Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
mgc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #75
RE: United w sezonie 2014/2015
Undermine napisał(a):Każdy z nich zostaje legendą klubu i zasługuje na dożywotni szacunek ale ich czas się skończył.

Vidic jako KAPITAN odszedł ZA DARMO w najtrudniejszym dla klubu momencie od wielu wielu lat. To tak się zachowuje legenda?

RedLucas napisał(a):Ale piszę, to całkowicie świadomie, może lepiej było zostać z Moyesem?

Wczoraj do późna czekałem na oficjalne informacje i tak mi one podniosły ciśnienie, że nie mogłem spać. Nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem zwolnienia Moyesa choć wiadomo, że postawa drużyny w ubiegłym sezonie irytująca a lokata nie do zaakceptowania.
Ale po tym co się wydarzyło wczoraj i w całym tym okienku, naszła mnie myśl, czy Van Gaal przez te kilka tygodniu nie nawywijał więcej (w sensie negatywnym), niż Moyes przez kilka miesięcy. Przynajmniej chciał kontynuować myśl Sir Alexa, tak myślę, bo przecież przez wiele lat go podglądał i wiedział, o co w tym klubie chodzi.

A teraz Louis "Wielkie ego" Van Gaal jakby stara się pokazać za wszelką cenę, że on tu rządzi po swojemu, czy nawet nie wiem jak to nazwać. O ile byłem zwolennikiem jego zatrudnienia, tak po wczorajszym dniu dużo stracił w moich oczach i nawet zwycięstwa i sukcesy po bramkach Falcao tego nie zmienią, bo nie będą już smakować tak, jak smakowały kiedyś.

RedLucas napisał(a):W tym momencie człowiek najchętniej rzuciłby w pizdu te całe United. Ale przecież tego nie zrobi, jak większość życia przeznaczył na ten klub. I obejrzenie w weekend meczu Diabłów stało się, czymś tak powszednim, jak zjedzenie śniadania, czy obiadu.

Jak dla katolików niedzielna msza Wink

Patrząc na obecny skład- niewiele United w United. A wczoraj odszedł chyba najbardziej czerwony z Diabłów - Danny Welbeck.
I kto ma nowym zawodnikom przekazać wartości związane z tym klubem, żeby zrozumieli jakim honorem jest gra z diabełkiem na piersi?
Jest Giggs jako trener, ale po odejściu Evry, Ferdinanda, którzy dbali o atmosferę w szatni, a teraz jeszcze Welbecka, nowi gracze po prostu nie będą mieli od kogo się uczyć czym jest ten klub. I czy w ogóle jeszcze jest...

Pozostaje to co zawsze -wierzyć, że będzie dobrze.
02-09-2014 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014 11:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości