Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #205
RE: United w sezonie 2014/2015
Under napisał(a):Czego oczekujesz od Rooney'a rzuconego na środek pomocy, gdzie obok siebie miał zazwyczaj bezużytecznego Fletchera, a jeśli dobrze poszło to zagubionego Matę i Carricka pod formą? Zresztą aktualnie wszyscy, od Di Marii po Rooney'a grają lipę, ale Michałek koniecznie musi znaleźć sobie pretekst, żeby jeszcze raz wrzucić na Rooney'a.

Kiedy on miał przy sobie Fletchera? Coś mnie ominęło, Rooney był rzucany na ławkę, na trybuny? Carrick pod formą w tym sezonie? Chłopie, skąd Ty bierzesz te rewelacje? Jeszcze jedno pytanie, naprawdę wymagasz tyle samo od ADM i Rooneya, ile od np. Fellainiego, Jonesa?

A teraz, jak tu zawrzeć, jak najkrócej wszystko o Rooneyu, hmm... To tak, dla mnie Rooney to nigdy nie był absolutny top światowy. Zawsze brakowało mu regularności, zwyciężania meczów w pojedynkę. Niemniej, w swoich najlepszych latach był na pewno w top 10. Jednak od 2-3 lat Rooney jest jeszcze mniej regularny, nawet wówczas, gdy grał w ataku.

Teraz gra w pomocy, gdzie jest po prostu tragiczny. On był tam dobry, ale tylko zadaniowo, tak jak korzystał z tego SAF. A nie, jako pomocnik grający regularnie w pełnym wymiarze czasowym w tej strefie boiska. Pod żadnym pozorem nie zgodzę się, że Rooney jest za słaby po prostu na grę w ataku. IMO dawałbym nam więcej w pierwszej linii, niż RVP, a już na pewno więcej niż Falcao. W chwili obecnej on jest niewolnikiem swojej uniwersalności i popierdolnej taktyki LVG, że wszyscy 3 napastnicy muszą grać na raz.

Rozwiązań jest masa. Można sprzedać Roo, można sprzedać RVP, można nie brać Falcao. Można kurwa ich wszystkich sprzedać. Jedno dla mnie jest pewne. Pod żadnym pozorem nie może ta trójka dalej być na OT w przyszłym sezonie. Jeśli tak będzie, to jeszcze przynajmniej przez kolejny rok będziemy się wkurwiać na naszą grę. A najlepiej to w ogóle by było, aby został tylko jeden z nich. Szczerze, to nie obchodzi mnie kto z nich. Mimo, że Rooneya nie lubię, to chyba najbliżej byłoby mi do niego. Ze względu na poziom sportowy i wiek. A z fantasy, to w ogóle ich wszystkich sprzedać i kupić klasowego, regularnego napadziora Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-02-2015 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - RedLucas - 05-02-2015 20:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości