Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2014/2015
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #210
RE: United w sezonie 2014/2015
Cytat:ale jak widać nie bardzo to co piszesz ma pokrycie w rzeczywistosci.
Że co?

Cytat:W sezonie 2012/2013 faktycznie.
To w końcu ma, czy nie ma?

Cytat:W sezonie 13/14 Roo miał 5 razy więcej odbiorów w meczu
Po pierwsze - coś szwankuje Twa matematyka. Roo miał średnio 1 odbiór na mecz, RvP 0.5.
Po drugie - nie dziwi mnie, że Anglik miał więcej, bo częściej niż Holender grywał głębiej.

A tak w ogóle to porównywałem ich grę w defensywie w tym sezonie pisząc fragment do którego się odniosłeś. Po pierwszych kilku meczach zresztą pisałem tutaj co myślę na temat gry naszych napastników w defensywie.

Cytat:Grał wszystko jak notowaliśmy serię zwyciestw, trzymał tą drużynę, bez niego to już w ogóle wszystko by się posypało.
TO już twoje subiektywne odczucie. Nikt natomiast nie przeczył, że jak drużynie idzie to Roo potrafi zachwycać. On ma takie okresy, gdzie potrafi grac wybornie, ale wysokiego poziomu nie jest w stanie utrzymać na dłużej niż kilka meczów.

Kończąc do czego piłem rozpoczynając całą dyskusję o duetach. W moim mniemaniu, naprawdę świetni piłkarze, liderzy drużyny, potrafią sprawić, że partnerze wokół nich potrafią grać nawet powyżej swoich możliwości. Przy takim Rio nawet Silvestre przez pewien czas wyglądał jak klasowy stoper, a O'Shea przy Giggsie jak niezwykle solidny DM. Łatwo zwalać winę na trenerów i wszystko inne, ale to może nie jest przypadek, że wszystkie drużyny, których liderem był Roo nie odnosiły większych sukcesów (klub,reprezentacja)? Wszyscy przecież wiemy, że Ferguson budując nową drużynę również nie widział miejsca dla Wazzy.

Temat wyczerpałem, a zaczyna to przypominac bardziej topic o Roo, więc z mojej strony EOT Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015 00:12 przez michal85.)
05-02-2015 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
United w sezonie 2014/2015 - Intel - 19-05-2014, 21:58
RE: United w sezonie 2014/2015 - mgc - 02-09-2014, 11:16
RE: United w sezonie 2014/2015 - michal85 - 05-02-2015 23:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości