Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #153
RE: United w sezonie 2014/2015
Powoli zbliża się nam półmetek sezonu i napakowany meczami okres świąteczno-noworoczny. W związku z tym kilka spostrzeżeń z ostatnich spotkań, w których wreszcie udało się zaliczyć serię dobrych rezultatów.

Pozytywy:

De Gea to bestia! Chłopak niedługo będzie najlepszym bramkarzem świata i Real już się na niego szykuje. Mam nadzieję, że na koniec sezonu wejdziemy do LM i chłopak dostanie bajeczny kontrakt, bo bramkarzy wygrywających mecze jest naprawdę niewielu. Jeżeli jeden z powyższych warunków nie zostanie spełniony, to może być bardzo trudno, żeby go zatrzymać.

Carrick = profesor, jak gra to wygrywamy. Michael wrócił po kontuzji w dobrym momencie i bardzo fajnie wprowadził się do nowej rzeczywistości United pod batutą van Gaala. Blind musi się jeszcze od niego wiele nauczyć.

Di Maria, jest bardzo szklany, fizyczność gry w Anglii może skutecznie go ograniczać. Tak jak się obawiałem, wygląda na to, że Herrera jest obecnie ograniczany do roli jego zmiennika. Z drugiej strony gdyby obaj mieli grać, to pewnie balans szlag by trafił.

Obecność Herrery znowu pozwoliła chyba odżyć Macie, który wreszcie się trochę przebudził. Oczekuję od niego więcej, ale nie jest źle.

Fellaini fajnie się odbudował i trudno uwierzyć, że jakiś czas temu kibice na OT na niego buczeli... Facet zasłużył na swoją szansę i rozgrywa serię znakomitych meczów dla United. Wykorzystuje warunki fizycznie. Powrót Carricka świetnie zabezpieczającego obronę i rozgrywający piłkę z dołu również mu pomógł, ma teraz trochę więcej swobody z przodu i robi z tego użytek.

Rooney zaczyna grać jak na kapitana przystało, walczy, zdobywa ważne gole i jakoś spaja tą drużynę. Jak jest ważny dla tego zespołu mogliśmy przekonać się, w meczu ze Stoke, gdzie jego brak był bardzo wyraźny i odczuwalny.

Young odkąd wrócił po kontuzji gra dobrze, a nawet bardzo dobrze zastępując Shawa. Wszędzie go pełno, ale dalej nie potrafi dośrodkowywać...

Smalling po załatwieniu derbów, wyciągnął wnioski, wrócił w dobrym stylu i jak na razie skutecznie się rehabilituje. Stał się filarem obrony i trzeba mieć nadzieję, że nie będzie łapał urazów.

Negatywy:

Falcao to facet ze szkła, więc "idealnie" wprowadził się do zespołu :/ Jestem strasznie zawiedziony tym transferem i mam tylko nadzieję, że klub zakulisowo nie zobowiązał się już w jakiś sposób do transferu definitywnego. Szkoda, ale wygląda na to, że po Kolumbijczyku może zostać tylko skoczna przyśpiewka.

van Persie Bardzo słaby sezon w wykonaniu Holendra jak do tej pory. Praktycznie w niczym nie przypomina już tego masakratora, który zrobił różnicę w walce o mistrzostwo Anglii.

Januzaj i jego jeden czy dwa przyzwoite mecze, to trochę za mało jak na największą nadzieję akademii United w ostatnich latach. Trudno też stwierdzić, że Adnan jest jakoś poszkodowany w wyniku kierunku obieranego przez van Gaala. Fakt miał niewiele szans na grę, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że kiedy je dostawał, to jednak robił trochę za mało, żeby przebić się do wyjściowego składu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
05-12-2014 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - Silvan - 05-12-2014 13:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości