Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2014/15
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #16
RE: Premier League 2014/15
Under napisał(a):Coste ponad Aguero

Dziwi, szczególnie, że Aguero jest liderem klasyfikacji strzelców.

Under napisał(a):Obecność w tej jedenastce Coutinho, jak i jego nominacji do piłkarza roku całej ligi(!) nawet nie skomentuję.

Gość robi robotę, jest świetny. Nie ma za bardzo kolegów do grania, LFC trochę go ogranicza Big Grin Dla mnie znakomity grajek chociaż umieszczenie go w jedenastce, a już szczególnie ta nominacja do piłkarza roku całej ligi wydaje mi się trochę na wyrost.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
26-04-2015 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #17
RE: Premier League 2014/15
Coutinho bardzo dobry grajek ale nie kosztem Cesca. Tak samo Fonte powinien być zamiast Cahilla, co do Costy/Aguero tu sprawa jest dyskusyjna, zresztą taką jedenastkę powinni wybierać po sezonie a nie jak jeszcze trwa


My PL team of the year (433): De Gea, Clyne, Terry, Fonte, Bertrand, Matic, Fabregas, Hazard, Cazorla, Sanchez, Kane Rio Ferdinand wysłał najmądrzejszego twita w tym miesiącu.
Kane trochę faworyzowany ale spoko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 09:27 przez samcro.)
26-04-2015 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
RE: Premier League 2014/15
Coutinho jest naprawdę dobry, ale umieszczenie go w "11" sezonu to jakaś kpina... 4 bramki i 6 asyst - jak to się ma do 3 bramek i 17 asyst Cesca? Toć już nawet Sterling bije na głowę swojego klubowego kolegę - 7 bramek i 10 asyst.
To samo Cahill... za co? Jest przynajmniej paru inny stoperów, z Fonte na czele którzy grali lepiej niż on.

Costa czy Aguerro? Tutaj sprawa dyskusyjna, bo obaj się znakomici i mają bardzo duży wpływ na swój zespół. W tym wyborze bardziej sprawa gustu. Ja bym wybrał Kuna, ale tylko dlatego, że Costy nie trawię.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-04-2015 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #19
RE: Premier League 2014/15
Cytat:Coutinho jest naprawdę dobry, ale umieszczenie go w "11" sezonu to jakaś kpina... 4 bramki i 6 asyst - jak to się ma do 3 bramek i 17 asyst Cesca? Toć już nawet Sterling bije na głowę swojego klubowego kolegę - 7 bramek i 10 asyst.
Albo Gylfi Sigurdsson który w tym sezonie jest one-man team w Swansea. Widziałem na Squawce statystykę, jakieś 2-3 kolejki temu, że więcej wykreowanych szans niż Brazylijczyk miał... Bobby Zamora.

Ja próbowałem sam wybrać taką jedenastkę i mam duży problem z bokami obrony, nie umiem wybrać jednoznacznie między Bertrandem i Azpilicuetą, albo Ivanovicem i Clynem. Na pewno Cahill jest trochę przeceniany i umieszczany na wyrost(choć i tak to półka wyżej niż stoperzy United).

Czy Kane faworyzowany? Trudniej strzelić 20 bramek mając u boku Towsenda i Lamelę, niż Fabregasa z Hazardem Wink . Akurat ten chłopak jest w tym sezonie najlepszym napastnikiem ligi obok Kuna. Costa tak jak Foster napisał, wiele traci bo nikt złamasa nie lubi.

DDG; Ivanovic-Terry-Fonte-Bertrand; Alexis-Schneiderlin-Fabregas-Hazard; Aguero-Kane

Za rok w tej jedenastce znajdą się Shaw, Di Maria i Rooney Wink

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-04-2015 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości