sensu się powtarzać. Wierzę w LvG i w to, że zmieni coś co po prostu nie działa, poprzez usadzenie kogoś z tej dwójki (w sumie wisi mi kogo) najprawdopodobniej na korzyść Welbecka, który po prostu nie może odejść i basta! Przyznam, że to 4-3-3 albo nawet 4-2-3-1 zestawione przez Fostera zaczyna do mnie przemawiać, do tej pory byłem dużym zwolennikiem 3-5-2, ale trudno było nie być, patrząc jak drużyna pięknie łoi dupska w USA. Obecnie nie tylko środek, ale wahadła coraz bardziej zawodzą. Przyjście Di Marii i wkomponowanie go w 3-5-2 to moim zdaniem zły pomysł z jednego powodu. Zawodnik ten nie ogarnie zadań defensywnych na wahadle i Jones, czy ktokolwiek z trójki obrońców po jego stronie będzie miał stale pełne ręce roboty, Def Mid też będzie musiał się sprężać i schodzić na tą stronę, przez co w środku za bardzo zwiększy się odległość pomiędzy zawodnikami. Każdy trener przygotowujący taktykę na United będzie nakazywał ataki tą stroną boiska i to w zasadzie wystarczy biorąc pod uwagę jakość ofensywną drużyn takich jak Chelsea, City, Arsenal czy inne Tottki. Gdyby defensywna trójka była twarda jak skała np. Evans/Smalling, Vidić, Jones (Phil po stroni Angela) może jeszcze dałoby się to jeszcze jakoś ogarniać, ale nawet to byłoby ryzykowne, a co dopiero teraz jeszcze biorąc pod uwagę kontuzje.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2014 14:46 przez Silvan.)
25-08-2014 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - Silvan - 25-08-2014 14:36
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości