Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Burnley 0-0 Manchester United (30.08.2014)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #28
RE: PL: Burnley 0-0 Manchester United (30.08.2014)
LvG mawia, że trzeba czasu. Ja myślę, że to głównie Holender potrzebuje czasu, żeby zrozumieć, że trójkąt Roo-Mata-RvP nie wypali i nie ma sensu podporządkowywać im całej strategii.

Ale zacznijmy od tyłów. Faktycznie Evans był słabiutki - chłopak jest strasznie wolny, w formie zbliżonej do M.Keanea i powinniśmy trzymać go póki co z daleka od pierwszej 11stki. Od Valencii czy Younga wiele więcej nie można wymagać - coś tam powalczyli, coś piłek odebrali i to wszystko. Przy 433 nie mieli by prawa grać.

Najjaśniejszym punktem był oczywiście Di Maria, pozostałe nasze gwiazdeczki to przyjechali dzisiaj do Burnley sobie poczłapać. Brak słów. Od dawna nie mogę znieść widoku Rooneya, ale z meczu na mecz tracę również cierpliwość do Maty.

Czego chcę w następnym meczu? Wiem czego nie chce - naszego gwieździstego trójkątu.

Aha i jeszcze jedno. Czy 352 polega na tym, żeby dać piłkę do wahadlowego, zrobić mu miejsce, żeby grał na dwóch rywali i uciekać w okolice pola karnego? Mnie to przypominało zeszłoroczne wyczyny.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2014 08:59 przez michal85.)
31-08-2014 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Burnley 0-0 Manchester United (30.08.2014) - michal85 - 31-08-2014 08:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości