Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ander Herrera
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
RE: Ander Herrera




Najbardziej lubiany przeze mnie grajek z letniego zaciągu i w ogóle jeden z obecnie najbardziej przeze mnie lubianych w naszej kadrze. Jaram się!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-09-2014 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #17
RE: Ander Herrera
Świetny chłopak! Jak zespół zostanie poukładany to będzie błyszczał jeszcze bardziej. Ma wszystko, żeby zostać gwiazdą Premier League. Z początku bałem się, czy to aby na pewno ta skala talentu, ale chłopak jest rewelacyjny! Ruchliwy, szybko myśli, świetnie wyszkolony technicznie, a jeszcze do tego wszystkiego widać, że mu cholernie zależy, że jest cholernie ambitny i pracowity. Jedyne co, to musi jeszcze troszkę popracować nad pilnowaniem pozycji i grą w deffie, ale jestem przekonany, że będzie robił postępy w tych aspektach. Już pewne widać Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-09-2014 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #18
RE: Ander Herrera
http://www.telegraph.co.uk/sport/footbal...nited.html

Bardzo ciekawy wywiad z Anderem. Wydaje się jednym z niewielu ostatnich nabytków którzy myślą ma miarę United.
27-02-2015 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
RE: Ander Herrera
http://www.thesportbible.com/football/ne...o-20170222

Wrzucam, jako ciekawostkę. Jeden z bohaterów tego sezonu, a na pewno najbardziej niedoceniany.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-02-2017 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości