Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #742
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Lasq napisał(a):Jestem prawie pewny, że po wprowadzeniu czata tak było przez jakiś czas. Forów nie pomyliłem bo na żadnym innym się nie udzielam (no jeszcze musc ale to sporo później i raczej ciężko je pomylić. Ale możliwe, że jakaś demencja, nie upieram się Wink

Co do połączonych chatów ja sobie zdaje, że nie będą rozdzielone bo potrafię sobie wyobrazić jakie to daje korzyści z Twojej perspektywy, ale zawsze mogę sobie ponarzekać. Fakt jest taki, że nie jestem jedyną osobą, która wolała rozdzielone czaty. I nie chodzi tylko o spamerów ale po prostu ludzie z redloga w większości nie mają nic wspólnego z tym forum, są totalnymi no-name'ami dla tego community i w drugą stronę to też działa bo sporo osób z redcafe nie czyta i nie udziela się na redlogu. Ale to takie narzekanie dla narzekania, nie musisz się oburzać Wink

Zresztą połączenie chatów ma też jeden wielki plus ode mnie, który przysłania minusy. Dzięki połączeniu, czatów Santi zarejestrowała się na forum redcafe, a dzięki temu że się zarejestrowała to wpadła do Wrocka na finał LM, a dzięki temu, ze przyjechała na finał to zapisała się do MUSC i przyjechała do Wro na studia i w konsekwencji dochodzimy do tego, że dzięki połączeniu chatów mogę teraz z nią pić piwo minimum raz w tygodniu Wink

Odnośnie spamerów to co nie ma ich na Redcafe? Po przegranej w Szwajcarii poleciało w cholerę banów. Przeczytaj moje wcześniejsze prośby o loginy osób z Redloga, które spamują to dopracuję algorytmy banowania na czacie.

A co do tego, że ludzie piszący z poziomu RL to noname'y - właśnie po to jest czat połączony, aby ludzi skłonić do wejścia na RC i rejestracji. Jakby się od tego odciąć to RC by umarło śmiercią naturalną, zrobiłoby jeszcze większe kółko wzajemnej adoracji, do tego zamknięte i by się forum skończyło tak samo jak FDP. I naprawdę nie poruszajcie tego tematu połączonych czatów bo jest to decyzja ostateczna i bezdyskusyjna.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
09-12-2011 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 09-12-2011 13:32
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości