Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marcos Rojo
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Marcos Rojo
5. MARCOS ROJO

Data urodzenia: 20 marca 1990
Miejsce urodzenia: La Plata, Argentyna
Narodowość: Argentyńczyk
Pozycja: obrońca
Wzrost: 187 cm

Poprzedni klub: Sporting Lizbona
Debiut w MU: 14 września 2014 vs QPR (H)

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:42 przez Intel.)
19-08-2014 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Marcos Rojo
Czyli wychodzi na to, że z transferu Blinda nic nie będzie. Szkoda, liczyłem na Holendra, podobała mi się jego gra podczas MŚ. Z tego co kojarzę, Rojo też całkiem dobrze prezentował się podczas turnieju, więc mam nadzieję, że nie była to tyle gorsza opcja, co plan B.
19-08-2014 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3
RE: Marcos Rojo
Oglądałem go tylko na MŚ. Nie zapadł mi jakoś wybitnie w pamięć poza tatuażami. Nie pamiętam też, żeby był taki wysoki a to ułomek nie jest.

Byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale cóż. Teraz zostaje go przywitać z otwartymi ramionami, bo to co ważne, że jest dwupozycyjny. Na środku obrony powinien od razu wskoczyć do pierwszego składu. A i pod nieobecność Shawa może zagrać na lewej stronie. A ponieważ wybitnie obu tych pozycji potrzebujemy, to witaj w klubie Marcos. Kasa w porządku, wiek w porządku. Oby nastawienie i umiejętności okazały się również na poziomie i nie okazał się ofiarą chwilowego popytu na środkowego obrońcę uzupełniającego blok trójki w środku i zmiany systemu.

E: A nie, jeszcze sobie przypomniałem jego krzyżaka w okolicy własnego pola karnego. Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2014 22:39 przez allfanmu.)
19-08-2014 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: Marcos Rojo
Transfer Blinda dalej ma rację bytu bo nie ma w klubie normalnego defensywnego pomocnika...
Anyway, wreszcie nie przepłacamy aż tak za zawodnika(chociaż uważam, że 20 to za dużo przy Mustafim za 10) to wiadomo jak sie kupuje od Portugalczyków. Cóż, newralgiczna pozycja wzmocniona uniwersalnym graczem, cieszy mnie bardzo ten transfer.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
19-08-2014 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #5
RE: Marcos Rojo
Również wydaje mi się, że transfer Rojo (przynajmniej teoretycznie) nie wyklucza transferu Blinda, przydałoby się dwóch takich w miarę uniwersalnych obrońców w składzie, zwłaszcza że nad zespołem panuje jakieś fatum kontuzji. Na cholerę to nowe centrum medyczne za miliony, skoro zawodnicy łamią się na potęgę?! W każdym razie chciałbym wierzyć, że szukanie w miarę rozsądnych cenowo obrońców zwiastuje bombę transferową pod koniec okienka i wzmocnienie drużyny przynajmniej jednym "word classem".

Co do Rojo, w sumie nic o nim nie wiemy i trzeba zwyczajnie zaufać LvG. Moim zdaniem adaptacja Argentyńczyka do angielskiej piłki nie będzie ani błyskawiczna, ani bezbolesna, ale wygląda na to że jest to typ walczaka, więc może nie będzie aż tak źle.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
20-08-2014 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
RE: Marcos Rojo
Rojo otrzymał już pozwolenie na pracę, jednak w dalszym ciągu nie może grać w United. Dlaczego? Otóż Argentyńczyk nie posiada wizy. Podczas załatwiania spraw z transferem Rojo był w Anglii na wizie turystycznej, jednak aby móc grać potrzebuje pracowniczej wizy imigracyjnej. Pojawił się jednak problem przy jej uzyskaniu z powodu "kłótni" Marcosa z sąsiadem, która miała miejsca w 2010 roku w Argentynie. Cała sprawa się przeciąga, pracownicy ambasady muszą przyjrzeć się tej sprawie, ponieważ tamtejsza policja w dalszym ciągu bada ten incydent.



Mój Blog: Pod presją czasu
03-09-2014 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #7
RE: Marcos Rojo
To jest hit jakiś Big Grin . Witamy w absurdach lewackich bzdur, wizy, pozwolenia na pracę. Pracę mają urzędasy, cierpią normalni ludzie.

AKAP!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
03-09-2014 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #8
RE: Marcos Rojo
W akapie nie będzie dróg, Rojo nie mógłby dojechać na stadion. Wink

Ciekawi mnie jedna kwestia - co z Rojo, jeżeli ten nie dostanie wizy? Będziemy musieli go gdzieś wypożyczyć (pytanie tylko: gdzie, bo sensownych lig, w których wciąż możliwe jest wypożyczanie piłkarzy, jest niewiele) czy też transfer zostanie anulowany?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
03-09-2014 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości