Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUSC PL
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: MUSC PL
Jestem niepełnoletni, przelewam te 30 zł na Wasze konto, ale nie mogę uczestniczyć w tych zebraniach w Katowicach, po prostu nie mam jak. Udało by mi się tylko załatwić dojazd (i uzbierać kasę) na zlot fanów. Co wtedy? Wywalacie mnie? Jak płacę 30 zł rocznie to również dostaję te wszystkie koszulki, DVD itd.? Czy to tylko w przypadku pełnoletnich, czyli tych co płacą 180 zł? Tak pytam, żeby nie było potem, że tylko dla fantów chce się do tego zapisać.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-04-2008 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: MUSC PL
180zl zawiera w sobie skladke na One united ktora kosztuje kilkadziesiat funtow (30-40, nie pamiertam). Stad ta roznica w wysokosci skladki.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
29-04-2008 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: MUSC PL
Tak więc co mam za te 3 dychy?
29-04-2008 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: MUSC PL
Przeczytaj kazdy post Prezesa MUSC PL w tym temacie to sie dowiesz.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
29-04-2008 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: MUSC PL
Nie znalazłem informacji, że te gadżety, fanziny i inne pierdółki dotyczą obu grup (zachwalane jest za to oneunited, ale to w kontekście osób które ukończyły już 18 rok życia). Mniemam więc że za te 30 zł otrzymujemy jedynie gadżety.
Także myślę że lepiej by było gdyby na stronie MUSC zamieścić stosowne informacje co dla kogo i wyszczególnić w FAQ-u co taka paczka zawiera dokładnie.
29-04-2008 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: MUSC PL
Ja co prawda polonista nie jestem, ale czytanie ze zrozumieniem mialem niezle. Byc moze wypadlem z formy, ale czytajac Prezesa czytam, ze:

1. Wstepujac do MUSCPL dostajemy One United, dzieki czemu oprocz mozliwosci wyjazdu na mecz mase gadzetow od klubu, ktore naleza sie kazdemu kto wykupil One United.

2. Ze wyjechac na mecz moga tylko PELNOLETNI dlatego niepelnoletni nie maja obowiazku oplacic One United, chyba ze chca to nikt nie broni.

3. Ze PLANOWANE sa poki co blizej niezidentyfikowane, bo dopiero to rusza, inne gadzety (koszulki stringi nie wiem co tam jeszcze do glowy przyjdzie czlonkom MUSCPL) ktore otrzyma KAZDY czlonek MUSCPL.

4. Ze bedzie zorganizowany zlot

5. Ze w koncu kibice united z polski beda mieli okazje zebrac sie w sensownej grupie, ktora jest w stranie COS dla siebie i innych zrobic a nie tylko pierdzielic na forach.

6. Ze to dopiero poczatek, celem jest oficjalnie uznany FC przez managment (czy cotam oni maja) co pociagnie za soba kolejne korzysci.

@KULA

Tez nie znalem nikogo, mimo to dzieki tym osoba (a przede wszystkim uzytkownikowi MUSC PL) mialem okazje obejzec dwa mecze united w LM na wyjezdzie w tym pol final LM na San Siro (byl to moj pierwszy mecz United na zywo) calkowicie bezinteresownie. Poznac kilku naprawde zajebistych ludzi i przezyc to o czym kazdy z nas marzy bedac kibicem tego klubu Smile Widze ze jestes konkretnie wyksztalconym czlowiekiem, ktorego wiedza napewno przyda sie w tworzeniu tego stowarzyszenia. Tak wiec mysle ze warto nawet zaryzykowac, jezeli ktokolwiek ma obawy (co jest naturalne), wstapic, poznac tych ludzi i wspolnie dzielic nasza pasje.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
29-04-2008 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: MUSC PL
To cenna opinia pawlo, teraz czekam na rozwianie moich wątpliwości co do statutu.

Pozwoliłem sobie poinformować społeczność kibiców skupioną wokół last.fm o powstaniu stowarzyszenia. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko ?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
29-04-2008 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: MUSC PL
Kula napisał(a):To cenna opinia pawlo, teraz czekam na rozwianie moich wątpliwości co do statutu.

Pozwoliłem sobie poinformować społeczność kibiców skupioną wokół last.fm o powstaniu stowarzyszenia. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko ?

Oczywiście że nie mamy nic przeciwko temu. Każde "ręce" do pomocy są jak najbardziej mile widziane Smile

UNITED WE STAND
Prezes
30-04-2008 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: MUSC PL
Ja byłbym chętny :mrgreen: Jeszcze nie mam "18" więc na meczyk sobie nie pojadę Sad lecz takie gadźety były by super sprawą dla każdego kibica.

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
30-04-2008 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: MUSC PL
Kula napisał(a):1 ."Od uchwały Zarządu w sprawie przyjęcia kandydata w poczet Manchester United Supporters from Poland, a także pozbawienia członkowstwa zainteresowanemu przysługuje odwołanie do Walnego Zgromadzenia Członków w terminie do 14 dni roboczych. Decyzja Walnego Zgromadzenia jest ostateczna."

"Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków zwoływane jest przez Zarząd Stowarzyszenia raz na rok"

Tutaj mogę się z Tobą zgodzić i faktycznie trzeba będzie to zmienić.

Pracuję nad "systemem skrzynkowym" dla MUSC. Co mam na myśli... chcę stworzyć coś w stylu obrad i rozpatrywania wniosków w sposób wirtualny co ułatwiłoby pracę na odległość. Każdy członek miałby dostęp do tego narzędzia na unikalnym loginie i haśle.
Podejmowane byłyby tam sprawy nie cierpiące zwłoki tak jak ta powyższa. O takiej sytuacji każdy byłby informowany wiadomością mejlową. Co najmniej 40-50% członków musiałoby się wypowiedzieć w sprawie by ta miała stan wiążący.
Jak mówię pracuję nad tym... jest jeszcze trochę czasu, ale myślę że to rozwiałoby wiele problemów w czasie kiedy jesteśmy rozstrzeleni na powierzchni około 322 tyś. km2.

Kula napisał(a):Skąd w ogóle prawo zarządu do wyrzucenia kogokolwiek ze stowarzyszenia ? Sami napisaliście, że najwyższym organem jest WZC, to czemu WZC nie ma prawa decydowania o usunięciu członka stowarzyszenia? Jesli nie polubi mnie 20 osob to leże na łopatki.....

A tutaj nie masz racji.

Kula napisał(a):"Prawa członka można utracic tylko w skutek:
1) pisemnego zrzeczenia sie praw przez członka , złożonego na rece Prezesa Zarzadu
Stowarzyszenia,
2) rażącego działania na szkode Stowarzyszenia – w drodze uchwały Walnego Zebrania Stowarzyszenia,
3) pozbawienia członka założyciela praw publicznych ( a nie obywatelskich, nie wiem co to za twór prawa obywatelskie ) prawomocnym wyrokiem sadu powszechnego – w
drodze uchwały Zarzadu Stowarzyszenia"

A tu kontynuujesz zły tok myślenia. Moje argumenty:

Zarząd ma prawo usunąć członka z MUSC w ściśle określonych i obostrzonych przypadkach:

- nieprzestrzegania statutu oraz uchwał władz MUSC PL
- nie opłacania składek
- na pisemny wniosek

Pierwszy przypadek jest jasny- nie ma powodu do zbierania Zwyczajnego WZ bo jest to uciążliwe jak sam zauważyłeś i możliwe raz na jakiś czas, a nie można pozwalać by ktoś psuł dobrę imię klubu oraz samego stowarzyszenia (tylko taki prosty przykład z treści statutu Rozdz. 1 pkt. 1d oraz Rozdz. 3 pkt. 6 a i d).
Czy nie opłacanie składek jest tematem debat Zwyczajnego WZ, przejedziesz pół Polski by stwierdzić niezbity fakt jakim jest nie opłacenia składek, które opłaciło 99 członków z 100? Paranoja. Traktujmy się wszyscy poważnie bo jeśli 99 członków wywiązuje się rzetelnie z obowiązku a ten setny nie to co mamy wyznaczać świętą inkwizycję do poszukiwania go i zmuszenia do udania się do banku? Nie.
Pisemny wniosek- każdy chyba wie jak wygląda wniosek, kto i uzasadnienie dlaczego, a taki wniosek trzeba rozpatrzyć. Nie ma co teraz gdybać to musi być konkretna sytuacja, a jeśli traktujemy się poważnie to nei ma lubienia czy nie lubienia się.

Kula napisał(a):2. Jak ustaje członkostwo członków honorowych i wspierających ?

Jest to wyraźnie określone w Rozdz. 3. pkt 10e co do członków wspierających. Członkostwo honorowe nie zostało uregulowane takim przepisem z prostego powodu- ten rodzaj przynależności to wyróżnienie, nadane w drodze wyjątku dla osób szczególnych- uznaliśmy to za tak poważną sprawę, iż nie nadmieniliśmy o usuwaniu takich członków.

Kula napisał(a):4. No i zarząd, wytłumaczcie mi, dlaczego nie można go odwołać w całości ani nie można odwołać pojedyńczego członka zarządu ? Dlaczego WZC nie ma żadnej kontroli nad działaniami zarządu ? Kto powołuje zarząd i komisję, dlaczego właściwie takich podstawowych zapisów nie ma w statucie ?

To jest dla mnie najważniejsze pytanie, dlaczego zarząd jest organem nieusuwalnym i niekontrolowalnym?

Popełniasz błąd. Już tłumacze... Argument na początek: Rozdz. 4 pkt. 11c mówi o kompetencjach Walnego Zgromadzenia Członków "wybór i odwołanie wszystkich władz Stowarzyszenia", a pkt. 1 z tego samego rozdziału mówi, iż władzami są Walne Zgromadzenie (wiadomo samego siebie odwoływać nie będą), Zarząd oraz Komisja Rewizyjna. Jak widać zarząd nie jest organem nieusuwalnym ani nieodwołalnym. Jedyne co to można poszerzyć procedurę odwołania.
I tak samo Rodz. 4 pkt 11c Walne Zgromadzenie wybiera władze, a wybór odbywa się zgodnie z Rozdz. 4., pkt 3.

Rozdz. 4., pkt 11:
a) uchwalanie zmian statutu Stow
e) uchwalanie wysokości skłądek i wszelkich innych świadczeń
g) rozpatrywanie i zatwierdzanie sprawozdań władz
h) rozpatrywanie wniosków władz
i) rozpatrywanie odwołań od uchwał zarządu

Czy to nie są uprawnienia kontrolne? Czy potrzebny jest zapis bijący pianę "sprawuję kontrole nad pracą Zarządu"?

Kula napisał(a):No i przydałoby się rozstrzelić kadencję komisji i zarządu, tak żeby się nie pokrywały. Na razie tyle pytań czekam na odpowiedzi.

Rozumiem, że masz na myśli skrócenie kadencji Komisji Rewizyjnej lub Zarządu do min 2 lat ich obecnego stanu tak aby nie doszło do jakiś powiązań, ale by jeden z organów po 2 latach był wybierany z osób niezależnych, tak?
Jest to godne przemyślenia, przyznaję.

=================================================

Zadajesz dobre pytania i trudne. Widać, że sprawy nei są Ci obce. Jak ktoś napisał powyżej- zapraszamy do współpracy- wiesz jak się z nami skontaktować.

Pozdrawiam
Shadow

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
30-04-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: MUSC PL
Z tą kadencją to po prostu proponowałbym , żeby trwała ona 4 lata. Ale żeby pierwsza kadencja np. komisji trwała 2 lata.

Przykładowo

2008 - zarząd i komisja
2010 - wybór nowej komisji
2012 - wybór nowego zarządu
2014 - wybór nowej komisji
2016 - nowy zarząd

i taka przeplatanka.

Resztę przeczytam jutro Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
30-04-2008 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: MUSC PL
Kula napisał(a):Przykładowo

2008 - zarząd i komisja
2010 - wybór nowej komisji
2012 - wybór nowego zarządu
2014 - wybór nowej komisji
2016 - nowy zarząd

Czyli dobrze się zrozumieliśmy. A co w takim wypadku z reelekcjami?

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
30-04-2008 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Koto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: MUSC PL
Pozwolę sobie zabrać głos

Wybory zarządu i komisji w oddzielnych terminach; jest to pomysł całkiem zacny. Dzięki temu utrzymana zostanie jakaś ciągłośc, oraz co jest tego wielką zaletą nie wprowadzałyby tak wielkiego zamieszania jak jednoczesne wybory obu tych "ciał":).
01-05-2008 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: MUSC PL
I Ogólnopolski nabór do MUSC PL

Na początek pragniemy przypomnieć, iż wszelkie niezbędne informacje zawarte są w nowym news na stronie głównej: http://www.musc.pl

Co należy zrobić aby zostać członkiem MUSC PL?

1. Pobrać deklarację ze strony MUSC PL http://www.musc.pl (news na stronie głównej)
2. Wypełnić powyższą deklarację z zawartymi w niej wskazówkami
3. Dołączyć do deklaracji fotografię legitymacyjną oraz xero dowodu osobistego (lub innego dokumentu tożsamości) potwierdzającego dane zawarte w deklaracji o osobie kandydującej do MUSC PL lub jej pełnoprawnym opiekunie.
4. Wysłać deklarację pod podany przez MUSC PL adres na stronie http://www.musc.pl (news na stronie głównej)
5. Zarząd w terminie do 30go maja rozpatrzy wszystkie nadesłane deklaracje i skontaktuje się z każdym przez podany w deklaracji adres e-mail (dlatego też jest bardzo ważnym by podać taki adres, który używacie na co dzień) o wynikach weryfikacji.
6. W terminie do 01.06.2008 roku zostanie opublikowany numer konta Stowarzyszenia. Każdy kandydat otrzyma go również w e-mail, o którym wspominaliśmy powyżej gdzie zawarte będą wskazówki o wysokości składki oraz szczegółach jak należy tytułować przelew.
7. Składkę członkowską należy opłacić w terminie od 01.06 do 15.06.2008 roku (30 PLN dla osób niepełnoletnich / 180 PLN dla osób pełnoletnich - są to składki roczne)

Poprawne wykonanie powyższych punktów zapewni Wam członkostwo w MUSC PL, więc dołóżcie starań aby rzetelnie je spełnić.

W skrócie przypominamy co zyskujecie wstępując do MUSC PL:

Osoby niepełnoletnie (składka roczna 30 PLN):

1. Przynależność do pełnoprawnego stowarzyszenia kibiców Manchester United z perspektywą na autoryzację i uznanie za członka oficjalnego FanClubu United.
2. Udział w zorganizowanych spotkaniach lokalnych oraz zlotach ogólnopolskich dla członków MUSC.
3. Otrzymacie legitymację członkowską. (lipiec 2008)
4. Płytę DVD, która ma na celu propagowanie tradycji klubu i przypomnieniu o wyczynach Manchester United w ostatnich 18 latach oraz historię klubu od samego powstania tj. 1878 roku, a także wiele innych ciekawych informacji. (grudzień 2008)
5. Koszulkę MUSC PL (początek roku 2009)

Osoby pełnoletnie (składka roczna 180 PLN):

1. Przynależność do pełnoprawnego stowarzyszenia kibiców Manchester United oraz z perspektywą na autoryzację i uznanie za członka oficjalnego FanClubu United.
2. Udział w zorganizowanych spotkaniach lokalnych oraz zlotach ogólnopolskich dla członków MUSC.
3. Zadbamy o wykupienie OneUnited, które premiuje Was do wielu zniżek oraz umożliwia wyjazd na mecze. Jako członkowie OU otrzymacie również: (sierpień/wrzesień 2008)
-YearBook- zawiera wstęp od sir Alex'a Ferguson'a, statystyki poprzedniego sezonu, opisany jest każdy mecz sezonu, opisy przygotowań do sezonu, profile piłkarzy pierwszego składu, rezerw akademii, informacje dla fanów i wiele wiele innych... a to wszystko w pięknej oprawie graficznej z wieloma zdjęciami.
- gadżet herbem United ( np.: długopis, otwieracz do butelek lub inny )
- Zawieszkę z "Red Devil" oraz przypinkę
- Zdjęcia z poprzedniego sezonu
- Płyta DVD z wieloma ciekawymi aplikacjami
- Oficjalny Fanzin na rozpoczęcie, środek i koniec sezonu
- Eegularne newsy z OT na prywatnego maila
- oraz zapewne kilka innych miłych niespodzianek jak to miało miejsce w poprzednich sezonach
4. Otrzymacie legitymacje członkowską. (lipiec 2008)
5. Płytę DVD, która ma na celu propagowanie tradycji klubu i przypomnieniu o wyczynach Manchester United w ostatnich 18 latach oraz historię klubu od samego powstania tj. 1878 roku, a także wiele innych ciekawych informacji. (grudzień 2008)
6. Koszulkę MUSC PL (początek roku 2009)

INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Jeśli jesteście zainteresowani OneUnited- nie ma żadnego problemu byśmy je dla Was wykupili, jednak musicie pamiętać o zasadzie, iż na mecze mogą wyjeżdżać tylko osoby pełnoletnie.


Pamiętajcie, iż po wstąpieniu do Stowarzyszenie jesteście jego częścią i to Wy kibice Manchester United go tworzycie! MUSC PL to działalność wszystkich kibiców United i dla wszystkich kibiców! To od Was będzie zależeć w ogromnym stopniu jak silną grupę stworzymy, a my Wam w tym pomożemy!

Pozdrawiamy
Zarząd MUSC PL

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
01-05-2008 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: MUSC PL
Z chęcią, bym Wam pomógł ale na chwilę obecną jestem jak to się mówi w niedoczasie i przez najbliższe pół roku to się nie zmieni. A te moje uwagi mają na celu pokazanie gdzie w Waszym statucie można pozmieniać pewne rzeczy tak aby funkcjonowanie stowarzyszenia nie utknęło nagle w martwym punkcie. To są rozwiązania incydentalne i nie zakładam, że takie wystąpią ale nigdy nie wiadomo co się zdarzy.

Możecie jeszcze np. co do wyboru władz, zrobić jeszcze inne ciekawe rzeczy.

1. Obowiązkowe "konstruktywne votum nieufności" tzn, uchwała o odwołaniu organu musi być jednocześnie uchwałą o powołaniu nowego.

2. Rozbicie tych kadencji ma raczej na celu wykluczenie jakichkolwiek zależności między organami, chociaż oczywiście ciągłości też to sprzyja.

3. Jeśli bardzo zależy Wam na zachowaniu ciągłości władz to możecie to rozwiązać jeszcze inaczej, np żeby co 2 lata następowała wymiana 1/2 składu. Przy zachowaniu 4-letniej kadencji.

Ale to są rozwiązania służące jakimś celom, niekoniecznie potrzebne w MUSC PL. Jeśli Wy macie jakieś wątpliwości, czy coś tam nie do końca gra tak jak chcecie to mogę pomóc.

No i tak jak pisałem ubezpieczcie się na wypadek sytuacji w której stowarzyszenie będzie liczyło np 500 osób a na WZC stawi się ich dużo, dużo mniej. No i te prawa obywatelskie zmieńcie na publiczne Smile.

Cytat:Pracuję nad "systemem skrzynkowym" dla MUSC. Co mam na myśli... chcę stworzyć coś w stylu obrad i rozpatrywania wniosków w sposób wirtualny co ułatwiłoby pracę na odległość. Każdy członek miałby dostęp do tego narzędzia na unikalnym loginie i haśle.

No właśnie jesteście pod nadzorem sądowym, nikt chyba tutaj podpisu elektronicznego nie ma, więc musisz poważnie podejść do tematu, żeby decyzje podejmowane w ten sposób "były legalne".

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
05-05-2008 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości