Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #80
RE: United w sezonie 2014/2015
Ogólnie rzecz biorąc Hubert masz sporo racji, jednak chciałbym sprostować kilka rzeczy:
Hubson napisał(a):Co robi Fergie? Biorąc pod uwagę jego ostatni sezon, kupuje gracza do zmiany formacji, do drużyny która gra TO SAMO od kilkulat, i która też miała swoje mankamenty i to spore. Skutkiem jest wygrane mistrzostwo, Fergie odchodzi w chwale ale co dalej?
O ile mnie pamięć nie myli to SAF podjął decyzje o przejściu na emeryturę w grudniu, czyli pół roku po zakupie van Persiego.

Zgodzę się z tym, że SAF nie zostawił gotowej drużyny bo z tym ciężko negować. Oto też mam trochę pretensji do Szkota, bo zawsze zapowiadał, że odchodząc zostawi swojemu następcy gotowy zespół. Niestety tak nie było. Nie zgadzam się jednak z tym, że za jego ostatniego sezonu było za dużo zmian i że zostawił dużo pracy nowemu trenerowi. Tak naprawdę wystarczyłyby dwa, maksymalnie trzy transfer w pierwszym okienku po zmianie trenera. Środkowy pomocnik i skrzydłowy. Ewentualnie można było zaklepać sobie jakiegoś obrońce na przyszły rok.

Hubson napisał(a):Nie ma co tęsknić za Moyesem, bo jemu poukładanie tego klubu zajęło by dłużej niż van Gaalowi, a przecież tu chodzi głównie o czas...
Problemem nie był czas, a raczej wątpliwość czy w ogóle mu się to uda. Ciężko mieć nadzieję, że coś będzie dobrze, skoro w rok drużyna mistrzowska stała się drużyną środka tabeli. Problemy, problemami ale takie coś moim zdaniem nie mogło przejść. Moim zdaniem władze bały się powierzyć Szkotowi ogromne środki na transfery, ponieważ nie mieli pewności że wyjdzie z tego coś dobrego.

I jak pisał Michał, z Welbecka nikt zbawcy nie robi, ale jego odejście nic nie rozwiązuje, a jedynie stwarza kolejne problemy. Mamy teraz trzech wiekowych napastników i jednego kompletnego żółtodzioba. Rooney za chwile znów może chcieć odejść, van Persie swoja lata ma, a do tego lubi się kruszyć, a z Falcao też różnie może być - kontuzje kolana to ciężka sprawa.

Co gorsza wypchnięcie Welbecka z zespołu, mimo że grał na ogół dobrze i nie był żadnym problemem zespołu, zacznie stawiać przed młodymi pytanie czy warto w tym klubie od małego zapieprzać na treningach i piąć się po kolejnych szczeblach piłkarskich.

Natomiast co do samego LVG. To osobiście jestem zawiedziony jego postępowaniem... nie spodziewałem się takich zagrań po jego osobie, po jego wcześniejszych dokonaniach. Teraz sam nie wiem co o nim myśleć... na pewno jednak nie będę jego wielkim orędownikiem i będę mocno patrzył na ręce. Skoro zdecydował się na takie kroki to ja oczekuje sukcesów.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
02-09-2014 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - Foster - 02-09-2014 14:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości