Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #405
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Cytat:Jesteście gromadką nowobogackich osób, bo uważacie, że skoro stać was na wykupienie składki członkowskiej MUSC PL, to jesteście lepsi
Co to w ogóle są za teksty?
Tyle osób już skorzystało z "samolubności" i "zarozumiałości" osób, o których piszesz w taki sposób, że nie mogę tego pozostawić bez komentarza. Naprawdę, nikt tutaj nie przyszedł z tezą, nikt. To co najbardziej rzucało się w oczy po tym jak nastąpiła ta krótkotrwała fuzja, było negatywne, stąd całe to zamieszanie. Jeśli ktoś się wywyższa w ten sposób, że nie jest zachwycony np. tym co się działo w shoutboxie, w niektórych tematach (na dodatek osobami przodującymi w tych dyskusjach byli ci, którzy mają tutaj rangę/funkcję moderatorów forum), to chyba rozmijamy się w sposobie myślenia.

Stawiam moje dolary (po kursie z 1998 roku) przeciwko twoim orzechom, że nie znasz osób, które w ten sposób podsumowałeś w swoim wpisie. Nie są ani nowobogaccy, ani nie uważają się za lepszych od kogokolwiek (a nawet jeśli jest tak jak mówisz, to świetnie to ukrywają bo nigdy tego nie zauważyłem). Nigdy nie było problemu, jeśli ktoś zgłosił chęć wyjazdu na mecz, przyjścia na spotkanie do pubu itd.

Jeśli komuś przyszło do głowy, że piszę to wszystko dlatego, że sam jestem nowobogackim członkiem MUSC PL z opłaconą składką, to niestety muszę zmartwić, nie mam opłaconej składki i nie jestem członkiem MUSC PL, ale znam tych ludzi bardzo dobrze, szczególnie tzw. zarząd i czułem obowiązek obronienia ich przed takimi zarzutami, bo sami tu pewnie nie zaglądają i nie mogą tego uczynić.


Pozdrawiam i życzę powodzenia przy tworzeniu nowego serwisu. Jeśli będzie dobry, to zapewne będzie mniej popularny (od wiadomo których), ale po tym, co przeczytałem powyżej, jestem nieco spokojniejszy o to, że ten serwis nie zatraci się ani nie zeszmaci w pogoni za popularnością.

Tyle ode mnie, bo już widzę Fraizera Campbella wychodzącego na murawę OT przeciwko "Srokom", także świat przestaje istnieć.

Pozdrawiam
17-08-2008 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Maciek - 17-08-2008 15:59
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości