Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #158
RE: United w sezonie 2014/2015
Balansu nie ma w sytuacji, gdy na boisku jest trzech napastników tak jak to miało miejsce wcześniej - Rooney, van Persie i Falcao razem w jednym składzie grać nie mogą.

Co innego jest w przypadku Di Mari, Maty i Herrery. Przykład, że tak się da grać pokazuje Real, który ma w składzie Modrica, Kroosa i Isco. Oni poszli jeszcze o tyle dalej, że w ogóle nie mają defensywnego pomocnika. U nas ten defensywny jest - Carrick, tudzież Blind. Z kolei Herrera jest zawodnikiem, który dobrze sprawuje się w defensywie, notuje dużo odbiorów i przechwytów, a do tego jest bardzo waleczny. I swoją droga to Anderowi w mojej opinii bliżej jest do b2b niż klasycznego rozgrywającego.

Podczas ataku formacja będzie wyglądał niemal jak 4-2-3-1, tyle że będzie ona wąska i Di Maria oraz Mata będą operować w środku pola a nie na skrzydle:
Carrick - Herrera
Mata - Rooney - Di Maria
Dla mnie to jest jedyne rozsądne wyjście jeśli chcemy pomieścić dwóch napastników, a także wszystkich naszych kreatywnych pomocników.

Oczywiście nie mówię, że tak powinniśmy grać w każdym spotkaniu. Tym bardziej, dopóki nie opanujemy tego ustawienia do perfekcji tak jak opanował to Real. W meczach z City czy Chelsea, za jednego z kreatywnych wskoczyć powinien Fellaini. Najlepiej by wskoczył za napastnika, ale jako że my chyba do usranej śmierci będziemy grać dwójką napastników to Fellaini w miejsce któregoś z dwójki Di Maria/Mata.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
14-01-2015 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - Foster - 14-01-2015 16:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości