Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUSC PL
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #211
Re: MUSC PL
Potwierdzę słowa Erica, na spotkaniu było bardzo fajnie Wink Tomek jest wyluzowanym, fajnym gościem, nie robiłó żadnych przeszkód, kiedy były kolejki po autografy czy zdjęcia. Fajna promocja dla MUSC.

Część z pytaniami bardzo ciekawa. Najbardziej rozbawiła mnie odp. propo słynnej 'suszarki'. Tomek odpowiedział, że czasami występuje ona w zupełnie niespodziewanych momentach. Od razu skojarzyłem sobie sytuację, gdzie np. po meczu z Romą w 2007r., czy z tego z B'burn na OT, gdzie po tych spotkaniach Fergie drze się na graczy Tongue Fajnie, że Tomek nie zapomniał, skąd jest, gdzie się wychował i mówił, że jak może to ogląda na necie mecze Śląska. Bardzo mnie to ucieszyło, mimo że kibicem Śląska nie jestem. Ogólnie nie obnosi się jak paw, odpowiedzi bardzo inteligentne, widać że we łbie ma trochę oleju. Odpowiadał trochę ws. swojej przyszości w United, chociaż oczywiście bez zdecydowanych odpowiedzi typu:'Odchodzę!'. Mam nadzieję, że zostanie na następny sezon, a jak nie - to niech wpadnie do Warki na jakiś mecz United(Tongue), w końcu sam mówił że 'Czerwonym Diabłom' kibicuje od dziecka.

Na spotkaniu pełna kultura, bez żadnych zgrzytów, Tomek zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Życzę mu powodzenia w nowym sezonie!
09-06-2011 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harcesis Offline
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #212
Re: MUSC PL
Powstało oficjalne konto MUSC POLAND na Facebooku. Będziemy informować tam o naszej codziennej działalności, wyjazdach na mecze, akcjach charytatywnych i o wszystkim innym związanym z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco, kliknij "Lubię to"!

Link: http://www.facebook.com/muscpoland
16-09-2011 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #213
Re: MUSC PL
NABÓR MUSC POLAND 2012

Jak co roku o tej porze, Manchester United Supporters Club Poland prowadzi nabór osób do naszego stowarzyszenia.

To już 21 sezon MUSC POLAND odkąd pojechaliśmy na pierwsze spotkanie United, a 4 rok jako oficjalne stowarzyszenie zarejestrowane na Old Trafford i mające bardzo korzystne przywileje z tego tytułu.

Dlaczego warto do Nas wstąpić?

U nas możesz spełnić swoje marzenie związane z wyjazdem do Manchesteru na ligowe spotkanie United. Jako oficjalne stowarzyszenie mamy przydział 15 biletów na spotkania rozgrywane na Old Trafford na każde spotkanie w Premier w League.
Organizujemy także wyjazdy na spotkania w Lidze Mistrzów, te wyjazdowe w Europie jak i te na OT. Dzięki wykupionemu One United możemy brać udział w losowaniu biletów na wszystkie spotkania. Duża częstotliwość naszych wyjazdów w Europie sprawia, że mamy większe szanse na wylosowanie biletu.

Szukamy również możliwości zapewniania stowarzyszeniu biletów na mecze wyjazdowe w Premier League. Z związku z tym poważnie myślimy o zakupie 2 karnetów na sezon 2012/13.

Wykupione One United to paczka która zawiera co roku inne prezenty, zazwyczaj są to breloczki, płyty CD z review i meczami United, otwieracze i inne gadżety a także ciekawe yearbooki z rozpisem każdego spotkania United z minionego sezonu.

Opłacona składka to także dostęp do forum na którą prowadzone są dyskusje związane z Manchester United, ligą angielską, wszystkimi sportami a także wyjazdami na mecze United po Anglii i Europie.

MUSC POLAND to także kibice United, którzy spotykają się na corocznym zlocie pod koniec sierpnia by spędzić ze sobą weekend przy śpiewach a także graniu w piłkę i oglądaniu wspólnie meczu United.

Tradycja naszego zlotu sięga do 2008 roku gdzie zorganizowaliśmy pierwszy zlot w centralnej Polsce. Co roku przyjeżdża prawie 100 osób na zlot i ta liczba rośnie z roku na rok!

Jak co roku, bierzemy udział w turniejach piłki halowej w Trzciance i Jaworznie, wspieramy także UNICEF. Liczne akcje świąteczne i charytatywne są naszą wizytówką i prowadzimy je od początku istnienia stowarzyszenia.

Wyjazdy MUSC POLAND w sezonie 2011/2012 :

18.09.2011 - Chelsea Londyn ( 3-1 ) - 14 osób
18.10.2011 - Otelul Galati ( 0-2 ) - 22 osoby
23.10.2011 - Manchester City ( 1-6 ) - 10 osób
05.11.2011 - Sunderland ( 1-0 ) - 10 osób
25.11.2011 - Newcastle ( 1-1 ) - 13 osób
10.12.2011 - Wolverhampton ( 4-1 ) - 14 osób
14.01.2012 - Bolton ( 3-0 ) - 1 osoba
05.02.2012 - Chelsea Londyn ( 3-3 ) - 2 osoby
11.02.2012 - Liverpool ( 2-1 ) - 5 osób
16.02.2012 - Ajax Amsterdam ( 0-2 ) - 12 osób

Wyjazd na mecz z Sunderlandem, listopad 2011

[Obrazek: 2e0o1og.jpg]

Wyjazd na mecz z Wolverhampton, grudzień 2011

[Obrazek: j8pq13.jpg]

Wyjazd na spotkanie z Chelsea, wrzesień 2011

[Obrazek: 34fzm1t.jpg]

Wyjazd na spotkanie z Newcastle, listopad 2011

[Obrazek: 23k50xt.jpg]

Dane kontaktowe
http://www.musc.pl
Kontakt z zarządem :
Wojtek: GG8188101, e-mail :
<!-- e -->[email protected]<!-- e -->

Under The Boardwalk - United Warriors
01-04-2012 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #214
Re: MUSC PL
Jak tam, ktoś stąd wstępuje może w tym roku do MUSC? Smile

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
20-04-2012 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #215
Re: MUSC PL
Myślał, myślał i wymyślił. Wchodzę w to Wink

Gdzie jest Groszek?
09-05-2012 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #216
RE: MUSC PL
Relacja z Klużu.
http://redlog.pl/2012/10/06/kluz-podbity...nii-wojna/

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2012 12:44 przez Kosma.)
06-10-2012 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #217
RE: MUSC PL
RUSZA NABOR DO MUSC POLAND!

1 kwietnia to jak co roku czas kiedy MUSC POLAND ogłasza nabór do jedynego oficjalnego stowarzyszenia kibiców Manchesteru w Polsce, zarejestrowanego na Old Trafford. Liczymy sobie już blisko 250 osób, liczba ta wzrasta z roku na rok. Liczymy na Was także i teraz. Składka na sezon 2013/2014 będzie wynosić 225 zł.

MUSC POLAND to stowarzyszenie, które organizuje wyjazdy już od wielu lat. Od 4 lat jest oficjalnym stowarzyszeniem. Nasz aktualny przydział biletowy w Manchesterze to 1 bilet na 8 osób z wykupionym członkostwem One United. Organizujemy także spotkania wyjazdowe do Londynu, Birmingham czy innych miast drużyn Premier League. Europa też nam nie jest obca, podróżujemy z United w najróżniejsze zakątki Europy. Wykupione One United, a także nasze liczne znajomości w Europie i Anglii dają nam taką możliwości.

W sezonie 2012/2013 korzystaliśmy z dwóch karnetów wykupionych przez stowarzyszenie, co dało nam możliwość oglądania United z trybun Stretford End, a także pozwoliło jeździć za United po całej Anglii. W najbliższym sezonie wstrzymujemy się z kupnem karnetów, ale pozytywnie patrzymy w przyszłość i możliwe, że w najbliższych sezonach ponownie zakupimy karnet.

Wykupione One United to paczka zawierająca masę gadżetów, od książek, CD do specjalnych pokrowców na kubki z logiem United. Co roku paczka zawiera coś nowego i specjalnego dla każdego kibica.

MUSC POLAND to także spora liczba ludzi spotykająca się corocznie na zlocie kibiców pod koniec sierpnia i nie tylko. W 2011 roku zorganizowaliśmy spotkanie którego gościem był sam Tomasz Kuszczak.

Po opłaceniu składki otrzymuje się także dostęp do forum na którym prowadzone są dyskusje na tematy związane z wyjazdami na mecze, tematy sportowe, a także można wziąć udział w typerze.

Dla osób, które amatorsko grają w piłkę także się coś znajdzie, MUSC PL bierze udział w wielu turniejach piłkarskich m.in w Jaworznie, turnieju rozgrywanym zawsze na koniec stycznia. Bierzemy też udział w wielu akcjach charytatywnych.

MUSC POLAND będzie właśnie zaczynał swój 6 sezon jako oficjalny polski suporrters club. Dołącz do Nas!

Kilka spotkań z sezonu 2012/2013 na których obecny był MUSC PL.

Tottenham Hotspur - HOME
Cluj CFR - AWAY
Cluj CFR - HOME
QPR - HOME
Manchester City - AWAY
Liverpool - AWAY
Galatasaray - AWAY
Liverpool - HOME
Arsenal - HOME
Fulham - HOME

I wiele wiele innych wyjazdów, galeria i opisy z meczów dostępne są na naszej oficjalnej stronie.

http://www.youtube.com/watch?v=A2gHikcNW...r_embedded

Kontakt:
http://www.musc.pl

e-mail: [email protected] / [email protected]

Under The Boardwalk - United Warriors
03-04-2013 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #218
RE: MUSC PL
Kilkakrotnie robiłem zakusy na to żeby wstąpić do Stowarzyszenia, ale jakoś tak rozchodziło się po kościach. Teraz nie odpuściłem: wysłałem deklarację, opłaciłem składkę i oto jestem członkiem MUSC PL Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-05-2013 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #219
RE: MUSC PL
W końcu zmęczyłem relację. Nie jest tak fajna jak wyjazd na Swansea, ale łapcie Tongue

http://redlog.pl/2013/05/29/pozegnalem-s...-trafford/

Gdzie jest Groszek?
29-05-2013 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aaguskaa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #220
RE: MUSC PL
hej! Już 1 kwietnia rusza kolejny nabór do MUSC Poland, który potrwa do końca miesiąca. Nie będę pisać po raz kolejny tego o czym wspominali u góry chłopacy. Zapraszam do naszego grona! Smile

http://www.facebook.com/events/263946047118110/

Tegoroczna składka dla osób pełnoletnich wynosi 210 zł i obejmuje wykupienie OneUnited. Osoby niepełnoletnie mogą wybrać składkę w wysokości 25 zł bez OU lub 160zł (jesli mają poniżej 16 lat) bądź 210 (16 lat i więcej) i wówczas będą mieć OU.

W razie pytań piszcie śmiało:

[email protected] / [email protected]
http://www.facebook.com/muscpoland
27-03-2014 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sympatycznyuczciwy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Post: #221
RE: MUSC PL
wysłałem deklarację, zobaczymy...
11-09-2014 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości