Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #323
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Ha, kurwa... no padam na cyce. Ringo swietny post... co rpawda nie przeczytalme jeszcze bo juz wstep mi wyjasnil co tam w nim napiane... Zastanaiwam sie tylko czy tez stad odejdziesz czy nie...

No blagam ciebie, bez takiego beczenia tutaj.

Tak tylko tyle chcialem napisac, zaraz wracam do czytania i moze cos jeszcze dodam Smile

A jak to jest, ze niektorzy z nas moga pisac oddzielnie na roznych forach i jest ok, ale jak juz jestesmy w grupie to jest zle.


Aha, jak zmienicie kolorystyke to kurwa zaczne kibicowac lfc... Jedyne forum w internecie (nie lcizac <a class="postlink" href="http://www.overkill.pl">http://www.overkill.pl</a>, gdzie jest najstarsze forum w historii internetu) ktore mnie nie meczy czytajac a czytam tylko w nocy. Dawajcie skiny do wyboru.

A w ogole to historia zatoczyla kolo... Bo stare forum.manutd.pl, jak jeszcze strona manutd.pl rzadzila i dzielila na polskiej scenie skladalo sie ze nakomitych ludzi, ktorzy tez sie zbuntowali i poszli wpizdu, bo pewna laska dostala nie ta fuche co trzeba... I poszli na... redcafe.pl Smile Nie wiem co sie potem dzialo z tym forum, wiem ze jakos nawet zylo, ale przestalem tam zagladac.... I teraz prosze back to the primitive (fuck all your bullshit, czy jak tam cavalera spiewal).

A ty ringo wez wyjdz troche do ludzi a nie buduj swoj wlasny swiat w ktorym kazdy lzie sie po fiutach na kazdym forum na ktorym sie udzielasz... Bo ten podzial i tak juz tutaj byl, ludzie ktorzy chcieli dyskutowac o untied i ludzie ktorzy chcieli poadorowac innych... Bo moze jakbys zechcial na serio choc raz spotkac sie na zywo z kimkolwiek z forum to nie napisalbys moze takiego posta, w ktorym brakuje mi tylko slowa zdrada i muzyki morricone w tle...

A posty z poczatku, szczegolnie uzytkownikow redloga sa po prostu skandaliczne... Nie taki poziom tutaj panowal nie liczac uzytkownika maju141007zglos sie...

A wojtek3 ty to lepiej nic juz nie pisz, bo ty na zlot nie jedziesz...

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
16-08-2008 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - pawlo - 16-08-2008 01:05
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości