Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mundialeiro 2014
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #46
RE: Mundialeiro 2014
Piękną historię napisali wczoraj Niemcy. Od początku mundialu mówiłem, że to jest faworyt numer jeden do mistrza. Piłkarsko byli najlepsi od kilku imprez, tylko doświadczenia, wyrachowania brakowało. Dziś to wszystko mają i ciężko sobie wyobrazić, że tego mistrza nie zdobędą. Choć paradoksalnie wczorajsze zwycięstwo może im bardziej przeszkodzić, niż pomóc w finale. Wielka teraz praca Lowa, żeby piłkarze wyrzucili z głów, że już są mistrzami świata i mecz finałowy wygra się sam.

Brazylijczyków w ogóle mi nie szkoda, bo wiele powodów mam ku temu. Przy każdej kolejnej bramce śmiałem się coraz mocniej. Pierwszy to oczywiście spuszczanie się całego TVP nad tą Brazylią mimo, że przez cały turniej nie grali nic wielkiego. Ale to mały pikuś. Nastawienie w całej Brazylii, że są oni najlepsi, że im się należy mistrz. Przecież te tytuły przed wczorajszym meczem, że Neymar będzie gotowy na "FINAŁ"! Zaraz, zaraz, co oni, wczoraj już byli w tym finale?

Dalej, traktowanie Freda, które wczoraj osiągnęło apogeum. Strasznie mi szkoda gościa. To chyba jedyny Brazylijczyk, którego mi szkoda. Bo jakim trzeba być skurwysynem, żeby wygwizdywać gościa takiego, jak oni, chcącego tak, jak oni, albo bardziej tego mistrzostwa. Czy jego winą jest, że nie umie kopać, czy jego winą jest, że w tym kraju nie ma lepszego napastnika, czy jego winą jest, że koledzy praktycznie nie stworzyli mu pół okazji przez te mistrzostwa, w końcu czy jego winą jest, że zamiast wystawiać na szpicy Neymara a za nim Wiliana, czy Ramiresa, grał on? Nigdy nie zrozumiem takich postaw kibiców.

No i wisienka na torcie. Czyli dedykowanie "mistrzostwa" ( Big Grin ) Neymarowi. Okej, powiedzmy, że wywiady na ten temat były jeszcze okej. Ale to co odjebali przy hymnie to dla mnie wieś. Co on kurwa zmarł śmiercią tragiczną, że wynosi się jego koszulkę pod niebiosa? Z drugiej strony spoglądając na wczorajszy wynik, to chyba za bardzo go w drużynie nie lubią Big Grin

Dlatego właśnie bardzo cieszę, że Brazylia odpada w takim stylu, bo powinno to nastąpić już kilka faz wcześniej.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-07-2014 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #47
RE: Mundialeiro 2014
[Obrazek: Ger_brazil.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
09-07-2014 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #48
RE: Mundialeiro 2014
Brazylia wczoraj stała jak pachołki, a Niemcy to po prostu majstersztyk. W pewnym momencie miałem nawet wrażenie, że Niemcy nie chcą bardziej upokorzyć Canarinhos i mocno przystopowali, nie ruszali do piłek, do których mogliby spokojnie dobiec i wyjść na dobrą okazję. Tylko tak, od czasu do czasu strzelali co nieco. A strzał Schurrle, ten, który się odbił od poprzeczki, miodny.

RedLucas napisał(a):Dalej, traktowanie Freda, które wczoraj osiągnęło apogeum. Strasznie mi szkoda gościa. To chyba jedyny Brazylijczyk, którego mi szkoda. Bo jakim trzeba być skurwysynem, żeby wygwizdywać gościa takiego, jak oni, chcącego tak, jak oni, albo bardziej tego mistrzostwa. Czy jego winą jest, że nie umie kopać, czy jego winą jest, że w tym kraju nie ma lepszego napastnika, czy jego winą jest, że koledzy praktycznie nie stworzyli mu pół okazji przez te mistrzostwa, w końcu czy jego winą jest, że zamiast wystawiać na szpicy Neymara a za nim Wiliana, czy Ramiresa, grał on? Nigdy nie zrozumiem takich postaw kibiców.

A może mi ktoś wytłumaczyć, za co go tak wygwizdują?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
09-07-2014 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #49
RE: Mundialeiro 2014
(09-07-2014 18:53)Tomassen napisał(a):  
RedLucas napisał(a):Dalej, traktowanie Freda, które wczoraj osiągnęło apogeum. Strasznie mi szkoda gościa. To chyba jedyny Brazylijczyk, którego mi szkoda. Bo jakim trzeba być skurwysynem, żeby wygwizdywać gościa takiego, jak oni, chcącego tak, jak oni, albo bardziej tego mistrzostwa. Czy jego winą jest, że nie umie kopać, czy jego winą jest, że w tym kraju nie ma lepszego napastnika, czy jego winą jest, że koledzy praktycznie nie stworzyli mu pół okazji przez te mistrzostwa, w końcu czy jego winą jest, że zamiast wystawiać na szpicy Neymara a za nim Wiliana, czy Ramiresa, grał on? Nigdy nie zrozumiem takich postaw kibiców.

A może mi ktoś wytłumaczyć, za co go tak wygwizdują?

Za to, że nie strzela goli. Serio Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-07-2014 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #50
RE: Mundialeiro 2014
Mistrza świat poznamy już w ten weekend a tymczasem podczas inspekcji pucharu przed finałem...

[Obrazek: gryzon.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
11-07-2014 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości