Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #353
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Jakiś czas temu było łączenie redcafe z redevils.pl Tamto forum nie było tak duże jak te teraz ale udało się je połączyć, mimo że na początku było troszkę problemów i kłótni.

Pamietam jak po tym połączeniu przeniosłem się tutaj. NA początku strasznie mi sie nie podobała kolorystyka, zresztą nie tylko mi. Proponowalismy my zmiane, jednak do niej doszło. I dobrze że w sumie do niej doszło, bo powiem szczerze że po pewnym czasie przyzwyczaiłem się do niej. Myślę że i wy byście się do niej przyzwyczaili Wink

Wam też rózne rzeczy mogą się tu nie podobać, możecie o nich pisać, można coś przedyskutować, możecie coś doradzic ale to trzeba wszystko robić normalnie. Trzeba usiąść i porozmawiać a nie od razu wytyka to i tamto, tyczy sie to obu stron.

Dziś np urzytkownik Maciek (o ile dorbze pamietam) napisał że jest to najgorsze forum, po czym wywołała się kłótnia. Sam w niej przez który brałem udział, zupełnie nie potrzebnie. Zupełnie nie potrzebne było też moje "wypad" (za co przepraszam) ale również zupełnie nie potrzebny była wypowiedź Maćka. Można było tego uniknać, no ale cóż, tak czasem bywa, ale zapomnijmy o tym i o innych tego typu sprawach Wink

Ludzie dajmy sobie troszkę czasu, wiadomo przeciez że między manutd i redcafe jest sporo różnica, ale to nie znaczy żeby rezygnować z połączenia.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
16-08-2008 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Foster - 16-08-2008 15:23
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości